Par Linex

Aizsāka Linex 

Linex
Par Linex
11.10.2004 12:19
Klau, vakar sashokejos - Linex, kas lidz sim maksaja Ls1,60, tagad maksa 2,70??? Vismaz Gimenes aptiekaa tada cena tam! kapec? Taa jau bija dargs!!!
Re: Par Linex
11.10.2004 12:26
Tik pat liels iepakojums?
zeltamute
Re: Par Linex
11.10.2004 12:28
Nu nepârdzîvo, nekas îpaðs tas Linex nemaz nav. Protams, kâdâ ceïojumâ lîdzi paòemts noder, bet manam bçrnam, kam vçders bieþi sastreiko, vçl labâk palîdz Rasa AB kefîrs, tur klât ir "labâs" piedevas, kas sakârto zarnu mikrofloru. Tieðâm pârbaudîts!
Linex
Re: Par Linex
11.10.2004 12:31
Tads pats iepakojums, jaa. Man vins tik labi vienmer lidzeja!!!
Re: Par Linex
12.10.2004 01:35
Eiropas savieniba.
Liela inflacija (virs 7 procentiem).
Degvielas cenu kapums.
Aptieku politika.
Valdibas stulbums.
=
cenu kapums

Linex
Re: Raimonds
13.10.2004 12:51
Ups:) Sodien biju piemajas aptieka un cena - vecaa...Tad - kapec gimenes aptiekaa ta palielinajusies par veselu latu???tads ir jautajums.....
qaz
Re: Par Linex
13.10.2004 14:33
Pçrkot zâles ir lietderîgi pastaigât pa vairâkâm aptiekâm. Secinâjums man bija tâds, ka tâ vaimanâðana par daþiem PVN procentiem pirms gada bija pilnîgi bezjçdzîga, jo ja aptieka vçlas, òem un paaugstina cenu kaut par visiem 100%. Vienâ aptiekâ Cipralex maksâja ap 18Ls, otrâ ap 10Ls. Te ir bûtisks viens apstâklis. Aptiekâs nav cenrâþa. Es nevaru apskatîties cenu, un iet uz nâkamo aptieku. Daþkârt ir jâizstâv rinda, lai uzzinâtu tikai cenu. Tas arî tiek izmantots. Varbût jâòem telefons, un jâzvanâs visur pçc kârtas...
jennifer
Re: Par Linex
13.10.2004 21:19
piemeram gimenes aptiekaa omeprazols maksaa 6ls, bet aptiekaa galas pavilionaa (tirguu) 5.23.. es jau sen vairs neperku gimenes, saules, meeness un citaas tamlidzigaas aptiekaas..
Re: Par Linex
13.10.2004 21:56
Linex.Nekaadas noteiktas cenas nepastaav.Vinji var briivi palielinaat cenu par cik latiem vien grib.Var celt uz augshu tikmeer kameer paarstaaj pirkt.Turklaat tas tachu ir tas par ko mees visi kaadreiz balsojaam.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 10?
Ziņa: