uzputusies jau 3 dienas

Aizsāka Kas tas? 

Kas tas?
uzputusies jau 3 dienas
11.10.2004 11:05
Sakiet, kas tas varetu but? Jau 3.dienu uzputies un smags veders (sakot jau no vietas zem krutim lidz pasai vedera lejasdalai), turklat sap (skiet, ka sap zarnas), tacu gazes ara nenak...Tikai pa kadai atraugai. Loti daudz dzeeru zalu tejas, jo vedera izejas ari nebija, tacu sodien izskatas, ka ari nebus... Ta ir kada saindesanas? Vienigais, ko varu iedomaties - eedu zilo dr. Blue sieru...Vai tas varetu but no taa? Pats jocogakais, ka tas nepariet - kada aizeju gulet, tada - uzputusies- pamostos:( Help:(
nastix
Re: uzputusies jau 3 dienas
11.10.2004 11:13
droði vien kaut kâda stâze. izskatâs ka organismam nav spçkâ kaut ko sagremot.. jâlieto daudz ðíidruma - zaïa tçja ir ok. neçd neko smagu, vislabâk kâdu putriòu ar klijâm vaj t.l., jo tas uzlabo zarnu peristaltiku.
ja nepâriet tuvâkâjâ laikâ, tad gan jaiet vai nu uz aptieku, vai nu pie ârsta.
Zx
Re: uzputusies jau 3 dienas
11.10.2004 13:33
Es gan ieteiktu loti daudz (pati dzeru uzreiz litru) paninas. Sakuma sap, burbulo, bet pec kada laika iziet loti labi veders. Kamer veders neiziet, neatkapjos no skabpiena produktiem - jogurts, lakto.
Kas tas?
Re: uzputusies jau 3 dienas
11.10.2004 13:44
Es nenocietos un uztaisiju klizmu - ar zalu teju - tadu diezgan pamatigu - 1,5l. Tagad esmu galiga nesaprasanaa - ara iznaca vien tads mazs nieks, it kaa es visas sis dienas vispar nebutu edusi...Parasti klizma man loti atri palidz un nevajag ne pulitru, lai zarnas iztiritos. Tagad domaju - kur palicis viss tas, ko pedejas dienas esmu edusi? Un edu es daudz!
nastix
Re: uzputusies jau 3 dienas
11.10.2004 14:02
redz, ðíidrums no klizmas tik vien aiziet ka lîdz lejupçjoðâs resnâs zarnas sakumam (labi ja tâ). tas ir tikai mazs zarnu posms. pûðanas un rûgðanas procesi, kas, iespçjams ir cçlonis sâpçm, var notikt zarnu trakta sâkumâ vai pa vidu. ar klizmu tur netiksi. tâpçc jâmeìina dabût ârâ dabiskâ ceïâ. es ieteiktu kâdu laksatîvu tçju. pati dodu priekðroku íînieðu tçjâm. tie domati it kâ novâjçðanai, stimulç bieþâku vçdera izeju.
Kas tas?
Re: uzputusies jau 3 dienas
11.10.2004 14:09
Bet tas tejas tacu uzpus vederu, ne? Vismaz man ta ir bijis...Kaut ka skiet, ka sakairina zarnas un piepush taas. Es gan esmu lietojusi tikai tas Figura tejas...
Jaa, skiet, ka ir taa, ka saki - tas smagums ir vairak vedera augsdalaa...
nastix
Re: uzputusies jau 3 dienas
11.10.2004 14:18
diez vai, ka tçjas uzpûð vçderu. to darbîbas princips ir tâds ka tejâ esoðie komponenti kairina zarnu skropstiòepitçliju un liek tâm intensîvâk sarauties. lîdz ar to notiek defekâcija.
a, un es tiko piefikseju par atraugam - ja tâs ir, tad tas nozîmç ka barîba ir kaut kur 12-p.zarnas apvidû. kaut ko nepareizi saçdies.

vai fermentus mçìinâji kopð tâ sajûta parâdîjâs?
Kas tas?
Re: uzputusies jau 3 dienas
11.10.2004 14:25
Nu jaa, atraugas ir. Vakar saku lietot Mezim Forte, pagaidam izmainu nav - varbut sajuta ir vieglaka, tacu veders joprojam ka grutniecei...

Es tikai domaju - kapec tas norit tik ilgi? Jau 4. diena... Vai tad tam rugumam/puvumam jau sen nebija jaizkakajas araa?
nastix
Re: uzputusies jau 3 dienas
11.10.2004 14:31
redz, ðis puvums/rugums toksiski iedarbojas uz zarnu sienam, tâpec arî tâs vâjâk saraujâs un grûti izkakâties.


vçl bûtu labi paçst tos visus jogurtiòus/kefîrus ar AB piedevâm - tie normalizç zarnu mikrofloru.
Kas tas?
Re: Nastix
11.10.2004 14:43
Lielums lielais paldies tev par atsaucibu, saku pamazam nomierinaties:) Kas attiecas uz jogurtiem, kefiriem etc. - no tiem vien partieku - organisms burtiski prasa, bet pagaidam neesmu manijusi, ka tie dotu kadu labumu.
Ka Tu doma - cik ilga laika vajadzetu sitam pariet? Un, ja es lietoju Mezim vai ir jega ari Linexu dzert?

Par to 12. pirkstu zarnu - tikko atcerejos, ka homeopats man reiz teica, ka esot neliels iekaisums tajaa... (skatija mani ar Folla diagnostiku)
nastix
Re: uzputusies jau 3 dienas
11.10.2004 15:11
man arî reiz bija vçders baigi sastreikojis... grûdu iekðâ visu - gan mezymu, gan linexu, gan omeprazolu.. )) "nekas nelîdzçja", bet vienâ rîtâ pamodos un jutos labi.

domâju ka linexu arî var padzert - nekaitçs noteikti.

domâju ka drîz jâbût labâk.
vari ari mçìinât maigi pamasçt tajâ vietâ kur liekâs ir tas "kamols".
lai veicâs ! :))
Kas tas?
Re: uzputusies jau 3 dienas
11.10.2004 15:58
Ok, meginasu, paldies!:)
l.
Re: uzputusies jau 3 dienas
11.10.2004 16:12
Atkârto vçlreiz klizmu un ievadi vismaz 2 l ûdens. Vislabâk bûtu, ja kâds tev ðai lietâ palîdzçtu, paðai nav diez cik çrti to darît. Starp citu, kâdu pozu tu ieòem klizmas laikâ? Ja tupus vai uz ceïiem, tas nav tas! Ir jâguï uz sâna vai arî uz muguras!
Kas tas?
Re: uzputusies jau 3 dienas
11.10.2004 16:41
Guleju uz kreisaa sana.
l.
Re: uzputusies jau 3 dienas
11.10.2004 16:50
Un klizma bija pakârta uz nagliòas? Lai vai kâ, noteikti atkârto procedûru vçlreiz !!!
Kas tas?
Re: uzputusies jau 3 dienas
11.10.2004 17:32
Jaa, bija uz naglinas (zinu, kaa tas jadara):) Otrreiz ari atkartoju - diemzel bez rezultatiem.
qwq
Re: uzputusies jau 3 dienas
11.10.2004 19:20
look again - klizmotâju pulciòð atdzivojies
bet pie doka aiztipinât nemaz nenâk prâtâ?
Re: uzputusies jau 3 dienas
11.10.2004 22:01
Kas tas

Pirms laika forumâ notika jo plaða diskusija par aicietçjumu un klizmu taisîðanu . Meklç sadaïâ "Meklçt".
Re: uzputusies jau 3 dienas
11.10.2004 22:42
Gimenes arsts te baigi butu ideals risinajums. Vai jus neaizdomajaties lidz tam ka jums var but zarnu dalaja necaurejamiba? To var izraisit helmenti (tarpi), fekaliju akmeni, vai pat zarnu vezis u.t.t? Vai tiesam jaiztiepj to visu padarisanu tik talu? Jagaida lidz tam kad ir nepieciesama atra palidziba?

Skriesus pie normala arsta, nevis kada homeopata vai cita sarlotana!!!



Ziòojums rediìçts (11-10-2004 22:43)
Kas tas?
Re: uzputusies jau 3 dienas
12.10.2004 14:34
Cien, Raimond, pedejos 2 gados esmu iztaigajusi arstus (konkreti - biju gan pie Mezeckas, gan Danilaana), izdzerusi kg zaalu, izgajusi cauri visbriesmigakajam proceduraam. Nulle rezultatu, jo neviens nevar pateikt, kas man kaish. Esmu kluvusi loti skeptiska pret tradicionalo medicinu - gruz tikai ieksa zales, nem kukulus (ka tad bez tiem!), un saka, ka neko sliktu neredz un drosi vien tas esot no nerviem:) Ne man stresains darbs, ne slikts virs, ar visu esmu apmierinata! Toties, kad biju pie homeopates, vina uzreiz pateica precizi - kur man sap, kaa man saap, un kur ir problemas pat nejautajot man. Ta luk.
Re: uzputusies jau 3 dienas
12.10.2004 14:42
Vispaar es nav pret homeopaatiju, es pat ir par, bet...

No rakstiitaa teksta vien shkjiet, ka no nerviem vien tas buus, i tad skaidrs kaapeec gastroenterologi neko neatrod. Un te nu homeopaatijai iistaa vieta.

Bet galvenais jau, ka paliidz :-)
Re: uzputusies jau 3 dienas
12.10.2004 15:08
Redzu tauta par paziistamaam lietaam te runaa.Kaadreiz biju forumaa jautienu uzdevis par zarnu akmenjiem.Tauta protams ne muu ne mee.Un gudraakais ko vareeja pateikt bija dazhas aspraatiibas.Bet redzu Raimonds sho lietu ir piemineejis (fekaliju akmeni).Nu kaa tad tur iisti ir.Vai taadi meedz buut vai nee un kaa izpauzhas.
Kas tas?
Re: uzputusies jau 3 dienas
12.10.2004 15:24
Ineshuk , paldies par diagnozi, bet vari man ticet - esmu mieriga ka pupols, un vienigais,kas beidz manus nervus ir musdienu medicina:)
Re: uzputusies jau 3 dienas
12.10.2004 15:24
Meedz buut. Un gana lieli meedz. Par izpausmeem neesmu intereseejusies, man tas kaut kaa nav aktuaali un nav bijis vajadziigs.
Re: uzputusies jau 3 dienas
12.10.2004 15:35
Kas tas?
Ja vari uzraksti uz manu pastu guru03@inbox.lv iespeejams ka varam apmainiities ar kaadu infu.
Zx
Re: uzputusies jau 3 dienas
12.10.2004 15:46
Kaa tev, 'Kas tas?' Ir kaads progress?
Kas tas?
Re: Zx
12.10.2004 16:45
Sodien jutos labak, veders gan vel ir apals (bet tikai apaksejaa dalaa), bet vairs nav tas spiedosaas sajutas un atraugas ari nav (vakar vakaraa gan sapeja kungis un ediens naca atpakal). Dzeru gan Mezim, gan Linex.
l.
Re: uzputusies jau 3 dienas
12.10.2004 17:01
Uztaisi klizmu arî ðodien!

Re: uzputusies jau 3 dienas
13.10.2004 15:49
Nu esmu atpakal. Dezura beigusies.
Ko tur par tiem fekaliju akmeniem daudz runat. Cik saprotu lieta ir tada.
Fekaliju akmeni nav primara lieta. T.i., vini rodas no kaut ka, kaut kas butu vis tas kas trauce toposam fekaliju masam normali virzities pa resno zarnu (medikamenti - piemeram morfina grupas, almogels vai citi aluminiju saturosie, atropina grupa, trankvilizatori un antidepresanti, dzelz preparati, urindzenosiem ir ari sava loma. No citiem faktoriem - maza fiziska aktivitate (sedoss darbs), vegitativa disfunkcija, vairogdziedzera slimibas, dazadas etiologijas resnas, s veida, taisnas zarnu saurinajumi, sava loma ir ari aterosklerozei un asinsrites traucjumiem. Protams ka stressi, depresijas, bailes (fobijas) un protams, ka dzives veids (maz uznem skidruma).
Ka zinams skidrums no putrinas uzsucas tiesi resnajas zarnas, un ja ir virzibas traucejumi, tiesi tad ari veidojas tie fekaliju akmeni. Vel proces nenotiek uzreiz un atri, tas aiznem ilgaku laiku. Cik ilgu? Man gruti pateikt.

Liekas ka skaidri aprakstiju )))

Re: uzputusies jau 3 dienas
13.10.2004 16:57
Paldies Raimond.Veel gribeetu dzirdeet tavu viedokli par shiis probleemas izpausmju veidiem.
Tu piemineeji tos fekaaliju sakaraa ar situaaciju kad pavisam nav veedera izeja bet hidrokolonoterapisti apgalvo ka vinji var veidoties vienlaikus pastaavot kaut kaadai veedera izejai.Un tas vareetu buut colon transversum daljaa.Ko tu par to saki.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 17?
Ziņa: