Nejūtu kofeīna ietekmi

Aizsāka thechemist 

thechemist
Nejūtu kofeīna ietekmi
25.08.2015 00:43
Sveiki,

vai tas ir normāli, ka nejūtu nekādu ietekmi no kofeīna - esmu dzēris malto/šķīstošo kafiju + vairākus enerģijas dzērienus, bet nekāda enerģija no tā nav, tas pats ar tēju?
Re: Nejūtu kofeīna ietekmi
25.08.2015 08:02
A kas ir jājūt?
Re: Nejūtu kofeīna ietekmi
25.08.2015 10:15
Tiešām...kas jājūt? :)
Tas tak nav kokaīns :)
Un energijas dzērienā (jebkurā) kofeīns būs mazāk nekā kafijā. Atsevišķās markās - stipri mazāk :)
Es arī esmu tolerants pret kofeīnu, lai gan esmu dzirdējis stāstus, ka citiem rokas trīc no vienas tases jau

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Nejūtu kofeīna ietekmi
25.08.2015 13:20
No viena plika apgalvojuma neko nevaru ieteikt. Kāpēc cilvēki cer uz jēdzīgu atbildi, ierakstot tekstā vienu teikumu?
Lasiet ,lūdzu: "Pacientu zināšanai".
Cieņā.
thechemist
Re: Nejūtu kofeīna ietekmi
25.08.2015 13:41
Negaidu jau nekādus kokaīna efektus, bet vismaz nelielu mundrumu no rīta tases
Re: Nejūtu kofeīna ietekmi
25.08.2015 16:31
Tema gavno - avtor...
Kapēc man no čili merces - gribas vel čili mērci, bet pie blakus galdiņa cilvēku ar ātrajiem aizved? :P

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
thechemist
Re: Nejūtu kofeīna ietekmi
26.08.2015 01:50
Mateus kachok - pritom eshcho durach...
Nebaidies un ēd, tur daudz vitamīnu. ;)
SZxXx
Re: Nejūtu kofeīna ietekmi
26.08.2015 14:10
Kofeīnu virs 160mg labi jūtu, bet efektam ir "jāpiešaujas". Pārsvarā jūties možāk, uznāk viegls nemiers, gribas vairāk kustināt un tricināt kājas/rokas. Nepatīkamākas lietas darīt šķiet vieglāk. Pēc tam uznāk nogurums.
Jo vairāk ikdienā lieto kofeīnu, jo mazāk jūt to efektu, jo tas paliek par standartu, kā jūties. Ja, piemēram, daudz esi dzēris un pēkšņi pārstāj vispār, tad nedēļu būs izteikts nogurums, neko negribēsies darīt, otrajā dienā varētu sagaidīt galvassāpes.

Šajā grāmatā ir vairāk kā 10 lappuses veltītas kofeīnam, tā ietekmē, arī, piemēram, manāmi pastiprinātam depresijas riskam, to lietojot. Ieteiktu palasīt, ja ir pieejama.
Narkoloģija / Astrīdas Stirnas redakcijā ; [autoru kolektīvs: Inga Landsmane, Sarmīte Skaida, Ilze Stankeviča ; no somu valodas tulkojis Matīss Treimanis]. Rīga : Medicīnas apgāds, 2008. 476 lpp. : il. ; 25 cm. ISBN 9789984813165.
SZxXx
Re: Nejūtu kofeīna ietekmi
26.08.2015 14:34
Esot izmēģinājis daudzas vielas, bet kofeīns ir vienīgā viela, par kuru var teikt, ka man no tā radās atkarība. Var vienu, divus rītus dzert kumelīšu tēju, bet tomēr trešajā no melnās tējas nevaru atturēties. Uzreiz ātrāk sākas diena.
Laikam nekad bez kofeīna nespēšu. :(
thechemist
Re: Nejūtu kofeīna ietekmi
26.08.2015 20:21
Kaut gan varbūt arī tas labi, ka kafija "nestrādā" uz manis, zinu daudzus, kas bez tās nevar neko padarīt.
Tēvam savukārt no kafijas nāk miegs.
Re: Nejūtu kofeīna ietekmi
27.08.2015 09:42
Ja no kafijas nāk miegs, jāpačeko cukura līmenis, jo diabētiķiem, tā ir normāla parādība. Ne jau velti, enerģijas dzērieniem tonna OH klāt, bet ja OH maiņa organismā traucēta, kofeīns var izraisīt pretēju efektu. Tas ir līdzīgi kā vienā brīdī (jutīgajiem uz kofeīnu) tas arī vnk sāk izraisīt miegu. Lai gan... ko nu durach var no tā zināt ;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 21?
Ziņa: