dzemdes kakla vēzis

Aizsāka Buzis 

dzemdes kakla vēzis
05.05.2015 13:42
Sveiki.
Demdes kakla vēzis 4stadija ar mts limfos. Op nebija, tikai starošanas kurss, kuru pabeidza 8 mēn atpakaļ. Tagad atkal uz kakla pie atslēgas kaula (pirms tam arI tur bija) parādījies paliels bumbulis. Tas nozīmē kad vēzis atgriezies? Kādas prognozes?
Re: dzemdes kakla vēzis
05.05.2015 13:52
To, ka nebija operācijas nozīmē, ka audzējs - neoperējams, metastāzes - pašas par sevīm funkcionē, kā neatkarīgi audzēji, kuri spēj attīstīties no pāris, primārā audzējā šūnām, kuras, ar limfas cirkulāciju var nonākt jebkurā orgānā, staru terapija bremzē primārā audzēja attīstību, ķīmija samazina metastāžu attīstību.
Prognoze - nekā iepriecinoša.Edited 2 time(s). Last edit at 05.05.2015 14:04 by nex.
Re: dzemdes kakla vēzis
05.05.2015 14:21
Buzis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tas nozīmē kad vēzis
> atgriezies? Kādas prognozes?


Sorry par komentāru bet cilvēki ir kaut kādi neapķērīgi. Kā var jautāt par vēža atgriešanos ja viņš īsti pat ārstēts nav bijis? Nu un kādas prognozes ja skaidri redzams, ka tas ir finišs...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
ku! es vienkārši nepareizi izteicos. Ar to atgriešanos bija domāts vai atkal ar jaunu sparu sāk uzdarboties vēzis, jo tos 8 mēn. bija klusums, visās usg utt rādija kad visi bojātie limfmezgli nosvilināti.
Re: dzemdes kakla vēzis
05.05.2015 16:36
Ok. Ir tā kā teica nex. Tā starošana tikai aizkavē (vai likvidē) primāro audzeju bet ja vēzis ir izvazāts par visu organismu un ķīmijterapija nebija tad nevar runāt par to, ka tas vēzis jebkad būtu bijis izārstēts. Nezinu, kurš Jums varēja apgalvot, ka "bojātie limfmezgli nosvilināti" ja nekas tāds nav ticis darīts un vēzis ir audzis tālāk kā tam pienākas būt. Tas, ka tagad ir bumbulis, lietas būtību daudz nemaina.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: dzemdes kakla vēzis
05.05.2015 17:13
Nu ar starošanu tak svilina tos mezglus, bet realitāte ir tāda, ka šūnas jau pašā sākumā varēja būt pavazājušās pa organismu. Bet kad un kur viņas pieteiksies redzamā formā, to tāpat neviens nezina.

Ir taču cilvēki, kas arī 4. stadiju ārstē diezgan ilgi, dažreiz izgriež to bumbuli, un atkal kādu laiku miers.Edited 2 time(s). Last edit at 05.05.2015 17:15 by Runcene.
Re: dzemdes kakla vēzis
06.07.2015 21:33
Buzi, kā Tev tagad? Man arī bija tāda pati kā Tev diagn.un tikai starošana..esmu mājās 4 mēn. Vai tad Tev nav pie onkologa vai radiologa jāiet ik pēc laika noteikta? Neuztver tik breismīgi...tikko aiziesi atpakaļ pie onkologa vai savas radioloģes - tā tev taps zināms - vai tūlīt paņemt atkārtoti starot vai izgriezt to bumbuli..nav jau vairs tumšie laiki lai sakņuptu! Kā kaut kas - tā prom mudīgi uz ONKOCENTRU Rīgā!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 21?
Ziņa: