Homeopâts

Aizsāka ative 

Re: Homeopâts
18.10.2004 02:12
Izteikshu vienu domu kas varbuut paliidzees shajaa neaugliigajaa striidaa.
Ieveeroju ka cilvjus nosaciiti var sadaliit divaas kategorijaas.Vienus sauksim par dabas beerniem otrus par tehnokraatiem.Dabas beerni juut lielu atshkjiriibu starp dazhaadiem produktiem vinjus ietekmee teeja un kafija vinjiem ir svariigi cikos vinji eed un iet guleet.Vinji zin ar ko caurveejsh atshkjiras no citiem veejiem.Tehnokraati kaa varat iedomaaties ir pilniigs pretstats dabas beerniem.
Tad luuk tos dabas beernus var aarsteet ar homeopaatijas paliidziibu bet tehnokraatiem tas ir lieki jo vinjus njem tikai riktiigas kjiimiskaas ripas un veelams dozu vienmeer dubultot.
Es piederu diemzheel pie tehnokraatiem un ieteiktu taadu testu.Ja juus peec pusdienaam nedzerat kafiju jo tad vakaraa nevarat aizmigt tad homeopaatija ir prieksh jums bet taadiem lopiem kaa es kursh uz nakti dzer kafiju homeopaatijaa nav ko mekleet.
mediíis
Re: Homeopâts
18.10.2004 20:00


Raimond ! .... pats paspçju pamâcîties ergoterapiju - ergoterapija varçtu bût viena no fiziskâm rehabilitâcijas metodçm , un tikai . bet rehabilitâciju kâ tâdu Jûs , nu , gan neesat apguvis. Jûs pat pieklâjîgu attieksmi neesat apguvis. Esiet vien nihilists. Laiks visu sakârto . Gan kïûsiet nobriedis vîrietis , beigsiet augstskolu - tad parunâsim . Un varbût kâdreiz bûsiet mans students. Esmu redzçjusi gana rehabilitâciju studçjoðu jaunieðu , bet tad kad viòi studç , vçl jau nezina , kas ir medicîna , kas ir slims cilvçks. Ziniet , Raimond, mana darba stâþs medicînâ jau ir turpat 25 gadus , bet rehabilitâcijâ gandrîz 15 . Jûs jau varat man mâcît , kas ir rehabilitâcija , bet NEDRÎKSTAT gan. Jo sâkumâ izejat cauri rehabilitâcijas sertifikâta iegûðanai - ceïð uz to nav tik vienkârðs, kâ paspçt pamâcîties ergoterapiju.

VAIVA - esmu sertificçts rehabilitologs , tad , nu , nez vai Jums tiesîbas TÂ RAKSTÎT. PIEDODIET , KA NEATBILDÇJU UZ jÛSU JAUTÂJUMU, JO KATRU VAKARU NEVARU SÇDÇT PIE DATORA , darba diena SANÂK ÏOTI GARA. Lûdzu uzdodiet savu jautâjumu , labprât atbildçðu. Neïaunojieties uz mani , jo neko neesmu Jums nodarîjusi , dusmas bojâ veselîbu. Ja vçlaties varu pat bez maksas Jûs pieòemt , lai Jûs pârliecinâtos , ka maldâties savos spriedumos .

Ku! Neesmu ne tehnokrâte, ne dabas bçrns. Kafiju varu dzert jebkurâ laikâ , bet homeopâtija man un maniem pacientiem palîdz. Kâpçc sevi saucat par lopu ? Gan jau tomçr stâvat tuvâk cilvçkam.
Re: Homeopâts
18.10.2004 21:31
Medikjis, man shkjiet, ka Juus paarshaavaat mazliet paar striipu un Juusu uzbrukumi diemzheel ieviesh neuzticiibu lietaa kaa taadaa!

Man shkjiet, ka homeopaati ir dazhaadi (taapat kaa neegeri), vieni ir sharlataani, bet citi tieshaam speej paliidzeet!
Mulkjiigi ir noliegt homeopaatiju kaa zinaatni, taapat kaa mulkjiigi ir buut par rasistu! Tas ir vienkaarshi neproduktiivi!
Laikam jaaveertee ir katrs aarsts individuaali!
Tad jau viens kjirurgs salaida kaut ko griistee un vai liidz ar to aurosim, ka visa kjirurgjija ir nekam nederiiga?

Plika homeopaatija, man kaa pacientam, shkjiet novecojusi, homeopaatija ir laba kopaa ar fitoterapiju, akupunktuuru, vitamiiniem un regulaarajiem mediciinas preperaatiem, kas baazeeti uz augu valsts produktiem, arii aarstniecisko vingroshanu, peldeeshanu un elposhanas vingrojumiem, pat jogu, ja gribat!

Ku! pareizi saka, vienam liidz, otram neliidz - man liidz, manam viiram kaa piilei uudens! Bet man no 3 homeopaatiem tikai viens (pie kura arii palieku) paliidz, paareejie divi, diemzheel garaam!

Un beidziet, luudzu, kashkjeeties kaa mazi beerni!!!
Re: Homeopâts
18.10.2004 22:07
man rodas sajûta, ka lielâkâ daïa te pat nenojauð ar ko nodarbojas rehabitologs, nu nav viòð homeopâts un pat tuvu tam nestâv.
ðausmîgi vajadziga reâla specialitâte.
Re: Homeopâts
18.10.2004 22:16
Interesanti gan, vai diskusija bez apvainojumiem vairs neliekâs interesanta? Jeb tas ir tâds izlâdçðanâs veids?
Re: Homeopâts
18.10.2004 22:20
katkur taè tvaiku vajag izlaist
janèiks
Re: Homeopâts
18.10.2004 22:25
mediíe,kur Jûs pieòemat???
Re: Homeopâts
18.10.2004 22:54
Mediíe

Jums nav jâatvainojas man. Darbojieties, palîdziet sirdzçjiem. Bet es brînumus no homeopâtiem negaidu. Nav iespçjams izârstçt smagi slimus cilvçkus. Nu nav. Pieïauju, ka var atvieglot cieðanas, bet izârstçt-nekad!

Nonâkt ar mani konfliktâ ir ïoti grûti, gandrîz neiespçjami. Riebjas konflikti un neauglîga vârdu pârmaiòa.

Bet es, arî turpmâk, paturçðu tiesîbas izteikt savu viedokli.

Lai Jums labi veicas.

P.s.Paldies par bezmaksas konsultâcijas piedâvâjumu.


Ku!

Nepiekrîtu! Dzîves veidâ un domâðanâ esmu pilnîgs un absolûts dabas bçrns, bet atieksmç pret medicînu, pilnîgs tehnokrâts. Pie kam, par tâdu esmu kïûvusi pçdçjâ gada laikâ, kad saslima man tuvs cilvçks.

Testiòð arî uzrâda dabas bçrna pazîmes.
Re: Homeopâts
18.10.2004 22:59
Otto, otto, otto!!!

Tu tak a noved pacientu no A liidz Z! Nu i man, piemeeram, kaa "mugurkaulniekam" ljoti labi patiktu dakteris, kursh par manu slimiibu ir atbildiigs no saakuma liidz briidim, kad esmu tikusi uz pekaam, man patiik aarsti, kuri ir atbildiigi par saviem pacientiem, nevis pa fikso uzskribelee recepti un peec tam aizmirst ierakstiit komentaarus manaa kartinjaa vai arii pasaka - nuuuu... ja juus gribat, juus varat apmekleet arii endokrinologu - aizliegt es jums to nevaru! ... Veee!
Tamdeelj ir jauki, ja aarsts paarzin dazhaadas aarstnieciibas metodes!
Re: Homeopâts
18.10.2004 23:05
Dusma
piedod neko nesapratu. tâ kâ pârmetums man, tâ kâ iebildums.
Par ko ir runa?
Nekad nebûs tâ , ka tavu muguru no sâkuma lîdz beigâm ârstçs viens ârsts
íirurgs - operçs, fizioterapeits - lietos fizioprocedûras, masiesris masâs, rehabitologs palîdzçs âtrâk iekustinât u.t.t.
Íirurgs - pats nemasçs, nenodarbosies ar tevi baseinâ, nevadîs ârstnieciskâs fizkultûras procedûras u.t.t.
Re: Homeopâts
18.10.2004 23:12
:))) Otto, Tu paarspiilee, neesi, luudzu, unnis! Protams, ka kjirurgs neplunchaasies ar mani kopaa baseinaa, bet homeopaats var arii buut rehabilitologs!
Rehabilitologs tak vareetu rehabiliteet, maseet un raadiit vingrojumus!
Protams, ka nevar apvienot 2 fundamentaalas mediciinas nozares, bet blakus atzarus gan var! Bet homeopaatija ir tik neitraala nozare, kuru vareetu apvienot ar veel kaut ko, taadejaadi specializeejoties piemeeram kaadaa "ejoshaa" slimiibaa!
mediíis
Re: Homeopâts
19.10.2004 20:14


Ak, ðausmas ! cik vienkârði - rehabilitologs apvieno sevî ârsta internista zinâðanas ar speciâlajâm rehabilitologa iemaòâm ( masâþa , manuâlâ medicîna, ârstnieciskâ vingroðana, elektro un siltumprocedûras , Bobath met. u.c. ) . es taèu beidzu RMI kâ ârstnieks, tâtad 'varat ticçt ka arî medikamentozo ârstçðanu pârzinu ;tad specializçjos rehabilitâcijâ, tad sâku apgût arî homeopâtiju . Arî pediatriju esmu mâc;ijusies nopietni- man ir bçrni pacienti. Starp citu mâcîjos arî ergoterapiju - varu ðo to veikt arî ðajâ lauciòâ. varu arî ðo to ieteikt ortopedijâ - ikdienas darbs iemâcîja darboties daþâdâs jomâs - jo tikai tâ esmu spçjusi palîdzçt arî ïoti smagiem pacientiem , un tiem par kuriem teica - nav vçrts ... rehabilitologam jâspçj palîdzçt pacientiem daþâdâ vecumâ un ar daþâdâm problçmâm. Tâdçï mâcîjusies medicînu arî tad , kad jau strâdâju . Tikai tâ varu pastâvçt ðajos lakos.

VAIVA ! JA vçlaties , varam parunâties - jûtu Jums lîdzi, jo es esmu zaudçjusi ïoti tuvu cilvçku , savu kolçìu nolaidîbas dçï , tâdçl uz medicînu un pacientu skatos no pacienta puses un palîdzu kâ vien spçju. Jo pçc sev tuva cilvçka zaudçjuma - gribçju pamest medicînu . Sevi ilgstoði vainoju , ka uzticçjos ko'lçìiem un nebiju uzstâjîgâka, lai viòa dçï tiek izdarîts viss nepiecieðamais. Tad man nebija lielas pieredzes medicînâ. Tâdçï par saviem pacientiem rûpçjos , cik vien spçju. Daþreiz jâmçìina pat risinât cilvçku sadzîviskâs un ìimenes problçmas. Tâda ir mana attieksme pret pacientu, VAIVA , saprotu , ka Jûs gribat visu noliegt , protams , ir neârstçjamas lietas , bet daþreiz ir arî nepareizi ârstçti pacienti.
Re: Homeopâts
19.10.2004 23:03
Mediíe

Pateicos par sapratni, bet laikam ko nepareizi uzrakstîju. Nekâdâ gadîjumâ nevainoju ârstus, tie mums, kâ parasti, bija vislabâkie. Gan ârstçðanas gan rehabilitâcijas laikâ.

Fiziski savu mammu vçl neesmu zaudçjusi, bet praktiski slimîba man viòu ir atòçmusi. Mums viòa ir, bet mçs viòai vairs neesam. Un tur nu neko nevar darît!
mediíis
Re: Homeopâts
20.10.2004 20:56


No sirds Jums jûtu lîdzi ! Lai Jums pietiek izturîbas !
Re: Homeopâts
03.09.2005 20:02
es slimoju ar Bernu Cerebralo trieku jau kops dzimsanas.es piedzimu divus menesus par agru un man nepaspeja laikus pievadit skabekli. tapec radas asins izpludums smadzenes un ta rezultata Bernu Cerebrala trieka ar labas puses hemiparezi. staigat pa laimi es varu tikai ar grutibam.rakstu ar kreiso roku un visu parejo ari daru tikai ar kreiso roku. neskatoties uz to esmu pabeigusi 9.klases un macos talak.

no 1989.gada es katru gadu apmekleju kadu no sanatorijam. 4reizes esmu bijusi Meza maja, 12reizes Vaivaros, 1reizi Baltezera,2reizes razna un 1reizi Jaundubultos

es sanatorijas esmu bijusi loti daudz reizes un var teikt, ka visas reizes man loti palidzeja!

ja Jus zinat kadu citu sanatoriju Latvija, kura arste so slimibu,tad, ludzu pastastiet, man tas ir loti svarigi! varat dalities ari sava pieredze.Dr.asist. Raimonds rakstîja:

> Ja ir sakars ar menesreizem tad varbut ari no tam sap? ))) Tad
> jums jau jaapmekle ginekologs un japrasa to nosutit jus uz
> ultrosonografiju. Ir tada slimiba ka endometrioze. Tas bija
> pirmais kas ienaca man prata. Par to vari palasit saja foruma
> ievadot sas slimibas nosaukumu mekletaja. VAi bija damu
> diskusija kuru ignoreja med. personals pilnigi (damas attieksme
> :))) Te pat pirmaja lapaspusse.
> Par homeopatiju neesmu labas domas. To ari neslepu nekad.
> Veiksmi.
>

Re: Homeopâts
03.09.2005 20:03
es slimoju ar Bernu Cerebralo trieku jau kops dzimsanas.es piedzimu divus menesus par agru un man nepaspeja laikus pievadit skabekli. tapec radas asins izpludums smadzenes un ta rezultata Bernu Cerebrala trieka ar labas puses hemiparezi. staigat pa laimi es varu tikai ar grutibam.rakstu ar kreiso roku un visu parejo ari daru tikai ar kreiso roku. neskatoties uz to esmu pabeigusi 9.klases un macos talak.

no 1989.gada es katru gadu apmekleju kadu no sanatorijam. 4reizes esmu bijusi Meza maja, 12reizes Vaivaros, 1reizi Baltezera,2reizes razna un 1reizi Jaundubultos

es sanatorijas esmu bijusi loti daudz reizes un var teikt, ka visas reizes man loti palidzeja!

ja Jus zinat kadu citu sanatoriju Latvija, kura arste so slimibu,tad, ludzu pastastiet, man tas ir loti svarigi! varat dalities ari sava pieredze.Dr.asist. Raimonds rakstîja:

> Ja ir sakars ar menesreizem tad varbut ari no tam sap? ))) Tad
> jums jau jaapmekle ginekologs un japrasa to nosutit jus uz
> ultrosonografiju. Ir tada slimiba ka endometrioze. Tas bija
> pirmais kas ienaca man prata. Par to vari palasit saja foruma
> ievadot sas slimibas nosaukumu mekletaja. VAi bija damu
> diskusija kuru ignoreja med. personals pilnigi (damas attieksme
> :))) Te pat pirmaja lapaspusse.
> Par homeopatiju neesmu labas domas. To ari neslepu nekad.
> Veiksmi.
>
Mellene
Re: Homeopâts
03.09.2005 20:55
Es apmeklçju vienu no augstâk minçtajâm homeopâtçm. Un tieði tâpçc, ka ðeit bija labas atsauksmes. Es biju ðokçta par to, cik pavirði viòa klausîjâs , ko es saku, un cik îsâ laikâ tiku izvadîta pa kabineta durvîm. 5-7 min. ilga vizîte.
Re: Homeopâts
03.09.2005 21:07
Ja veelies konsulteeties ar tieshaam labu aarstu, tad suuti e-pastu, pastaastiishu siikaak :)
Re: Homeopâts
03.09.2005 21:27
kada tad ir Jusu e-maila adrese?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 3?
Ziņa: