uzpūties vēders

Aizsāka Valerija 

uzpūties vēders
21.09.2015 21:42
Labdien!
Esmu nolēmusi doties pie gastroenterologa, nomoka uzpūties vēders un smaguma sajūta pēc katras ēdienreizes neatkarīgi no apēstā. Nekas nesāp, aizcietējumi nav, biežas atraugas. Man 32, augums 170cm, svars 60kg, darbs ofisā, stresains, ēst cenšos regulāri, miegs 6-8h.
Lūdzu iesakiet, kādus izmeklējumus veikt, lai jau ar tiem dotos pie ārsta, lai nav vairākkārtīgi jāstaigā turpu atpakaļ uz/no analīzēm, kā tas diemžēl ir ierasts, lai ārstam, tā teikt bilde skaidra, un varētu analizēt situāciju, nevis izteikt minējumus.
Iepriekš pateicos!
Re: uzpūties vēders
21.09.2015 22:56
Gastroenterologs to visu ari pateiks...
Gan jau fibrogastroskopija ari bus

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: uzpūties vēders
21.09.2015 23:58
Ieteiktu veikt nestresaina darba izmeklējumu. Jo pārējie izmeklējumi neko daudz nedos. Ja neskaita maka atvieglojuma sajūtu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: uzpūties vēders
22.09.2015 21:20
Ģimenes ārsts pateiks kādas analīzes ( asins un urīna) jātaisa, pirms došanās pie gastroenterologa.Domāju,ka ģimenes ārsts uzreiz varētu dot nozīmējumu uz fibrogastroskopiju.Tas gastroenterologam izteiktu daudz ko.
Lai saprāts.
Re: uzpūties vēders
23.09.2015 19:49
Visiem paldies. Tas, ka analīzes jātaisa, skaidrs kā diena. Tāpēc jau gribēju uzzināt kādas, lai jau dotos pie ārsta ar skaidru bildi.
Nestresaina darba izmeklējumi - foršs ieteikums, varētu atrisināt ļoti daudzas problēmas, iesaku visiem ;)
egle1
Re: uzpūties vēders
25.09.2015 13:43
Man tie izmeklējumi nedeva pilnīgi neko, ārsti to neuzskata par problēmu - nu palietojiet Espumisan, vieglāk palika, kad pārstāju lietot uzturā piena produktus un visu kas satur glutēnu.
Man pat apēdot 2 kg ābolu nekas nav, toties nevaru ēst ne piena produktus, ne glutēnu saturošus - uzreiz slikti.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 9?
Ziņa: