Alkoholisms

Aizsāka Jana 

Re: Alkaholisms
15.10.2004 12:04
XXX

Ja mîli viòu un esi apmierinâta, kâpçc tad vispâr ðîs disputs???

Laikam tâpçc, ka ar antenâm jûti, ka gluþi normâli tas nav. Ne??

Gaidi, ka kâds tevi uzteiks par varonîbu, ziedojoties ðim, tomçr atïauðoas tâ viòu saukt, "parazîtam". Es nç.

Ja nu tâ notiks, un izkïûsi no ðî purva laukâ, tad atskatoties redzçsi, cik tas bija baisi, ko biji piedzîvojusi.

Ja gribi palîdzçt viòam, mainies pati. Man vairs nav ko teikt.
Re: Alkaholisms
15.10.2004 12:04
Joprojaam palieku pie taa, ka alkoholisms nav slimiiba (tikai manas domas).

Slimnieki, atshkjiriibaa no alkoholikjiem, grib izaarsteeties, kameer alkoholikjis grib dzert.
Re: Alkaholisms
15.10.2004 12:07
Es arii piekriitu Ineshukam, ka alkoholisms nav slimiiba!
Tas driizaak ir izvirtiiba, cuuciiba, egoisms, egocentrisms, debiilisms, mazduushiiba... utp.
xxx
Re: Alkaholisms
15.10.2004 12:09
Nee,daamas,neesmu galiigi apmata ar savu viiru..un manas antenas:)) tieshaam reagjee.bet kaa izdariit to ,izmest cilveeku no sirds un nejust sirdsapzinjas paarmetumus.No maajas izmest viegli,bet no sirds?Esmu vinmeer gribeejusi buut baigi laba,pareiza,perfekta,katrs parmetums manaa dresee mani ljoti saapina.Un shai briidii iedomaajos savu viiramaati un .........Tad buus jaalaizhas glaabties uz ljoti taalu vietu...
Bet shii diskusija ir baigil aba,zheel,ka manas draudznes nedomaa taapat.Kaut kaa ljoti pieturas pei saviem viirieshiem-vienai viirs visu laiku dziivojas ar citaam,citai darbaholikjis,citai vispaar neviens vairs negadaas...beedu aina.
Re: Alkaholisms
15.10.2004 12:11
Vot i viiramaate lai njem savu lolojumu- pashas beerns tachu :-)
xxx
Re: Alkaholisms
15.10.2004 12:13
Kad jau reiz vinju no maajas izliku-bija skandaals,ko nemuuzham neaizmirsiishu,kaa meksikaanju seriaalos.Bet shii saruna mani varen uzmundrinaaja,labi,ka ir daamas,kas domaa veseliigi.Tikai...man joprojaam nav drosmes...
Re: Alkaholisms
15.10.2004 12:15
XXX


Vispirms mçìini palîdzçt sev, rîkojies.

Dr.Suïimovs, med.centrs ''Aura'', mob.6549362.
Re: Alkaholisms
15.10.2004 12:16
Nu, viiramaates viedoklis jau nu, manupraat, shinii situaacijaa ir peedeejaa vietaa. Jebzhu lai sniedz priekshlikumus kaa situaaciju risinaat, a ja ne- lai pati appuisho.
Re: Alkaholisms
15.10.2004 12:19
Patuseejies veel ar mums un cerams, ka saduushosies izlidinaat Kretiina kundzinju ar visu maaminju un visaam tukshajaam pudeleem laukaa uz neatgrieshanos!
Un kaa izraadaas, tad shim te Ercukam ir arii maaminja, nu, ko vinsh nav uz ielas vinjam ir maate un maaminja tad lai arii sanjem savu pereejumu!
Veelu veiksmi!:)
li
Re: Alkaholisms
15.10.2004 12:23
Lûk arî sâk parâdîties problçmas cçlonis - tu vçlies atzinîbu no citiem par jebkâdu cenu. Mâcîti cilvçki te saskatîtu daþâdas psiholoìiskas problçmas, kuru cçloòi meklçjami bçrnîbâ, ìimenç..

Nevçlos tevi aizvainot, bet vienkârði konstatçju pçc izlasîtâ - problçma ir tevî nevis vîrâ, jo tev acîmredzot ir nopietnas problçmas ar paðapziòu. Mîlçt un cieît tevi sâks tad, kad tu sâksi mîlçt un cienît sevi, nevis tad, kad pataisîsi savi par kalponi kâdam.

Un pie vîra dzerðanas droði vien var vainot arî vîra mâti - kuras bieþi vien savus mîïos dçliòus (pie tiem pieskaitâms arî mans brâlçns) vienkârði uzskata par maziem dieviòiem un viòi var darît kâ grib, uzspïaujot citiem. Un tâ ðâdi "puisîði" izaug par "izlaistiem teïiem", kas gandç dzîvi savai ìimeni.

Ja tu kâdreiz sapratîsi, ka esi vçrtîba pati par sevi un sevi iemîlçsi- tad varbût sâksi arî risinât problçmas ìimenç un mçìinât tik vaïâ no alkoholiía (te es domâju-viòð varçtu sâkt ârstçties, ne tikai ðíirðanâs). Pagaidâm, ðíiet, ka nav jçgas bârstît padomus un pârmetusmus, jo tev tas nav aktuâli.
Re: Alkaholisms
15.10.2004 12:24
Es esmu VIENA. Un izveeleejos to pati. Ar gruutiibaam (pretojaas), bet viiiru padzinu. Jaa, bija arii man - pienaakums, liidz naave muus skjirs... Paliku viena ar 3 nepilngadiigiem beeerniem. Pastaaviiga drauga nav arii tagad, beerni jau lieli. Bet ir labaak buut vienai (savs prieks ir arii neatkariibaa), nekaa mociities tipa "ka tikai viirietis blakus". Ja man kaads atkal buus, tad tikai, ja buusim liidzveertiigi partneri un abi to veeleesimies.
Neesmu gan maniijusi, ka kaads uz mani skjiibi vai ar nozzeelu skatiitos, ka es bez viiriesha. Un dziive ir gana interesanta - darbs (forshi koleegji), sports, labas draudzenes, pieaugushie beerni un veel, un veel. Arii bez seksa nav jaadziivo, nav jau obligaata kopaadziivoshana.
Kaa saka Delfu forumaa "paman attieksmi".
Bet laika xxx esi mazohiste vai veelies, lai Tevi zzeelo;)))
I
Re: Alkaholisms
15.10.2004 13:00
Padomâ gan par nâkotni, kad bçrns bûs izaudzis un aizies no mâjas. Ja vîrs pats negribçs tikt galâ ar dzerðanu, neviens ar varu to neizdarîs. Pie kam, jo vecâks viòð kïûs, jo paliks vçl sliktâk. Gân jau kïûs agresîvs, iekaustîs tevi, beigu beigâs, kad gribçsi, vairs nevarçsi viòu izlikt no mâjas, jo viòð pastâvçs uz savâm tiesîbâm. Rakstu no pieredzes, jo mana mamma nekâdi netiek vaïâ no mana tçva, kuram skaidrîbas periodi samazinâs, bet paða prâts paliek tumðâks un tumðâks. Neauklçjies, ja mîli, mçìini pierunât uz ârstçðanos, ja viòð nevçlas, diemþçl- diez vai ir vçrts. Sâc tak beidzot sevi mîlçt, pacel galvu, jo neviens tevi nemîlçs, ja nemîlçsi sevi pati.
izarstejusies alkoholikje
Re: Alkaholisms
15.10.2004 17:44
dusmai

par tiem sasniegumiem un latinju

redzi, saulite, es pie visa ta, ka tiku valja no alkoholisma, esmu iemacijusies tikai nedaudz ka 6 valodas, tikai nedaudz esmu piebeigusi 2 universitates un tikai nedaudz stradaju darba, par kadu citi varetu tikai sapnjot. varbut, varbut latinja pa zemu, bet drizak pa augstu, jo alkoholisms biezhi vien iet roku roka ar perfekcionismu.
Re: izrstejusies alkoholikje
15.10.2004 17:53
Ne par Tevi, bet kopumaa man zinaamie cilveeki, kuriem manupraat ir probleemas ar alkoholu (vinjupraat gan nav), varbuut vaardos ir perfekcionisti, aber darbos... no seerijas ar muti Riigaa braucu ar darbiem aizkraasnee. Jo dzert un tukshi spriedeleet jau ir vieglaak, nekaa reaali dariit.
iz-alk
Re: Alkaholisms
15.10.2004 18:03
turklat vel es uzskatu, ka tas ir augsts "raapiens" izrapties no gjimenes cikla - tevs alkoholikjis, vectevs tapat utt un ta joprojam..

bet lai nu paliek - alkoholikjus noshaut un dusmai pirmajai lozhmeteju rokas iedot :)

bus nakotne vestures lpp. ierakstita "bedigi slavena dusmas alkoholikju apshaveju komanda" ;)
zâlîte
Re: Alkaholisms
15.10.2004 18:22
Man ir cieòa pret cilvçkiem, kas spçjuði izrâpties no alkoholisma dûksnâja. Tika izcînîta smaga cîòa no kuras viòi ir izgâjuði kâ uzvarçtâji un tas ir tikai apsveicami.
:((((((
Re: Alkaholisms
15.10.2004 20:21
Palasîju,mati ceïas stâvus.Foruma perfektâs,laimîgâs un visgudrâkâs dâmîtes visas uzmetâs xxx.Bet gudrâs,daiïâs kundzîtes,vai zinat,ka dzîvç viss ir savâdâk.UN VISPÂR BRÎÞIEM LIEKAS ,KA ESAT IZKÂPUÐAS NO PASAKU GRÂMATAS.
Re: Alkaholisms
15.10.2004 20:23
Zâlîte

Cik ilgam laika posmam ir jâpaiet, lai uzskatîtu, ka cilvis ir izrâpies no alkoatkarîbas?

Zinu tikai vienu, kas ilgâku laika posmu nedzer. Pârçjie ir tikai ceïâ uz izveseïoðanos.

Protams, visu cieòu viòiem, bet zinu tikai vienu tâdu...
Re: Alkaholisms
15.10.2004 21:12
Sorry, mani neviens nepiespiediis cieniit alkoholikjus, 6 valodas un 2 augstaakaas, nu tas ir cienjas un apbriina veerts!

Es arii izraapos, bet tas tikai bija egoistisks pashsaglabaashanaas instingts tikai un vieniigi lai izdziivotu un par to dziivee balvas neviens nedod!!!!
Re: Alkaholisms
15.10.2004 21:19
Dusmiò

Un tu arî?

Visu cieòu, ka pietika veselâ saprâta izrâpties no tâ posta!!!!!!!!!!!
Re: Alkaholisms
16.10.2004 19:16
Man bija pilniigs haoss aptuveni pus gadu un tad es vienu riitu vienkaarshi paskatiijos uz sevi spogulii un teicu - PIETIEK.
Apgriezos uz kreisaa papeezha un saaku jaunu dziivi!
Kolosaali!:)
Re: Alkaholisms
16.10.2004 22:03
Dusmiò

Nu gan tev spçcîgs gribasspçks! Zinu tikai vienu cilvi, kas alkoholismam attâ pateicis uz visiem laikiem, pârçjie (divi) ir tikai ceïâ uz to.

Kâdâs attiecîbâs tagad esi ar alkoholu?

Ja godîgi, paðlaik dzeru sauso Martini. Mans mîïâkais alkodzçriens.
Re: Alkaholisms
16.10.2004 22:36
Manas attieciibas - teikshu, ka alkohols kaa taads man negarsho un tapeec es vinju nelietoju, bet ja man pie cuukas shmora ir kaads labs sarkans viins, tad man garsho. Garsho paaris reizes gadaa tiirs dzjins.
Riebjaas shampanietis! Zosene metas no taa, ka kaadreiz teica, ka viirietis shampanieti vareetu dzert no sievietes kurpes - jaik!
Ja es dzeru, tad es noteikti dzershu ne kokteili!
Jaa, garsho 5 zvaigzniishu Tokajietis, bet diemzheel Latvijaa vinju nevar dabuut!
Pakaifoju pie kaut kaa graadiiga aptuveni 3-4 reizes gadaa.
Es esmu pavisam cits cilveeks nekaa biju toreiz!
Gribasspeeks? Nee, es nevaru no riitiem piecelties un viirs mani velk aiz matiem laukaa no gultas!:)
Driizaak pashsaglabaashanaas instingts un arii man dazhreiz vienkaarshi patiik visai pasaulei paraadiit garu meeli, ka es varu to, ko citi nevar!
Driizaak taa ir kaa speele, izaicinaajums!
Re: Alkaholisms
16.10.2004 22:40
Dusmiò

Es arî neesmu no vârguïu cilts. Esmu draudzîgâs attiecîbâs ar gribasspçku.

Jautâjums, kâ gadîjâs, ka sâki dzert? Protams, ja nav noslçpums.
Re: Alkaholisms
16.10.2004 22:51
Tas bija vidusskolai pa vidu, vienkaarshi nepareizie draugi, kas tajaa vecumaa likaas baigi kruti! Bez tam skola mani saakot ar 5.klasi ir garlaikojusi, lai gan vidusskolu jau es beidzu kaa teicamniece!:)
Re: Alkaholisms
17.10.2004 12:40
Minesot programma,jeb anonîmie alkoholiíi ir vienîgâ cerîba.Tas dodod apmçram 40% cerîbu.Bet tikai ja cilvçks tam ir gatavs.Jâlûdz Dievs.Uzskatu,ka narkomâni un alkoholiíi jeb atkarîgie ir pazuduði cilvçki.Viòi padara slimus visus.Savus piederîgos,darba biedrus.Viòi ir ârkârtîgi bîstami sabiedrîbai.No ðâdiem cilvçkiem ir jâbçg,jâbçg un velreiz jâbçg.Pretçjâ gadîjumâ iet bojâ citi.Viòi ir kâ mçris.Glâbjiet savus bçrnus,sevi.Atkarîba ir bîstamâka par mçri un ugunsgrçku.Kad cilvçks sapratîs un izârstçsies,tad viòð ir jâciena un jâsniedz viòam visâda palîdzîba.Ðajâ gadîjumâ viòð ir varonis un Dieva izredzçtais.Alkoholisms ir Dieva sods.
o
Re: Alkaholisms
17.10.2004 12:42
Re: Alkaholisms
17.10.2004 22:42
Labâkais, ko Tu vari dariit, ir luugt Dievu, jo tici, ka cilveeks un dazhaadas metodes te nav stipras. Vieniigi Dievs dod speeku atmest.
rieksts 100
Re: Alkaholisms
26.03.2005 17:11
ja cilvçks ir tik vâja rakstura kad viòð traucç citiem ar savu dzerðanu tad tur tieðâm neko nevar palîdzçt. es pats esmu alkaholiíis, bet neviens par mani nesûdzas. vçl ko es varu pateikt ka ja tu esi alkaholiíis tad vajag arî sevi pa tâdu uzskatît un nevienam tu netraucçsi. ja cilvçks ir kretîns pçc dabas tad... .
Zigis
Re: Alkaholisms rulzzz
27.03.2006 19:32
Naf alkaholam nee????? Kaads labus nelietot vinju!!?? Es idzeru 0.7 pudeli un man palie jautri!! Juus domajat ka alkahols ir stullbs xobijs, ta ziniet ta nav. Varbut taadel ka veseliibu tas itka bojaajot vai arii piedzeries un novemies, nee taa nav!!! Es neesu nekad vemis un suudzeejies par saapeem kuras man itka rada alkahols!!!! Iesaku jums saakt arii! Jo alkaholu lieto visos sabiedriskajos slanod: nabadzigos, videjos, bagaatos. Ticat man dzerat to, jo ir kaifs ka paliec atkariigs un dabuj savu dozu! Nu labak jau ir par smekeeshanu (kaut es pats smeekeeju) vai ari lietot heroiinu , excstazi un citus..... Iesaku alk buus labi! =)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 11?
Ziņa: