Nogurums u.c.

Aizsāka madlena 

Nogurums u.c.
15.09.2015 22:51
Viss sākās jūlija sākumā ar dullu galvu un spiedienu uz acīm, tad sekoja sāpes sprandā un jokaina roka, lietoju B grupas vitamīnus, magniju un pretsāpju pretiekaisuma zāles, izgāju adatu terapijas kursu, it kā palika labāk, bet dullā galva saglabājās. Rtg C4-C5 starpskriemeļu spauga šaurāka, virsmu subhondrāla skleroze, nelieli margināli spondilofīti, iztaisnota kakla fizioloģiskā lordoze. EKG- sin. tahikardija ar tendenci uz augšu. Analīzēs atklājas D vitamīna deficīts un paaugstināts cukurs-8 un holesterīns, veica arī C peptīda analīzi tur viss ok. Tad sāka tirpt rokas vairāk pie slodzes, karstā telpā palika mikls pakausis un piemetās vājuma sajūta, sāka lēkāt asinsspiediens.Tad vienreiz uznāca it kā migrēnas lēkme ar auru. Tagad liels nespēks, vājums, sirdsklauves vairāk pie slodzes, bet ir arī tāpat, augsts pulss,dulla galva, jokains spiediens sejā, gribas sažmiegt acis, samazinājusies apetīte un esmu nokritusies svarā par 9 kg. Grūti strādāt, koncentrēties. Citus rītus galva kā ar svinu pielieta, jūtos jau nogurusi, dažreiz ir arī notirpuma sajūta gan galvā, gan rokās, gan kājās. Un ir bijušas pāris reizes jau iemiegot, tāda kā uzraušanās augšā ar tādu kā elpas trūkumu. Nav pēdējā laikā neviena diena, kad būtu jutusies labi, piemetusies arī jau trauksme. Lietoju Noofenu, D vitamīnu, vitamīnus Vitiron. Dr. tagad nosūtīja uz Holtera monitorēšanu ( mitrālā vārstuļa prolapss?), bet pieraksts ilgi jāgaida. Kas tas viss varētu būt? Vai tā varētu būt arī veģetatīvā nervu sistēmas disfunkcija? Ar vairogdziedzeri viss kārtībā un doplerogrāfijā kakla asinsvadiem arī viss ok. Un vai nevajadzētu veikt arī hormonu analīzes? Fizioterapeits osteopāts saka, ka diafragma bija nobloķējusies; ka spēku izsīkums, bet nesaskata problēmu emociju līmenī. Bet jāpiebilst, ka ir piedzīvoti lieli stresi 4 tuvu cilvēku nāve 9 mēnešu laikā, un mammas nervu sabrukums, bet līdzko atlaba mamma, palika slikti man.
Re: Nogurums u.c.
15.09.2015 23:55
Hmm? Vienkārši vajag lai kādam tuviniekam būtu slikti un tad viss būs kārtībā. Bet citādi nu gandrīz viss tas pats kas man. Turklat kopš jaunības. Tikai ar to atšķirību, ka nekur neeju un neko nepārbaudu. Jo es neticu, ka tas ir ārstējams. Vitamīnus gan lietoju.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Nogurums u.c.
15.09.2015 23:56
Piedodiet. Ja es nezinu ar ko runāju,tad mans labāk klusē. Cienīsim viens otru.Vismaz dzimumu,gadus,augumu svaru.
Tas man izska daudz.
Citiem pietiks ar to ko teicāt. Ieteiks Magniju ,vitamīnus,psihologu:))))
Cieņā.



Edited 1 time(s). Last edit at 16.09.2015 10:30 by Mazdakteris1.
SZxXx
Re: Nogurums u.c.
16.09.2015 04:17
Ka sieviete raksta, tā kā nav šaubu, vai Tev tiešām ir?. :D
Man izklausās pēc veğetatīvās distonijas. Augsts stresa līmenis padara organismu vāju, samazināt imunitāti. Sāc uztraukties par lietām, par kurām pat nevajadzētum
Re: Nogurums u.c.
16.09.2015 08:43
Vīrieši vai tad nekad un neviens ta nedara? :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
SZxXx
Re: Nogurums u.c.
16.09.2015 08:47
Ja jau dažiem patīk ietērpties sieviešu drēbēs, tad gan jau arī rakstīt sieviešu dzimtē var, visādi var būt. :)
Re: Nogurums u.c.
16.09.2015 10:55
Fizioterapeits nesaskata problēmu emociju līmenī?

kas tas par murgu... tur tak ar neapbruņotu aci ir emociju līmenis.

Psihologs vai psihoterapeits, un Jums ar mammu ir riktīgas emociju spēlītes, ļoti arhetipiski, aizvēsturiski.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 21?
Ziņa: