Iekoda 4-5 irshi

Aizsāka irsis222 

Iekoda 4-5 irshi
13.09.2015 10:34
Aizvakar iekoda 4-5 irshi vai ari viens vairakas reizes, sakuma nejutu jo biju iereibis, pectam jutu ka sak piepampt rokas un seja, elposanas problemas nebija, pec pusotras h iazbraucu uz slimnicu, izskaloja, ievadija kautkadu skidrumu pret alergiju un palaida majas. Izrakstija Zyrtec, nakamaja diena pampus paradijas no rita, kad laikam tas zales izgaja ara, visu dienu pampus turejas uz vakaru nedsaudz noagaja, pampus soreiz tiak ikoduma vietaas bija. Ausii ri iekoda, bet tur nav uzpampis. Sorit pamostos, pampus tads pats ka vakar un pa visu kermeni sarkani plekaini, taka pumpas bet pleki. Dzeru pa pus tabletei rita un vakara, itka alergisks neesm ubijis, bet ja lkm iekozh tika daudz tad kautkas tomer pamainas taja organisma. Vai ir dzirdetas kadas komplikacijas pec irsha kodieniem? Vai ir verts velreiz apmeklet arstu, vai jagaida lidz 1dienai vai doties sodien? Juutos labi, tikai tas pumpas kas sametushas neliek mieru.Viss niez.Uz kajam ari ir taka loti daudz pumpinas, ne tikai pleki, dazviet.


Udeni dzeru 2-3diena peec irshu iekoshanas.



Edited 1 time(s). Last edit at 13.09.2015 10:34 by irsis222.
Re: Iekoda 4-5 irshi
13.09.2015 11:26
Pampums jeb tūska kādu laiku būs. Arī izdzertais alkohols šādos gadījumos vienmēr ir situāciju pasliktinošs faktors. Ja pašsajūta nav slikta, es ietu rīt pie ģimenes ārsta, viņiem ir akūtās stundas. Ja pašsajūta mainās, tad gan jāmeklē palīdzība.

Mēģini šo dienu nodzīvot ļoti mierīgi, ir vajadzīga atpūta, un lieto izrakstīto medikamentu, kā arī šķidrumu.
Re: Iekoda 4-5 irshi
13.09.2015 13:49
Vispār... ja nav anafilaktiskais šoks, tad Eiropā, veseliem cilvēkiem ir tikai viens reģistrēts gadījums, ka rodas kādas nopietnas komplikācijas.
Pēc iršu dzēlieniem var būt arī palieli lillā pleķi, kuri protams vēlāk pāriet.

Ar āzijas iršiem ir trakāk... tur katru gadu ap 40 cilvēkiem aiziet pie dieviem
Re: Iekoda 4-5 irshi
13.09.2015 16:20
Dzimums, vecums, svars/augums. Tad domāsim sīkāk.
Lai saprāts.
Re: Iekoda 4-5 irshi
13.09.2015 16:48
24-84-1.85m
Re: Iekoda 4-5 irshi
13.09.2015 19:11
Jādzer daudz šķidruma. Tikai tāds, kur nav nekādas e- vielas un konservanti. Jāturpina dzert izrakstīties antihistamīni, norādītās devās. Var vēl uzdzert Calcii gluconici tabletes, kā palīglīdzekli. 1 tblx 2 d vismaz. Tad vēl der kumelīšu tējas. Vismaz 1 glāzi dienā. Silti neģērbties un nesegties. Karstas dušas un pirtis provacēs stāvokli.
No pretsāpju , pagaidām tikai Paracetamola grupu (Panadols). Vispār, der konsultēties ar ādas ārstiem.Tie izrakstīs kādu ziedi. Ģimenes ārsts padomās vai nav ienesta kāda infekcija.Ārsta uzraudzība ir vajadzīga.
Lai veselība un saprāts.
Re: Iekoda 4-5 irshi
14.09.2015 01:10
CIk pamaniju man tie izsitumi paris h pec zalu iedzersanas paradaas. Uz rokam tagad tikai, niez.
Re: Iekoda 4-5 irshi
14.09.2015 08:53
Un ja augums būtu 220? ko tad jādara?
Pie kam cik man ir zināms, tad te mediķi iesaka antihistamīnus (kādreiz deva dimedrolu :) ), lai noņemtu kņudēšanu un sūrstēšanu... bet lai noņemtu sāpes ibuprofēnu, bet ibuprofēnu (paracetamola vietā) dēļ mazāka hepatotoksiskuma. respektīvi tā "ārstēšana" ir simptomātiska.

Visas pārējās problēmas (ja tadas rodās) ir jāārstē jau pēc hospitalizācijas.

Paracetamols ir lielgabals pret mušu, šajā gadījumā, par kuru jau pāris gadus kā diskutē - varbūt pediatrijā vsp jaaizliedz? Diskusija radās pēc astmātiķu komplikācijām pēc paracetamola lietošanas. Sīkāk: http://www.medscape.com/viewarticle/782029 Tādēļ, kur vien var - Ibumetīns. Bet es pat to nelietoju, ja vien nav BAIGI sāpīgi vai baiga temp - jo mazāk lieku medikamentu, jo labāk ;)



Edited 1 time(s). Last edit at 14.09.2015 09:03 by Mateus.
Re: Iekoda 4-5 irshi
14.09.2015 09:08
irsis222 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> CIk pamaniju man tie izsitumi paris h pec zalu
> iedzersanas paradaas. Uz rokam tagad tikai, niez.
______________________________________________
Tad jārunā ar ārstu par medikamenta maiņu.Arī par devām. Jo lielāka ķermeņa masa, jo lielāku devu var atļauties. Otrādi. Pie trauslas uzbūves un maza svara jādomā par medikamentu devas regulēšanu. Varbūt zāļu ieņemšana sakrīt ar aktivitātēm. Jo svīšana viennozīmīgi izsauc histamīnu pastiprinātu reakciju uz ādas virsmas. Var noskaloties bet tikai ar t* ,kas mazāka par ķermeņa t*.
Laiks dziedēs visu. Lēnām. Spirtotie dzērieni palēlinās procesu .
Lai saprāts un veiksme.
Re: Iekoda 4-5 irshi
14.09.2015 10:18
Cita starpā, kodienu gadijumā alkohols kā reiz atvieglina situāciju. Ja man iekostu, es uzreiz simtiņu vai divu ierautu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Iekoda 4-5 irshi
14.09.2015 10:29
Nu nez, ku!, asinsvadus tak paplašina...

Zinu vienu gadījumu mežā, kur čūska iekoda, vairākas ģimenes bija sēnēs. Vecākais vīrs, kam iekoda, dabūja no biedriem kortelīti, jo viņam sākās panikas lēkme. Uzreiz visu acu priekšā palika sarkans, koduma vieta arī baisi sapampa. Izdzīvoja, bet visi bija līdz nāvei pārbijušies, lai gan no indes vien tas pats varēja būt.
Re: Iekoda 4-5 irshi
14.09.2015 11:06
Par čūskām:". . . alcoholic liquors are harmful to persons bitten by venomous snakes." The alcohol acts first as a stimulant, speeding up the circulation, quickly distributing the poison through the body. When the effect wears off it becomes a depressant, lowering the victim's resistance..."

Par lapsenēm (attiecīgi arī irši utm)... varbūt austrālijā ir citādas indes viņām, bet lūk ko šamējie raksta:
"1. Apply cold water or ice in a wet cloth
2. Lie down
3. Lower the stung arm or leg
4. Do not drink alcohol"

neatradu gan pagaidām, kādēļ tā, bet gan jau līdzīga ideja kā ar čūskām.

Un vispār.. ņemot piemēru no Mazdaktera pastāvīgā spama sporta sadaļā, ņemšu piemēru no viņa un ieteikšu - ieraksti google alkohola kaitīgā iedarbība un viss taps skaidrs :D :D :D



Edited 2 time(s). Last edit at 14.09.2015 11:07 by Mateus.
Re: Iekoda 4-5 irshi
14.09.2015 19:31
Ok, apdomāšu un pārskatīšu savas rekomendācijas... Jā, alkohols veicina indes izplatīšanos pa organismu bet tas tiek darīts tieši ar nolūku lai samazinātu lokālo reakciju. Un jā, nekaitīgākā Austrālijas čūska ir tāda kā mūsu odze. Pārējās attiecīgi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Iekoda 4-5 irshi
14.09.2015 20:13
ne ne.... par chuskam es eiropas medscape atradu... par lapsenēm gan bij no austrālijas.

Bet nez.. es alko vsp tikai pec gruutas dienas 100g vakaraa pie filmas izdzeru :) Jack Daniels vai Camus ...njamma 8-)
Peec irsha man nebutu praataa alko :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 7?
Ziņa: