Sāpes celī.

Aizsāka runmen 

Sāpes celī.
04.05.2015 11:56
Nesen sāku aktīvi skriet. Agrāk, pirms 7 gadiem, biju vieglatlēts. Gadu nebiju neko darījis. Skrienu pa asfaltu. Biju jau 3 nedēļas notrenējies. Te kādu rītu kā parasti skrēju savus 3-4 km un distances beigu daļā sajutu asas sāpes ceļa rajonā. Paiet varēju, bet ne paskriet. Sāp tieši ceļa sāns un nedaudz kaut kur aizmugurē. Sāpes pastiprinās ejot lejā pa kāpnēm. Kas varētu būt pa vainu un vai jāiet pie speciālista, vai arī smēres palīdzēs? Paldies
Re: Sāpes celī.
04.05.2015 16:49
Nav datu par pacientu,nav padoma. Principi,piedodiet.Drusku cienīsim viens otru. Es ar sienu (ekrānu) nerunāju.
Kāpēc cilvēki domā, ka te ir bezmaksas ekstrasensi?
Re: Sāpes celī.
05.05.2015 13:55
Mazdakterim1...taisnība!
bet,
šādas sāpes ir simptomātiskas meniska plīsumam neatkarīgi no dzimuma, auguma un svara.
Gvido
Re: Sāpes celī.
05.05.2015 17:36
Man ir praktiski identiskas sūdzības. Viss sākās pirms kādām 3-4 nedēļām, kad iesildoties pirms treniņa nokrakšķēja celis. Pēc tam pāris dienas bija sāpīgi staigāt (sāpes vairāk aizmugurē zem ceļa), pēc tam pārgāja. Bet tagad celis krakšķ un tupjoties sagādā nelielu diskomfortu, citu sūdzību nav. Pie kāda speciālista man vajadzētu griezties?

31g, 175cm, 75kg (liekā svara nav)
Re: Sāpes celī.
05.05.2015 18:27
25 gadi,svars 65kg,augums 177cm.
Re: Sāpes celī.
06.05.2015 12:00
Abiem kungiem jāiet pie ķirurga.Bija labi speciālisti Dzelzceļnieku slimmnīcā. Jāveic ceļa artroskopija ( sava veida "kobra)" .Tie noteiks diagnozi un tūlīt neizņemot endoskopu veiks operāciju. Tad ieteiks saudzējošu režīmu. Kalcija-skriimšļu veidojošus preperātus .Domāju, ka P.Stradiņa slimnīca arī ar to nodarbojas. Jāzvana, jāuzzina laiks un cenas. Vajag caur ģimenesv ārstu analīzes un Rengena uzņēmumus.
Savā laikā mums daudzi jauni cilvēki cieta no pārāk lielām fiziskām slodzēm un nepareizajiem dziļajiem pietupieniem.
Iemesli dažādi. Iedzimtība, lielas slodzes, triecienslodzes.Maz kalcija,D vit,Cvit, saules, fosfora.
Lai veiksme un saprāts.



Edited 1 time(s). Last edit at 06.05.2015 12:03 by Mazdakteris1.
Re: Sāpes celī.
06.05.2015 12:18
Piekrītu mazdakterim1, tikai jāiet ne pie ķirurga, bet traumatologa - ortopēda.
Re: Sāpes celī.
06.05.2015 13:38
http://www.orto.lv/lv/index.php

Laba vieta, ja ir nauda. Visi speci ir izgājuši nopietnu TOS skolu un ir savā jomā labākie.

Ja nav, TOS speciālistu ambulatorā pieņemšana rindas kārtībā ar nosūtījumu. Es piezvanītu savam ģ.ā. un pajautātu, kā to iespējams nokārtot pēc iespējas ātrāk.



Edited 1 time(s). Last edit at 06.05.2015 13:41 by Runcene.
Re: Sāpes celī.
06.05.2015 13:48
Man šķiet, ka bijusī Dzelzceļnieku slimnīca jeb tagadējais Austrumu slimnīcas stacionārs "Biķernieki" ar traumatoloģiju un ortopēdiju nenodarbojas. Tur ir visāda parastā griežamā ķirurģija, vēnas utt.
Gvido
Re: Sāpes celī.
06.05.2015 15:32
Pateicos par informāciju!

Jau pierakstījos uz rītdienu pie ģiemenes ārsta un uz mēneša beigās Gaiļezerā uz valsts apmaksātu konsultāciju pie tramatologa-ortopēda (TOS būtu jāgaida 2 mēnešus).

Citiem varbūt noderēs - valsts apmaksātas meniska operācijas veic tikai TOS, 2. slimnīcā un Gaiļezerā.

Vai es pareizi saprotu, ka man pagaidām vajadzētu izvairīties no jebkādām slodzēm uz celi? Un kā ar staigāšanu, vai tā arī var kaitēt?
Re: Sāpes celī.
07.05.2015 11:14
No slodzēm, asām kustībām un traumām izvairīties vajadzētu gan, staigāt var, ja ir sāpes var padzert voltarēnu ( bezrecepšu zāles), locītavas bloķēšanās gadījumā, tad gan ir jāskatās, parasti bloks pēc kāda laika pats atlaižās, bet sājūtas nav patīkamās. ja menisks plīsis tad visas tās hialuronskābes kapsulas un haizivs skrimšļi - fufelis, nepalīdzēs un nav vērts tērēt naudu.



Edited 2 time(s). Last edit at 07.05.2015 13:32 by nex.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 19?
Ziņa: