BUMBULIS PIE AUSS

Aizsāka PC_25566 

BUMBULIS PIE AUSS
14.10.2015 01:01
sveiki. man ir tada problema
jau ka nedelu man uz abam ausim ir bumbuli
labajai ausij pie pasas lipinas bija strutains izspiedu nezinu kas bus talak, bija izveidojies tiesi blakus ausskara caurumam. auskarus nesaju jau diezgan sen tapec nedomaju ka ne ausskaru vaina...
tatad pie kreisas auss, precizak diezvai ka pareizak krusta kur savienojas auss ar galvu un kaklu tiesi aiz lipinas izveidojies apm 5mm (nemeriju) liels/mazs burbulis /pumpa/augonis nezinu jo nevaru redzet varu tikai sataustit.
nezinu no ka un kas tas varetu but.
mezgot acis ar 2 spoguliem var redzet bumbuli bet knapi knapi, balta gala nav . sapet nesap kamer neaiztiek. kas ludzu tas varetu but?
21g, 42 svars 165 augums.

man vispar ik pa laikam ausis veidojas visadi brinumi, gan auss iekspuse gan pie lipinam bet parasti pati tieku ar to gala, bet aiz auss neredzu nezinu ko darit ar to bumbuli..
zinu-jaiet pie arsta bet man nesanak..darbs 12 h 5 dienas.. a s/sv pie arstiem grutak tikt
Re: BUMBULIS PIE AUSS
14.10.2015 09:25
tas varētu būt vēzis
bet varbūt tauku dziedzeris aizsērējies
bet varbūt augonis
...varbūt tomēr higroma
...varbūt acne
...varbūt...nē labāk paņemšu savu kristāla bumbu

Pie ārsta neej. Priekš kam. Nopūs auss tad aiziesi...nav taču steiga :)
Re: BUMBULIS PIE AUSS
14.10.2015 09:46
Nedomāju, ka tas ir kas nopietns bet imunitāti vajag stiprināt. Vitamīni, vitamīni...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: BUMBULIS PIE AUSS
14.10.2015 19:22
Svars tiešām liecina par baigo aktivitāti. Tas mazina imunitāti. Iekaisīgus procesus var nomākt, ja liekam višņevska uzlīmi.
Tas palīdz pašā sākumā. Baktericīdo plāksteri ,uzliec Višņevska ziedi un uz sausas, tīras ādas
Kur nevar Višņevski uzliec briljantzaļo. Samazini asas,sālītas,kūpinātas vielas. Tas nomierinās visus dziedzerus. Arī tauku un sviedru.
Tu esi viens no debīlākajiem cilvēkiem...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 2?
Ziņa: