Sarkanas acis

Aizsāka Andrejs11 

Sarkanas acis
13.08.2015 22:29
Lieta tāda, ka pēdējā laikā esmu pamanījis, ka augšējie acu plakstiņi ir izteikti sarkani. Agrāk viņi man vienmēr ir bijuši nedaudz sarkani, bet tagad tā izteikti.
Nerakstīšu garo penteri, bet diviem vārdiem man ir veģitatīvā distonija, kur visu laiku kkas liekas ne tā, sāp, sirds pārsitienu uttttt... Pēc izmeklēšanām/analīzēm vienmēr visi rezultāti ir kā veselākajam no veselākajiem.

Tagad arī liekas, ka nieres sāp, brīžiem kuņģis tā kā sāp, sirds ar tā jocīgi uzvedās. Mani drīz ģimenes ārsts ar koku dzīs prom....jo viņa jau zin, ka iedos visus iespējamos nosūtījumus, rezultāti būs perfekti un tad es nomierināšos, jo zināšu, ka viss ok un visas problēmas pāries. Pāries ....uz kādu laiku :)

Bet tagad vēl tās acis....bail metas. Varbūt tiešām kkas nopietns?..!
Nobildēju, lai būtu saprotamāks :) -



Vīr.35,65kg,185cm



Edited 1 time(s). Last edit at 16.08.2015 10:49 by Andrejs11.
Re: Sarkanas acis
13.08.2015 22:34
Šāds te skats uz plakstiņiem, man arī ir bijis. Es gan par to tā pārāk nesacepos un pēc kaut kādas 1 vai 2 nedēļām man arī pārgāja. Es to norakstiju un kaut kādu kārtējo nervu padarīšanu
Re: Sarkanas acis
14.08.2015 09:16
Šodien viens augšējais plakstiņš piepampis. Tā jau bijis agrāk. Varbūt tas ir alerģisks?
Re: Sarkanas acis
14.08.2015 09:25
:D piepampis man ir bijis tikai agrā jaunībā pēc gāda kautiņa vai tamlīdzīgi :D
Laikam es tomēr aizietu šito parādīt kādam dokam... tieši kamēr sapampis

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Sarkanas acis
14.08.2015 14:31
Jāizslēdz blefarīts. Tas parasti ir ja ir kuņģa- zarnu disbakterioze vai citāda gremošanas trakta saslimšana.
Viņu jāārstē kompleksi. Aiziet pie acu ārsta vai ādas ārsta.
Re: Sarkanas acis
14.08.2015 22:37
Nu jau skatos, ka gandrīz 4-ri mēneši pagājuši un nekas nemainās. Pat teiktu, ka vēl trakāk.
Pa vidam biju nodot asinis, kur kā vienmēr viss ideāli. Tad jau utraukumam nav pamata.
Vienīgais tā ērmīgi izskatos kā zombijs :) Nez ko darba kolēģi domā...



Edited 1 time(s). Last edit at 06.12.2015 17:58 by Andrejs11.
Re: Sarkanas acis
06.12.2015 17:59
Nu jau skatos, ka gandrīz 4-ri mēneši pagājuši un nekas nemainās. Pat teiktu, ka vēl trakāk.
Pa vidam biju nodot asinis, kur kā vienmēr viss ideāli. Tad jau utraukumam nav pamata.
Vienīgais tā ērmīgi izskatos kā zombijs :) Nez ko darba kolēģi domā...
Re: Sarkanas acis
07.12.2015 00:57
Ja jau veel esi dziivs, tad jau nekas traks tas nav ;)
Bet taa, iespeejams alergija, varbuut eerciite skropstaas dziivo. Ja jau tas taa traucee dziivot aizej pie dermatologa.
Re: Sarkanas acis
07.12.2015 17:12
Blefa rīts. Liecina par lokālu infekciju. Par kuņģa zarnu trakta problēmu (disbakteriozi). Kefīri, Biolakts.Multivitamīnu kurss. Acu ārsta konsultācija.
Lai veiksme.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 22?
Ziņa: