Bumbuļi virs plecu kaula

Aizsāka Jautājums 06.07. 

Jautājums 06.07.
Bumbuļi virs plecu kaula
06.07.2015 11:53
Tā kā pie ģimenes ārsta netieku, lūdzu padomu šeit. Vai varat pateikt, kas atrodas kaklam abās pusēs aptuveni virs plecu kauliem? Tur kur parasti tādas smukas bedrītes virs kaula. Fotogrāfijā mēģināju atzīmēt to vietu.
Lieta tāda, ka abās pusēs – vienā vairāk, otrā mazāk – man minētajās vietās ir piepampuši bumbuļi. Mīksti, bet nepatīkami pieskarties. Domāju, ka limfmezgli, bet tie atrodas pie žokļa.
Ļoti sāp abi pleci, sajūta, ka sāpes izstarojas no šiem bumbuļiem. Pleci sāp gan priekšpusē virs krūtīm, gan aizmugure, gan roku augšējo muskuļu daļa.
Ibumetīns palīdz īslaicīgi.
Kakla bilde - http://failiem.lv/u/syyeczb#
Paldies jau iepriekš!
Re: Bumbuļi virs plecu kaula
06.07.2015 17:57
Tas varbūt viskaut kas. Arī limfmezgli var būt virs atslēgas kauliem. Līdzīgi var izspīlēties emfizematozas plaušu galotnes (īpaši ja esi smēķētājs vai bijušas problēmas ar plaušām).
Jāiet pie ārsta.
Re: Bumbuļi virs plecu kaula
06.07.2015 18:30
Sk. "Pacientu zināšanai"
Es tiešām atvainojos. Ar ko es runāju? Ja nav pavediens, domu atritināt nav iespējams. Nevajag te, cienītie, cirku organizēt.Te jau veselu enciklopēdiju var minēt.Līdz pat Buboņa mērim. TBC,Emfizēmai. Limfopātijai, Sarkomai Brucelozei, Sibīrijas mērim,Pseidotuberkulozei....
Citas sūdzības nav?



Edited 1 time(s). Last edit at 07.07.2015 13:07 by Mazdakteris1.
Jautājums 06.07.
Re: Bumbuļi virs plecu kaula
06.07.2015 19:50
Es atvainojos. Man likās, ka iespējami smalki aprakstīju, kas sāp un kā izskatās. Citu sūdzību nav un nebija.
Sieviete, 35, 75kg.
Jautājums 06,07,
Re: Bumbuļi virs plecu kaula
06.07.2015 19:55
Nesmēķēju, sekss reti un tikai ar savu ilggadējo partneri, klepus nav. Nezinu, ko vēl noliedzošu rakstīt.
Vienīgās sūdzības ir abi bumbuļi uz kakla un plecu sāpes.
Re: Bumbuļi virs plecu kaula
07.07.2015 01:50
Domāt, ka limfmezgli. Diez ko labi tas nav...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Bumbuļi virs plecu kaula
07.07.2015 10:21
Šādā gadījumā neko nedod personas dati, jāiet pie ārsta, jo, ja tie ir limfmezgli, tad tas ir nopietni, kā saka ku!, bet neatkarīgi no dzimuma, svara un auguma. To nevar pateikt forumā un to arī nevajag taujāt forumā, jo tā nav foruma līmeņa tēma.

Svars vai garums mums neko nedod, Tevi ir jāskatās klātienē, jo apraksts katram mediķim radīs aizdomas, ko nevar aizslaucīt bez ārsta. Varbūt nekas nopietns, bet varbūt ļoti.



Edited 1 time(s). Last edit at 07.07.2015 10:23 by Runcene.
Re: Bumbuļi virs plecu kaula
07.07.2015 13:13
Pievienojos Runcenei. Minēt kafijas biezumos te nemāk neviens.
Man gan vecums,augums,svars un dzimums izsaka daudz ko. Bet ne vienmēr. Bet katrs saprot pacientu pēc savas sistēmas.
Piemēram, pie maza svara varētu domāt par imunitātes traucējumiem un respektīvi, TBC. Ja butu paduses limfmezgli tad varētu domāt par krūts vai plaušu audzēju.
Kā jau teikts sistēmas ( limfmezgli) slimības pazīmes ir nopietns iemesls steidzīgi tipināt pie ārsta.
Lai ticība un spēks.



Edited 1 time(s). Last edit at 07.07.2015 20:10 by Mazdakteris1.
Jautājums 06,07,
Re: Bumbuļi virs plecu kaula
07.07.2015 15:59
Bet vai tajā vietā, kas bildē, atrodas limfmezgli?
Internetā atrodu tikai kakla limfmezglus pie žokļa/ausīm, padušu limfmezglus un cirksnī, bet nevienā attēlā nav limfmezgli pie kakla apakšas/pleciem. Ne kakla, ne padušu, ne cirkšņa limfmezgli nav pietūkuši.
Arī pirms apt.mēneša veiktās asinsanalīzes bija lieliskas, nekādu noviržu ne pilnajā asinsainā, tai skaitā leikocīti, ne bioķīmijā.
Šodien pleci vairs nesāp, palikuši tikai bumbuļi.
Kā jau minēju - pie ārsta nav iespējams tagad tikt. Pieraksts tikai pēc 2 nedēļām. Tāpēc jau lūdzu padomu šeit.
Re: Bumbuļi virs plecu kaula
07.07.2015 20:12
Te cienītā, jau teikts vairākkārt, uz šo jautājumu neatbildēs.Tur var būt daudz kas. Pat profesors uz tik pliku info neko saprātīgu nepateiks. Vai tiešām to ir tik grūti saprast?
Cieņā.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 17?
Ziņa: