Vazelīns

Aizsāka RERE 

RERE
Vazelīns
17.03.2015 08:23
Labrīt!
Sakiet, vai ar kosmētisko vazelīnu var smērēt sejas ādu? Ja nav grūti, varbūt uzraksties lietošanas plusus, vai mīnusus. (vecums- nedaudz pāri 30mit) :)
Pateicos
Re: Vazelīns
17.03.2015 15:16
Kas nu kuram ir pluss vai mīnus...

Produkts ir lēts.

Vāji izsūcas un āda ir ilgi taukaina.

Naftas produkts.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
RERE
Re: Vazelīns
17.03.2015 15:28
ku!
Paldies, es jau domāju, ka neviens neatbildēs.
Man viena uzacs bija neglīta, asimetriska, nolēmu veikt uzacs tetovēšanu, pēc kā krevele bija jāsmērē ar vazelīnu, kosmotologa ieteikums.
Lūk un tad joka pēc ar vazelīnu nozieķēju visu seju. No rīta seja bija gluda un mīksta. Goda vārds, nezinu, kāds efekts vai defekts būtu katru dienu lietojot, bet biju diezgan patīkami pārsteigta, tā'dēl arī jautāju. :)
Re: Vazelīns
17.03.2015 17:33
Viena pazina lieto vazeliinu, lai nonemtu skropstu tusu, vina arii uzskata, ka skropstas labaak aug. Es pati esmu pameeginaajusi, bet nepatika tiesi taa taukainiiba.
Re: Vazelīns
17.03.2015 19:22
Nē, tas ir naftas produkts. Ja āda neizdala taukus,sviedrus,tad nekas. Bet vazelīnam ir tieksme aiziest ādas poras. Ar laiku seja cietīs ļoti.
Es neieteiktu. Kreveles,skropstas ,rokas vēl varētu. Ar seju es neriskētu.
Re: Vazelīns
17.03.2015 23:03
Un ko spilvens par to saka?

Ja sausa āda, varbūt pat labi. Domāju, ka nevar būt vienots spriedums visiem, jāpamēģina, jāpavēro. Un neba tie sejas krēmi nu nez kādi ekoloģiskie...
RERE
Re: Vazelīns
18.03.2015 10:17
Spilvens nesaka neko, vakarā uzklāju, pastaigāju, kādu 1/2h un tad ar seveltīti nosusināju.
Paldies, Jums par atbildēm.
Jā, es arī lasīju, ka ar vazelīnu smērē skropstas un uzacis, it kā stiprākas esot.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 24?
Ziņa: