kozeins

Aizsāka Iron 

Iron
kozeins
14.10.2004 13:47
Kas ir kozeins?? Kas no paartikas satur shitaadu zveeru?
Re: kozeins
14.10.2004 14:04
Ja nemaldos tas ir piena olbaltums.Biezpienaa ir daudz.
Ola
Re: kozeins
14.10.2004 15:21
Tas ir KAZEÎNS !

Iron
Re: kozeins
14.10.2004 17:18
Nu ko lai dara, ja man ierakstiits papiiros Kozeins? es jau izmekleejos pa netu un izdomaaju, ka nav laikam pareizi., bet iisto nosaukumu nezinaaju.
Bet tad jautaajums, ja jau tas ir piena olbaltums, tad kaapeec tas tiek atshkjirts no piena? Ja jau piena nepanesamiiba, tad kaadeelj to kazeînu analiizees izcelj veel atsevishkji?
Man jau domaat, ka ja tas ir piena olbaltums, tad jau ir visos piena produktos..ehh..skaidrs netiksi :DDD
Re: kozeins
14.10.2004 17:40
Piena nepanesamiiba meedz buut no piena cukura (laktozes) un tas jau ir cita piena sastaavdalja.
Iron
Re: kozeins
14.10.2004 17:44
ai nu forshi, es vislaik domaaju ka man tikai laktozes nepanesamaiiba, taksh beidzot ieraudziiju patis avaam aciim to sarakstu un izraadas ka arii olbaltums , besii aaraa, pie aarstiem labaak nemaz nestaigaat....:D vismaz tad nezin kas par vainu :DDD
Re: kozeins
14.10.2004 18:44
Nesatraucies par stipru.Paarbaudi to lietu praktiski.No piena taapat nav liela jeega un par to bar neskumt.Paarbaudi kas notiek ja eed biezpienu.Ja nekas slikts nenotiek tad tas ir tas kas vajadziigs.Un dziivo mieriigi.
Iron
Re: kozeins
14.10.2004 19:45
Es jau eksperimenteeju un ir labaak, kad to visu nelieto tomeer. Puncis raatns, nepuushaas, nesaap, aadai arii patiik... es tik gribeej saprast kapeec tas kazeiins no ta apiena izdaliits, meibii jams ir produktos arii taados, kur nemaz piena nav, taapeec jautaaju
kkk
Re: kozeins
15.10.2004 15:21
man te netaalu no maajas ir kazeiina razotne,tad nu onkuli staasta,ka vinu eksportee uz aarzemeem,lieto desu apvalkos,parfimeerijaa un kur nezin veel,bet pamataa ir zaaveets biezpiens-kazeiins
Iron
Re: kozeins
15.10.2004 18:52
Nez jamo uzraada uz iepakojuma, ka jams tur izmantots? ganjauka nee :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 15?
Ziņa: