Ðlatera slimîba

Aizsāka Anna 

Anna
Ðlatera slimîba
29.05.2003 09:32
Sveiki!

Man pirms gadiem 7 ceïa locîtavâ konstatçja ðlatera slimîbu. Tas celis joprojâm ir jutîgâks nekâ otrs. Vai ar to ir jâsadzîvo, vai arî ir iespçjama kaut kâda ârstçðana? Un kâ îsti norit ðî slimîba?
Paldies par atbildi!
dina
Re: Ðlatera slimîba
01.06.2003 20:21
Ar sho saslimshanu nodarbojas ortopeedi. Gan jau tachu dakteris, kursh konstateeja, pateica, ko taalaak dariit. Veiksmi!
Re: Ðlatera slimîba
09.03.2007 14:06
Dinuci, manam bçrnam arî konstatçja ðo paðu kaiti,bet neviena vârda kâ ârstçt nepateica,bçrns jau regulâri iet pie íirurgiem,bet rezultatu nav. Tapçc arî gribçtu zinât,kas tas par "nezvçru" ir un kâ ar to cînîties. Skan jau briesmîgi un esmu ïoti satraukusies :-(
Bûtu pateicîga,ja kads kaut nedaudz iedotu kâdu informâciju par to,pie ârsta jau pieteicâmies,bet gribçtos sagatavoties,lai man nav jâðokçjas un tik ïoti jâbaidâs,gribu ierasties pie ârsta ar, vismas, kaut kadu sajçgu par to.
Laikus jau ïoti pateicos par atbalstu.
Re: Ðlatera slimîba
09.03.2007 16:14
ielieciet mekletaja "osgood-schlatter disease" un atradisiet loooooti daudz informacijas
Re: Ðlatera slimîba
09.03.2007 18:56
Ta slimiba ir prastiem vardiem apakstilba paugura buojajums. Kad pazud vina skaidras robezas. Vel prastak, saite itka noiet no kaula. Izveidojas tads, ka palileininats, sapigs paugurs. Isteniba tas var but nopietni. Bet prognoze ir laba. Lielakai dalai lidz konservativa terapija. Daziem gan taisa operacijas.

Jums vajag griezties ne tikai pie kirurgiem, bet ari pie fizioterapeita un ergoterapeita.

Loti lidz visadas fiksejosas saites un bandazas.
Piemeram ka sie:







Edited 2 time(s). Last edit at 10.03.2007 00:52 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Ðlatera slimîba
09.03.2007 18:59
Te loti skaista bilde





Edited 1 time(s). Last edit at 09.03.2007 19:05 by Dr.asist. Raimonds.
Re: Ðlatera slimîba
09.03.2007 23:00
:-) vismîïâkie un sirsnîgâkie paldies,katram,kas kaut ko uzrakstija.
Paldies ïoti cien. Raimondam. Vismaz tagad zinu ko un kâ darît,lîdz tiekam pie ârsta un tâlâkâs ârstçðanas.
Vçlreizîti liels,liels,ÏOTI LIELS paldies! :-)
Veiksmi un izdoðanos visâs lietiòâs,lai nekas nespçj apbçdinât Jûsu sirsniòas. :-)
Re: Ðlatera slimîba
10.03.2007 00:49
;) Ludzu.
valerija
Re: Ðlatera slimîba
10.03.2007 13:38
man 12 gadu vecuma abiem celiem so kaiti konstateja. arsts teica, ka no parslodzes sporta. nu neko, izarsteja mani. arstesana bija tada, ka 2 gadus nedriksteja but fiziskas aktivitates. un vel karstas parafina kompreses man mamma lika. bet tas bija talajos "padomju laikos":) tagad iespejas medicina ir noteikti lielakas.
Re: Ðlatera slimîba
10.03.2007 18:15
Man tagad ir 16 gadi, un man arsts teica ,kad gaju pie vinjas, ka nav jega uztraukties tikai jadzer kaljkis un viss.Un fizioterapeite pateica ,ka pie 17gadiem vinji pashi pazudis.Kaut kaa neredzu ka man taa kaite pazuud. Tie izaugumi zem celja veel ir.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 17?
Ziņa: