Alkoholisms

Aizsāka Jana 

Alkoholisms
14.10.2004 11:43
Labdien!

Shodien saaku mekleet informaaciju Internetaa, kur atrast paliidziibu alkoholikjiem. Man ir liidziiga probleema kaa Ritai, viiramaate jau gadus 15 ir hroniska alkaholikje. Kopaa mees nedziivojam, tomeer ciesh visi un visvairaak ciesh vinjas viirs. Viirateevs ir meegjinaajis dazhaadus variantus - Minesotas paliidziibas biedriibu, kodeeshanu (bez ampulaam), zaalju teejas nekas nelliidz. Pati vinja var sanjemties tikai tad,kad pa vasaru dziivo vasarniicaa, kur nav pieejas veikaliem, bet kaa tiek atpakalj pilseetaa taa saakaas. Alakaholu lieto kopaa ar nervvu zaaleem, kaa jau cilveekam gados, it kaa jau mieriiga tikai iedzer un gulj, bet ir zudusi savai gjimenei. Vinjai ir psihologjiskas probleemas, kuras pati apzinaas, tachu apmekleet psihoteirapeitu atsakaas, jo kaa pati apgalvo neviens vinjai paliidzeet nevarot.
Viirateevs ir dzirdeejis, ka alkahola atkariibu varot aarsteet ar adatu terapijas paliidziibu. Nu jau divas stundas seerfoju Internetaa, bet nekaadu informaaciju atrast neizdevaas.
Varbuut kaads ir lietas kursaa par shaadu terapiju un varretu dot kaadas atsauksmes!

Jau ieprieksh pateicoss par Juusu ieteikumiemun padomiem. Paldies.



Edited 1 time(s). Last edit at 17.11.2009 20:44 by puce.
pûka
Re: Alkaholisms
14.10.2004 12:16
Manai paziòai ðitâ bija, lietoja nervu zâles+alkoholu, kamçr nonâca psihenç :(

Ir adatu terapeits, kas ðito ârstç, cik veiksmîgi, diemþçl nav info: Dr.Suïimovs, med.centrs ''Aura'', mob.6549362.

lai veicas!
Re: Alkaholisms
14.10.2004 12:16
Ja cilveekam pasham nav motivaacijas man domaat nekas neliidzees- kaa var aizliegt dzert, ja cilveekam gribaas un patiik?
li
Re: Alkaholisms
14.10.2004 12:18
Tçvs dzçra 20 gadus un izârstçjâs tikai tad, kad pats to patieðâm gribçja. Citâdi izârstçties nav iespçjams.
No malas neviens nevar palîdzçt - tikai tad, kad pats alkoholiíis sapratîs, ka viss, jâbeidz dzert un lûgs lai ved ârstçties - tad var tik vaïâ no tâs nelaimes.

Diemþçl ìimene un darugi neko daudz palîdzçt nevar.
G
Re: Alkaholisms
14.10.2004 13:44
Man liekas ka viòa ir galîgi izlaidusies! Vienkârði nevajag likties par viòu zinis un izturçties kâ pret pçdçjo mçslu, tad varbût sapratîs ka no dzerðanas nav nekâdas jçgas. Ja jûs turpinâsiet ciest viòas dçï un izjust lîdzjûtîbu,viòa turpinâs jûs raustît aiz pavadas.
Tâs tikai manas domas...
Re: Alkaholisms
14.10.2004 14:04
Izskatâs, ka tavai vîramâtei ir dziïi vienalga, kâ jûs jûtaties un ko domâjat. Viòai ir svarîga tikai un vienîgi paðas atkarîba.

Þçl, ka jûs viòai neesat tik pat svarîgi kâ viòa jums.

Kad situâcija mainîsies, palîdziet viòai.

Paðlaik viòas vienîgâ vçlme ir iedzert...



Ziòojums rediìçts (14-10-2004 14:45)
Re: Alkaholisms
14.10.2004 14:28
No alkoholiíiem ir jâmûk pa gabalu.
Re: Alkaholisms
14.10.2004 16:09
Beidzot es piekriitu Otto par visiem 100%! :)
Aizbeegt cik aatri kaajas nes un tad veel 3x paarspljaut paar kreiso plecu!
izarstejusies alkoholikje
Re: Alkaholisms
14.10.2004 16:37
nedomaju, ka no alkoholikjiem ir jamuk pa gabalu, ipashi no tiem ne, kas ar to tikushi gala. ta ir slimiba, bet, ja cilveks ar to apzinati ticis gala, tad tas ir arkartejs sasniegums.
par to, ka esmu nu gan jau nedzerosha alkoholikje, vispar, domajams, ka nevar lielaka dalja iedomaties. ari tad, kad dzeru, liela dalja cilveku uzskatija, ka ta ir vienkarshi mana extravagance.

dzeroshus alkoholikjus nevajga lutinat un zhelot, bet nedzeroshie ir ka visi normali cilveki - katrs ar savam labajam vai sliktajam ipashibam.

un velrezi atkartoju - man vajadzeja noiet tik talu, ka man likas ka nojugshos, tad pati samekleju AA un tiku ar to gala (pfu, pfu, pfu)

ar varu mani neviens nepiespiestu, man skjiet, ka neviens.

kaut gan iespejams ka ar visu butu tikusi gala nedaudz atrak, ja vien zinatu par tadu aa iespeju, savadak centos tikt gala ar to vienatne. vienatne nesanaca, bet ar savejo, kas tikushi ar to gala, palidzibu viss bija daudz vienkarshak.

lai veicas visiem, kuri censhas!
Re: Alkaholisms
14.10.2004 19:21
Es gan domaaju, ka aarkaarteejs sasniegums ir iemaaciities 5 valodas vai izdariit kaadu zinaatnisku atklaajumu!
Tavi personiskie sasniegumi ir Tavi personiskie saniegumi un tamdeelj citiem nav sava latinja jaalaizh uz leju!
Mees katrs savaa dziivee daudzreiz paarkaapjam pashi sev paari un pashi esam lepni par sevi, bet ir lietas, kas attiecas tikai un vieniigi uz mums un nav tur jaaiesaista viss pagasts!
xxx
Re: Alkaholisms
15.10.2004 09:04
Man viirs ir alkoholikjis ,man pashai sen jau paari 30,meitinja arii ir.Ir jauniibaa bijushi visaadi viirieshi,labi un slikti un negribu vairs neko mainiit un nodziivot ar saveejo liidz muuzha galam.Jo vinjhs ir miiljsh draugs,un liekas ,atkariigs ne tikai no alkohola,bet arii no manis....jo nevienu dienu nevaru buut drosha,ka vinjsh neuzkaaps uz korkja.Seviskji tad,kad esmu prom no maajas ,komandeejumaa vai laukos.Un tad notiek briesmas-pilniiga bezkontrole.Bijis ugunsgreeks maajaas,sasista mashiina dzeerumaa,pazaudeeta nauda,kautinji uz ielas ar sveshiem--vienvaardsakot ,breismiigs kauns un krenkjis...Vai tieshaam labaak pavadiit vecumdienas dzilja vientuliibaa??Beerns driiz jau buus pieaudzis.
Re: Alkaholisms
15.10.2004 09:34
to xxx
Atvaino, bet padomaa ar galvu. Muuc, cik aatri vien speej. Vecumdienas...taalaak buus veel trakaak.
Nu ja, dziive gan raada, ka Kristiines veel dziivas un bailes no vientuliibas ir lielaakas par veelmi dziivot normaali.
Re: Alkaholisms
15.10.2004 10:01
XXX

Dzîve pagâjusi...pâri trîsdesmit...?????????????? Vecençs sevi ierakstîji??????????????

Sakaitinâji mani.

Ko tad gaidi, vçl lielâku nelaimi, kad cietîsi pati un bçrns?

Atbalsti, atbalsti ðo savu parazitçjoðo zîdaini.Sevi kâ personîbu jau esi norakstîjusi. Þçl, ka nedomâ par meitu.
xxx
Re: Alkaholisms
15.10.2004 10:06
Neesmu sevi norakstiijusi,bet liekas,ka neesmu gatava dziivot viena.Taa ir bijis un vientuliiba ir drausmiiga..Tikai negribas neko radikaalu mainiit,iemaciijos sadziivot,ka vinjsh ir taads..Nekada lielaa prieka jau gan nav.Bet kur tad ir tie lieliskie viirieshi??..Negribu atkal buut viena un ar alkatiigu skatu emkleet viiru sev un teevu meitai.
Re: Alkaholisms
15.10.2004 10:27
XXX

Nç, nu pasaki, kâ lai tas tavs '"vîrs" nedzer, ja blakus vienmçr ir piedodoðais samârietis, kurð pacieð visu, nekur nekad nepaliks, vienmçr aptekalçs un saèubinâs, pacietis pâridarîjumus.
Re: Alkaholisms
15.10.2004 10:31
Kapeec vienai un dziljaa vientuliibaa?
Aiztaisot vienas durvis, vienmeer atveras kaadas citas!
Viirietis nav vieniigais objekts dziivee! Eksistee draudzenes, hobiji, aizraushanaas, mazbeerni (vecumaa), kuri ir muuzhiigi uzgaazhaas kaa sniegs uz galvas un kuri ir jaapieskata!
Bez tam briivaam daamaam vienmeer ir daudz labaaka iespeeja iepaziities ar kaadu forshu viirieti, jo tie forshie uz preceetajaam un ruupju nomaaktajaam neskataas!
Un tici man, tur laukaa, ir taadi briivi cukurinji paari 30, ka ne izveeleeties, ... bet Tu jau par to neko nezini, jo Tu esi aiznjemta visu muuzhu velkot vienu niikuli!
Zheel, bet laikam kaadam ir jaaiznieko sava dziive, lai citiem tiktu kas vairaak...
xxx
Re: Alkaholisms
15.10.2004 10:38
kaut kur lasiiju par atkariibu no ..cita cilveeka.Un man ir paarlieciiba,ka man viirs ir atkariigs no manis.Pasham vinjam nav nekaadas veeleshanaas dziivot cilveeciigi un par sevi ciiniities.Es vinju miilu un negribu,ka ar vinju kas slikts atgadiitos.Ja es vinju atstaashu,tad atradiishu veelaak pie miskasteem kaa bomzi,vai veel trakaak-sirdapzinja mociis visu muuzhu par cilveeku,kas aizgaajis manis deelj naavee.Tie nav tukshi vaardi,es nepaarspiileeju.
Re: Alkaholisms
15.10.2004 10:56
Ko ... Tevis deelj aizgaajis naavee????
Es saprotu, ka viduslaikos dueleejaas deelj daamaam...
Katrs cilveeks, ja vien nav invaliids, ir atbildiigs pats par sevi un savu riiciibu!
Kaada hrena peec ir vajadziigs dziivi bojaat un muuzhiigi vilkt laukaa no miskasteem vienu viirieti?
Nu vai tieshaam pashai nenaak veemiens?

xxx, man arii shkjiet, ka taa ir atkariiba un alkanafta sieva buutiibaa ir daudz slimaaka, nekaa pats viirs-alkoholikjis!
xxx
Re: Alkaholisms
15.10.2004 11:00
Dusma,es nedusmojos,ka tu mani lamaa:)))

Taapeec jau seezhu pie datora,forumaa,ka neesmu apmierinaata ar dziivi.Gribas buut labai,lieliskai,lai man neviens neparmet..Un jasaka,ilgi mekleeju savu viiru,kaut esmu smuka un feina sieviete.iemiileejaamies un tagad..she..taa dzershana,lopisms pilniigs.Bet man nav vairaak drosmes saakt visu no gala.Viena es negribu!!!!
Re: Alkaholisms
15.10.2004 11:26
XXX

Manuprât, ðis nu ir tas gadîjums, kad sieva ir lîdzvainîga vîra netikumâ. Var jau var bût lîdzjûtîga, bet lîdz saprâta robeþai. Tu esi ûnikums.

Liekas, ka tevis nav. Nav un viss. A-û, kur tu esi?

Esi sava "parazîta" pegazs.
xxx
Re: Alkaholisms
15.10.2004 11:30
Vai tieshaam ,izdzirdot vaardu,alkoholikjis,ir jaabeeg pa gabalu?? ir tachu gadiijumi,kad cilveeks atmet dzershanu.Vai tad vinjsh to var izdariit tikai,ja vinju atstaashu?? KO tad man dariit-atkal palikt vienai,izciest skjirshanos,skaidrot visu meitai un radiem,draugiem,kaapeec taa..To es nevareeshu izciest.Labaak,taa kaa ir.Ljoti daudz cilveeku ir tikushi galaa ar alkoholismu,un vai vienmeer gjimenes noveerhsas??
Re: Alkaholisms
15.10.2004 11:47
Nu, pagaidaam shkjiet cieniitajam nav nekaadas motivaacijas mainiities- kaapeec kaut kas jaamaina, ja viss ir labi- apgjeerbts, pabarots, apchubinats.

Kaut gan saprotu, ka atstaat gruuti.

Bet maniit sevi un cereet uz briinumu ar nav veerts.
Varbuut xxx pashai der aiziet liidz taam grupinjaam, kur pulceejas alkoholiku piederiigie?
li
Re: Alkaholisms
15.10.2004 11:48
xxx

Tâ arî dzîvosi lîdz vecumam (ja vîrs apdzçries neies bojâ kâdâ negadîjumâ). Cik zinu sievietes, kuras auklçjas ar alkoholiíiem - ðie cilvçki nepârstâj dzert, jo viòiem nav nekâdas motivâcijas to darît.

Tikai tad kad viss sâk brukt un jukt - alkoholiíi attopas (daïa) un tad sâkas ceïð uz izârstçðanos un ìimenes atjaunoðanos.

Protams- tâ ir tava izvçle kâ pavadît savu dzîvi. Lai gan tavâ gadîjumâ atkarîba no otra sâk ðíist pataloìiska, bet nu ir cilvçki, kuri izjût akûtu nepiecieðamîbu upurçties. Tomçr jâsaka, ka mûsdienâs retais atzîs to par varoòdarbu - nosist savu dzîvi apkalpojot dzçrâju.

Bet vçlme kalpot un uzupurçties nav tikai tev raksturîga - ir bariem tâdu sievieðu. Un Latvijâ tâ jau ir problçma - vîrieði tiek uzskatîti par retumu un kaut kâdu dieva dâvanu, kuru labâ sievietçm jâupurç savas vçlmes un iespçjas, un to veicina dumjas statistikas par vîrieðu un sievieðu îpatsvaru sabiedrîbâ, kuras bez sadalîjuma pa vecuma grupâm tiek pasniegtas kâ baigâ traìçdija un tad nu daïa sievieðu iedomâjas, ka man tas lops jâvelk visu dzîvi jo vîrieði ir izzûdoða suga. kas protams, tâ nemaz nav.
Re: Alkaholisms
15.10.2004 11:51
XXX

Jâ, no alkoholiía jâbçg pa gabalu.

Domâ, ka radinieki neredz tavu postu?

Kâds jau protams atmet to dzerðanu. Bet tas nav tavs gadîjums (vismaz ðimbrîþam). Kamçr îdçsi par nabaga alkoholiía grûto likteni, ðis uz to ieòems kârtçjo devu, jo viòð redz tâds nabadziòð , þçlojam un lutinâms. Un, gala beigâs, viòam blakus ir cilvçks, kas attaisno viòa netikumu. Tâtad viòam viss ir ok.
xxx
Re: Alkaholisms
15.10.2004 11:51
Kaapeec man jaameklee vaina sevi,ja dzer mans viirs,nevis es?
Kaapeec jaajuutas vainiigai,ka miilu dzeeraaju,ka mani nosoda sabiedriiba-it kaa labaaku viirieshu nebuutu.Ko tad dariit-nebarot vinju,izdziit no maajas,un pashai naktiis raudaat spilvenos un teelot dienaa baigo kruto,speeciigo,bargo sievu?Taa jau ir bijis-rezultataa iedziivojos istaa depresijaa,jo vinjsh pazuda uz ilgu laiku,atradaas kaut kaadaa pritonaa..atvilkaas slims un nabags.bet es nejutos uzvareetaaja,saprotiet?
Re: Alkaholisms
15.10.2004 11:58
kâ var mîlçt dzçrâju? un, ja tik ïoti mîli, tad nesûdzies.
xxx
Re: Alkaholisms
15.10.2004 11:58
Protams,metiisim tos merkakjus bedree..Dziivosim vienas,skaistas,gudras,lepnas....Tad,miiljaas daamas,jaajautaa,kapec muusu sabiedriibaa tik nelaagi skataas uz vientuljaam sievieteem.Tikko vakar runaajos ar draudzeni,skaista,jauka,36 gadi.Maajaas beerns.Kur lai vinja iet?Peec darba maajas,vakarinjas,skolas darbi.Taa nu vinja niikst un raud man uz pleca.Uz balliiti iet?Muljkjiigi tados gados iet ar seju-mekleeju viirieti.Uz koncertiem,izstaadeem,visur iziets,paliek jau garlaiciigi,vienmeer viena,viena.Kameer es biju viena,viesos jutos neerti,jo visiem likaas ,ka mekleeju viiru.Draudzenes skjiibi skatiijaas,ka nenonjemu viirieshus,jo esmu diezgan gliita.Es negribu piedziivot to pashu veelreiz.
Re: Alkaholisms
15.10.2004 12:00
Tur jau taa latvju zeltenju probleema, ka esam taa maacitas, ka bez bikshainja blakus neesam nekas. Bet vai tas ir vajadziigs par taadu cenu?
xxx
Re: Alkaholisms
15.10.2004 12:01
nu gan..


Kaa tad var miileet invaliidu,aklu,sirdslimnieku..Jaasaka,ka briinos..Vai var miileet tikai perfektos??Dievs nedod saslimt,tad visi tevi pametiis?
Re: Alkaholisms
15.10.2004 12:04
Ko teiks kaiminji, ko teiks radi, draugi, kas buus ar viirinju......
BET KAS IR/BUS AR TEVI PASHU???
Vai Tu tai visai cilveeku varzai arii esi pirmajaa vietaa?
Uzvareetaaja ??? Nesaprotu!
"Uzvareetaaja" Tu buusi tikai tad, kad buusi tikusi valjaa no shitaa posta!
Vai tad tieshaam Tev negribaas blakus viirieti, kursh Tevi vareetu uznest kalnaa un aizvest uz Munamegji???
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 17?
Ziņa: