par onkoloģiju-ginekoloģiju

Aizsāka aija123456 

par onkoloģiju-ginekoloģiju
19.06.2015 09:17
Labdien, esmu pēc apstarošanas kursa (jau 3 mēn.), diagnoze : C53 II-III. Sakiet lūdzu vai varu dzert dzeramo sodu sārmainas vides veidošanai organismā (audzējs nav operēts jo tuvu orgāniem citiem!).Un vai varu apmazgāt dzim.orgānus ar šķīdumu kā arī skaloties ar šo šķīdumu (man jāskalojas pēc radiologa ieteikuma ar tējām dažādām) - man ir arī leikoplākija, tiesa patlaban neliela, bijis trakāk. Jūtos labi, paldies dr.radioloģei Durandinai , kura LOC Rīgā rūpīgi veica savu darbiņu - arī iekšējo dzemdes kakla apstarošanu (7 seansi) + 26 ārējie stari. Un vēl - vai būtu jālieto Glycomone C vitamīns vai kādas citas (bez homeopātiskajām)? Radioloģe jau gan teica ka vasarā vajagot visus dabīgos produktus..zālītes un t.t. - tomēr varbūt ka vajag tomēr bez strutenēm , zemestaukiem un Befungīna arī ko vēl....liels paldies Jums par atbildi...ļoti gaidīšu ...Ar cieņu Aija no Liepājas.
Re: par onkoloģiju-ginekoloģiju
19.06.2015 09:21
Tas par to sārmainās vides radīšanu ir bulšits.

Dari, ko var izdarīt medicīna, lieto ārstu ieteiktos augus, mēģini nomierināties, neskriet pēc brīnumlīdzekļiem vai pesteļiem, mīli sevi, mīli dzīvi, iemācies nesaspringt par visu, un būs tas, ko dod visi dažādie augstie spēki, kam nu katrs tic.
Gvido
Re: par onkoloģiju-ginekoloģiju
19.06.2015 09:23
Nekādus vitamīnus vai uztura bagātinātājus bez saskaņošanas ar ārstu nevajadzētu lietot.
Re: par onkoloģiju-ginekoloģiju
19.06.2015 11:20
Gvido Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nekādus vitamīnus vai uztura bagātinātājus
> bez saskaņošanas ar ārstu nevajadzētu lietot.

Jā, arī ļoti, ļoti svarīgi, jo tie var veicināt dažādus augšanas procesus, ko Tu noteikti negribi.

Onkologi labi orientējas uztura bagātinātājos un iesaka tikai to, ko tiešām vajag.
Re: par onkoloģiju-ginekoloģiju
19.06.2015 16:04
Arī es ar gadiem esmu mainījis nostāju pret vitamīniem.
Es pats uzskatu, ka nepareiza vitamīnu lietošana, veicina onkoloģiskās saslimšanas, pārlieku samazinot brīvo radikāļu īpatsvaru.
Attiecīgi pievienojos visam augstāk minētajam.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: par onkoloģiju-ginekoloģiju
19.06.2015 16:34
Kas attiecas uz sodu, tad to var droši lietot. Bet ar vitamīniem vajag uzmanīgak. It īpaši B grupas.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
moljers
Re: par onkoloģiju-ginekoloģiju
20.06.2015 16:44
Vienīgais , ko soda var izdarīt - samazināt skābes daudzumu kuņģī.
Es pat nenojaušu kāds tas ir konkrētajam cilvēkam.
Ja viņš jau tā ir mazs, lietojot sodu, to vispār var iznīcināt, ar konkrētām sekām
tā kā es nebūtu tik drošs par sodas lietošanas rekomendāciju
Re: par onkoloģiju-ginekoloģiju
22.06.2015 11:04
moljers

Ja tas tā būs, tad nepaliks nepamanīts un cilvis pārtrauks lietot sodu. Tā kā ir diezgan droši. Grūti spriest kāds ir tas sodas iedarbības mehānisms (neskaitot tīri fizisko, ko Tu minēji) bet ietekme uz veselību tai sodai ir. Un tie kam viņu prasās, jūt šo pozitīvo momentu. Savukārt tie kam neder, ātri to pamana.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 1?
Ziņa: