lūdzu padomu!

Aizsāka Agra 

lūdzu padomu!
23.08.2015 14:10
Mans stāsts vienkāršs u patiess! Nokļuvu slimnīcā ar caureju un vemšanu. Paldies dakteriem un med.pers. ar to tika ātri galā. Veica man dažādas analīzes. Pārnākot mājās , sāku pētīt izdrukas. izrādās man atklātas lietas par kurām dzirdu pirmo reizi.
Nav kārtībā aizkuņģa dziedzeris(stipri paaugstināti rādītāji),
taukainā hepatoze(ir ultrasonogrāfijā, bet nav nekā par to datorā).
Pie visa klāt mans vecais deviņdesmito gadu otrā tipa diabēts, kurš arī ir kaprīzs.
Tā nu esmu pierakstījusies pie ārsta, bet jāgaida divas nedēļas. Bet diemžēl kaut kas jāēd.
vislabāk panesu kartupeļus, bet tie ceļ cukuru! vēl ēdu liesu gaļu. No citiem ēdieniem pārāk ātri skrien cauri(tas jau bija pie diabēta, bet ne tik izteikti). Vai vispār ir kāds atrisinājums? Pati kopsakarības un tālāko rīcību nespēju prognozēt.
Esmu kara laika produkts, gadu daudz, svars 10% virs normas.
Būšu pateicīga par jebkuru padomu!
Re: lūdzu padomu!
23.08.2015 14:17
Nu, ko lai saka. Ir ka viss jau ir pateikts. Pat nezinu ko vēl piebilst... Varbūt ar galdnieku konsultēties? :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: lūdzu padomu!
23.08.2015 15:27
Kartupeļus, lai neceļ tik daudz cukuru, ūdenī izmērcē pāris h, pirms gatavot.
Bet vispār...kartupeļi ir totāls JUNK... tur nav nekā laba tajos.
egle1
Re: lūdzu padomu!
23.08.2015 16:52
Mateus Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kartupeļus, lai neceļ tik daudz cukuru, ūdenī
> izmērcē pāris h, pirms gatavot.
> Bet vispār...kartupeļi ir totāls JUNK... tur
> nav nekā laba tajos.


ar ko tad kartupeļi tā nogrēkojušies, kartupeļi ir C vitamīna avots, satur kāliju. Dārzenis kā dārzenis. Es nezinu, ko ēst tādos gadījumos. Varbūt visu ēst (citus dārzeņus - piemēram) uzdzerot ar Smektu?
Re: lūdzu padomu!
23.08.2015 17:44
Kartupeļus ēst kā C vit avotu? Interesanti.. ēd ko gribi, man taču ir vienalga. Kartupeļi ir ideāls cietes avots, kuru cilvēka organisms neasimilē.
Re: lūdzu padomu!
23.08.2015 20:18
Agra!
Kā ar griķiem- vai no tiem arī skrien? Brūnie neslīpētie rīsi. Lēcas- zaļās, sarkanās- olbaltumvielām bagāts, labi sagremojams, viegli pagatavojams produkts, ideāls diabētiķiem. Vājpiena biezpiens- kā ar to? Dārzeņi- kāposti t.sk. ķinas kāposts, kabači, salāti, ziedkāposti, brokoļi, gurķi, selerijas, puravi- kā ar tiem? Dārzeņu biezzupas. Tvaicētas liesās zivis. Tvaicēta putnu gaļa. Trušu gaļa.
Prasi dakterim par papildus aizkuņģa dziedzera fermentu un probiotiķu lietošanu. Uzturā akcents uz dārzeņiem, vislabāk minimāli termiski apstrādātiem- tvaicētiem vai biezzupās un liesajiem olbaltumvielu produktiem. Mazāk taukvielām un ātrajiem ogļhidrātiem bagātajiem produktiem.
Kustības svaigā gaisā- ne mazāk kā 10 000 soļu dienā.
Agra
Re: lūdzu padomu!
23.08.2015 21:38
Paldies visiem par atbildēm!
No slimnīcas esmu mājās četras dienas, daudz neesmu mēģinājusi. visi kāpostveidīgie neder. Ir slimnīcas pieredze un iepriekšējā ar diabētu. Iespējams vēl turpinās kādi iekaisuma procesi. Izrakstoties lipāze jau bija samazinājusies reizes astoņas. šodien ēdu griķus un vistas tvaicēto gaļu, pagaidām sēžu mierīgi. Paldies Stellai par daudzveidīgo ēdienkarti, izmantošu.
Jauku svētdienas vakaru!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 14?
Ziņa: