mazulim-trûce??

Aizsāka AP 

mazulim-trûce??
14.10.2004 00:45
Esmu ïoti satraukusies, jo ðovakar, apmazgâjot savu 2,5mçn. veco dçliòu pamanîju sçklineku maisiòâ tâdu kâ treðo bumbulîti (augðpusç, vienâ pusç).Kas tas varçtu bût?Vai trûce?It kâ nekâdas îpaðas pârmaiòas uzvedîbâ nav.Un pie kâda daktera doties?Pediatra vai íirurga?
Re: mazulim-trûce??
14.10.2004 01:06
Ja izskatas pec truces (bet var but ari piemeram orhits).
Tada veida truces arste ar operaciju (Ir vel viens variants, bet es vinu jums nepateiksu jo nav vins labs, ceru ari ka kads cits to nepateiks). Operacija notiek atri 10 - 20 min. laika, vispareja narkoze (berns). Operacija notiek planveida karta. To obligati jataisa, jo var notikt attieciga zarnu fragmenta nekroze ja tas iestregs (neatceros isto latviesu vardu - USHEMLENIJE GRIZI, krieviski).
Griezaties pie sava gimenes arsta kurs jus nosutis pie kirurga.

Velu jums un mazajam veselibas. Mazajam buca.

Re: mazulim-trûce??
14.10.2004 01:09
Paldies.
Vai operâcija ir vienîgais (labâkais) risinâjums? Esmu dzirdçjusi, ka tâs, iespçjams, parejot. Jâ, par iestrçgðanu arî esmu lasîjusi, ka tas gan ir slikti.Un kas ir orhîts?
Re: mazulim-trûce??
14.10.2004 01:13
Olinas iekaisums.

Re: mazulim-trûce??
14.10.2004 10:36
Vai tieðâm tikai operâcija var palîdzçt?
Re: mazulim-trûce??
14.10.2004 10:47
Vispirms jaanoskaidro, kas tas ir.
Re: mazulim-trûce??
14.10.2004 15:59
Nu bet kas tur vel var but? Kada cistina? Varikoza vena? Bet berns parak mazins.
Protams ka jaizmekle un janoskaidro :))) Tam domats gimenes arsts :)))

Re: mazulim-trûce??
14.10.2004 20:18
Ðodien bijâm pie íirurga. Diagnoze - hydrocoele dxtn(??).Cik sapratu-tâds lîdz galam neaizvçries kanâliòð,pa kuru sûcas ûdentiòð no vçdera.Mulsinâja gan vçl piesauktâ "cistiòa" un "nedaudz ûdentiòð oliòâ".Nu tâ. Íirurìiska iejaukðanâs neesot nepiecieðama pagaidâm.Tomçr vçl îstas droðîbas sajûtas nav:(
Re: mazulim-trûce??
14.10.2004 20:47
Kaadreiz manam puikam arii taa bija.Daktris arii teica ka nekas traks nav bet man taa saspringtaa olinja likaas aizdomiiga un es teicu lai griezh un nevelk gumiju.Siikaakam taa lieta tomeer vieglaak notiek.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 16?
Ziņa: