Paaugstinats asat

Aizsāka Winnny 

Paaugstinats asat
12.03.2015 18:34
Labdien! V, 26/178/84.
ASAT 37, norma <37
ALAT 39, norma <41
Bilirubīns (kopējais) 5,2 (normā)
Kopējā asins aina - viss ok.

Analīzes taisīju bez ārsta nosūtījuma.

Ir jāuztraucas par ASAT? Ir uz robezas, bet tomer paaugstinats
Re: Paaugstinats asat
12.03.2015 19:24
palielināta aspartātaminotransferāze norāda uz aknu bojājumiem, bet tev tā vēl ir augšējās normas robežās, nezinot dzīves anamnēzi, ir grīti ko teikt.
Re: Paaugstinats asat
13.03.2015 10:59
Svars ir liels. Muskuļi vai tauki? Ja ir lietoti hormonpreperāti (steroīdi),tad varētu būt aknu bojājumi. Piekrītu Nex. Bez sīkākas info, neko nevar pateikt. Kāpēc gājām uz analīzēm?Vai ir lietoti stiprie dzērieni?
Kā ar sajūtu pēc trekniem ēdieniem? Acu sklēras , ja skatās dienas gaismā? Mēles aplikums?
ketiija
Re: Paaugstinats asat
13.03.2015 21:52
Mazdakteri

Kas tev ar to svaru, lasu ko raksti citiem. Mana viiram parametri ir loti lidzigi-180/84kg, nekada vaina,
Re: Paaugstinats asat
13.03.2015 23:59
ketiija

Mums katram te ir savs klikšķis. Man piemēram interesē viss kas ar dibeniem saistīts, Runcene, ka kas tā sūta pie psihoterapeita, a Mazdakterim ir klikšķis uz svaru :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
ketiija
Re: Paaugstinats asat
14.03.2015 07:07
ā, nu skaidrs :)
Re: Paaugstinats asat
14.03.2015 09:51
Tauki ap 14-15%. Ipashi lieka svara nav.
Ir problemas ar vederu (reflukss)
Acis shad tad ir tadas miglainas, nogurums.
Stiprie dzerieni un strroidi lietoti nav. Ar dietu viss kartiba.
Re: Paaugstinats asat
14.03.2015 11:56
Ketijai.Cienītā. Viens pats svars /augums man neko neizsaka. Sūdzības,iepriekšējās slimības, vecums, dzimums,svars un augums jau dod kādu informāciju. Jo cilvēks jāskatās kopumā.Ārsts redzot slimnieku vien var daudz ko pateikt.
Izturēšanās, ādas krāsa, tās stāvoklis.Nemaz nerunājot par smaku,pulsu,ādas miklumu.
Bet šeit bieži cilvēks neko par sevi nepasakot grib saņemt padomu. Varu droši teikt,ka padomu nav iespējams dot, ja neko nezin par pacientu.Tas jau ir šarlatānisms.Otrs svarīgākais, ka es nekad nedodu padomu caur trešo personu.
Te slēpjas vairāki zemūdens akmeņi.Tā, kā man prieks par jūsu dzīves draugu.
Lai veselība un labs prāts.
Re: Paaugstinats asat
14.03.2015 12:01
Winny. Jāturpina novērošana. Izvairīties no trekniem un asiem ēdieniem.Produktiem, kas satur gāzes,asas vielas, konservantus.Rādītāji ir pārāk zemi, lai veiktu secinājumus.
Jāatceras viens. Nekas nenotiek tāpat. Tas ir brīdinājums,ka jāsāk kontrolēt savas darbības, ieradumus un preperātus.
Lai saprāts un veiksme.
Re: Paaugstinats asat
15.03.2015 18:23
OK. Paldies visiem. Ēdīšu tīri, daudz ūdens un pēc mēneša pārbaudīšu vēlreiz. Ja būs tāpat, tad iešu pie ģim. ārsta
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 24?
Ziņa: