nepanesu karstumu

Aizsāka Madara01 

nepanesu karstumu
12.05.2015 13:39
Sveiki!
Gribetu padalities sava problema un dzirdet kadu, kam varbut ir lidziga situacija ka man vai ari ir kads medikis, kas var palidzet. Lieta tada,ka nepanesu karstumu...agraak vareju visu dienu pa sauli dzivoties un nekada vaina,tiesi patika, bet jau kadus 3 gadus nu nekadi nevaru iztikt bez trakam sirds skriesanam un liekas,ka galva pilna,krutis pilnas, liekas,ka sirdij tik smagi. Sak elpa trukt un briziem melns gar acim. Ta jau dzivoju arzemes un sanak apmeram 600m virs juras limena, varbut ari tas pa virsu var but par iemeslu? ir man ari VD , uznak tados brizos mazliet panika, jo bailes no ta ka parasti visiem ar VD (negribu pieminet tik sliktas lietas)...tad nu te zileju kas un kapec ta,varbut tad asinsspiediens leka un tapec tas ari uzreiz uz sirdi? Vispar ikdiena esmu loti saliga, kad visiem ir silts un pat karsts, man ir auksti un rokas aukstas. ..ziema vispar kajas salst. Apmeram 4 gadi parbaudiju sirdi uz ehokardiografiju un viss bija perfekti. Nezinu,gruti sita dzivot, gribas nosauloties,nevis staigat balai, ka parasti saka,ka slimnieks. :(
Re: nepanesu karstumu
12.05.2015 15:36
Cik Jums gadu, kāds ir augums un svars. Kas ar asinsspiedienu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: nepanesu karstumu
12.05.2015 17:08
Un dzimums arī. Te nav ekstrasensi...:)))
Re: nepanesu karstumu
12.05.2015 17:20
Nu, es ceru, ka Madara neizrādīsies Madars... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: nepanesu karstumu
12.05.2015 22:29
Cilvēki, bet ko Jūs domājat, kad rakstāt: man ir VD?

Ko jūs par to zināt?

Jūs zināt, kā darbojas veģetatīvā nervu sistēma, un turklāt Jūsējā? Jūs zināt, ka tās otrs nosaukums ir autonomā? Un kāpēc autonomā? Jo tā dzīvo savu dzīvi.

Un kāpēc it kā palīdz antidepresanti? Jo tie padara cilvēku mazāk jūtīgu pret to, kas notiek apkārt.

Kaut kādu iemeslu dēļ ir izveidojusies termoregulācijas kļūda. Var iznākt, ka to var mainīt, bet reizēm tas nav iespējams. Dažkārt var samazināt izpausmes, it sevišķi kad beidz ap to ņemties un uz to koncentrēties, bet tam nav 100% garantijas.

Un kas pirms 3 gadiem to visu veicināja? Ir kaut kas domāts, saprasts? Nu nav tā medicīna, nav.

Bailes nav un nevar būt medicīna. Bailes ir skatījums uz sevi un pasauli.



Edited 1 time(s). Last edit at 12.05.2015 22:32 by Runcene.
Re: nepanesu karstumu
13.05.2015 10:46
Jau rakstiju, ka man ir 24 gadi. ..vienigi svars ir 52kg un augums 1,69m...esmu loti tieva. ..

Atbildot uz citu komentaru, kaa varu zinat, ka man ir vd,nu daudz par to ir lasits, arsti ari teikusi, ka man viss ok,ka tie ir nervi,jo biezi mokos ar sirdsklauvem,parsitienien,panikas lekmem,kungis streiko, svisana, drebuli, elpa trukst utt...,bet es ne par to tagad...par to jau ir izrunats un saprasts kas tas par nezveru, bet mana sobrideja aktuala tema ir tiesi par karsto laiku,kas tuvojas un gribetos vienkarsi uzzinat no kada kas ir medicinas laucina, vai var ko ieteikt.
Re: nepanesu karstumu
13.05.2015 11:23
Es nejautāju par zināšanu, bet par to, vai Tu to izproti VD, resp., izproti sevi un to, KĀPĒC Tev ir VD.

Un kaut kāda agrāk nebijusi nespēja izturēt karstumu ir saistīta vai nu ar to, ka kaut kas notika, bija kāds satricinājums, vai arī ar to, ka līdz šim ar VD nekas nav darīts, jo tā ir spēcīgs signāls cilvēkam, ka viņš kaut ko savā dzīvē dara aplami.

Tāpat tā var izpausties kā organisma nespēja pielāgoties jauniem apstākļiem.

Tevi interesē, kā no tā tikt vaļā, bet vispirms ir jāsaprot, kā tas varēja izveidoties.



Edited 1 time(s). Last edit at 13.05.2015 11:51 by Runcene.
Re: nepanesu karstumu
13.05.2015 11:23
Ēd mazāk karstā laikā, skaties lai sāls būtu maz ēdienā. Jo tad vajadzēs daudz dzert un situācija krasi pasliktināsies. Iedzer NO-SPA un Aspirīnu pa pustabletei. Paprasi dakterim lai izraksta Emzok vai ko līdzīgu. Ar pusi no 50 mg tabletes vajadzētu pietikt.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: nepanesu karstumu
13.05.2015 11:28
Nu nez, te jau tāpat tiek maz ēsts, turklāt pārmēru kalsnajiem nav nekāda garantija, ka Tavs Emzok neizraisa ģīboni.
Re: nepanesu karstumu
13.05.2015 11:36
Mja, neievēroju steigā. Svars patiešām mazs. Bet pie tik maza svara parasti ir laba karstuma panesība. Vienīgi tie veģetatīvie vājumi. Nu, nevajag pie tāda svara karstā laikā neko darīt. Tad būs labi.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: nepanesu karstumu
13.05.2015 11:55
Drosi vien tev ir arii spiediens zems. Karstaa laikaa pastiprinaati izdalaas skidrums no organisma, un spiediens var nokristies veel vairaak ar visiem izrietosajiem simptomiem. Taapeec svariigi ir dzert karstaa laikaa.
Re: nepanesu karstumu
13.05.2015 19:24
Domāju, ka pie vainas ir uzbudinājums. Adrenalīna- dzimumhormonu hiperaktivitāte. Kāpēc? Jārunā ar endokrinologu.
Vai ir rupjāka balss. Pastiprināts apmatojums? Agresivitāte? Pastiprināta dzimumvēlme?
Man ir aizdomas,ka tieši mazs šķidruma patēriņš var apgrūtināt normālu termoregulāciju. Jo organisms atvēsinās tieši ar sviedru palīdzību.
Šķidruma kontrole. Izslēgt kofeīnu saturošus dzērienus.Nodrošināt normālu nakts mieru klusumā,tumsā, tālāk no visām mobilām iekārtām.
Lai veiksme.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 24?
Ziņa: