urīna anal.

Aizsāka Mamma 40 

Mamma 40
urīna anal.
14.10.2015 16:24
Labdien!
Meitai 14 gadi. Ārstējām baktērijas urīnceļos, dzērām antibiotikas. Nedēļu atpakaļ urīna analīzes bija labas, tagad kad izdzērām kursu Berlocida nodevām un mani uztrauc šāds rādītājs *Īpatnējais svars 1,005 - norma (1.010-1.030). sanāk ,ak pazemināts. Internetā raksta ka tā mēdz būt pie pielonefrītiem, glomerulonefrītiem u.tt. Vai tik nopietni. Vai man jāuztraucas par to? USG bija augustā normā un citu simptomu nav.
Re: urīna anal.
14.10.2015 16:27
Tas var būt arī no tā, ka daudz dzerts šķidrums, kas ir vēlams pie urīnceļu infekcijām. Ja citu sūdzību nav, tad neko arī darīt nevajag. Tikai mazak jālasa internetā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Mamma 40
Re: urīna anal.
14.10.2015 16:46
Jā pirms nodot analīzes es parasti lieku vairāk dzert. Tā arī pirms šīm meita izdzēra 1 litru ūdens, paēda arbūzu un uz nakti kādus 200 ml ūdens. agrāk arī vairāk dzēra pirms analīzēm, bet īpatsvars vienmēr bija normā. Tā var būt ka tieši šoreiz nokritās. Vispār šonedēļ es visu laiku lieku vairāk dzert ūdeni.
Re: urīna anal.
14.10.2015 19:15
Ar pārāk lielu ūdens dzeršanu, sevišķi uz nakti, arī nevajag aizrauties. Pārāk lielas slodzes nierēm.
Mērenība ir saprātīgais vidusceļš.
Re: urīna anal.
14.10.2015 19:37
Iipatneejais svars viens pats neko nenoziimee, ja viss paareejais ir normaa, tad uztraukumam nav pamata.
Mamma 40
Re: urīna anal.
14.10.2015 19:57
Izpētīju vēl tās analīzes un ieraudzīju, ka leikocīti ir 7-8-7 norma <5 un plakanais epitēlijs 4-3-3 norma <3 sanāk ka arī virs normas, tikai bultiņu nebija un tas ir pie mikroskopijas, bet ar stripu leikocīti ir negatīvi. Tas kopumā ar īpatnējo svaru ir slikti? Jāsāk kaut ko meklēt? Pagājušo nedēļ kad nodevām analīzes viss bija normā, pilnīgi viss. Šoreiz pat baktēriju vair nebija un še tev citas bēdas parādās. Dzērām taču Berlocidu.tagad profilaktiski 1/4 no tabletes. Negribas ticēt, ka nieres nav kārtībā. Meitai kuru katru dienu jābūt MR nezinu vai tas ko maina. Simptomu nekādu nav.
Re: urīna anal.
14.10.2015 20:10
Nenervozējies un nestresini bērnu, tās nav nekādas novirzes, un nevajag katru nedēļu pārbaudīties, Tu viņu šitā vari uztaisīt par neirotiķi un hipohondriķi.

Ja ir dzerts tik daudz šķidruma, kas uz nakti vispar ir neprāts, kā jau te kolēģis teica, tad īpatnejais svars ir pilnīgā normā, pārējais arī bleķis.
Mamma 40
Re: urīna anal.
14.10.2015 20:12
Mēs pa dienu izdzeram 1-1.5 un uz nakti tikai pusi krūzītes. Tas ir par daudz viņai? Ja daudz tad vairs nelikšu tik daudz dzert.
Re: urīna anal.
14.10.2015 20:30
Tas nav par daudz, bet kāpēc uz analīzēm tik daudz? Nevajag, lai dzīvo normāla cilvēka dzīvi.
Re: urīna anal.
14.10.2015 23:02
Mamma40, Tu esi riktiga bernu mocitaja...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: urīna anal.
15.10.2015 12:24
Un tas karaliskais "mēs" vispār ir psiholoģijas hrestomātija... Pilnīgi iespārda, es atvainojos. 14 gados tak jālaiž vaļā, mana mamma nezināja, kad man ir vai kad jābūt MR. Tad jau tam jābūt privāti.
moljers
Re: urīna anal.
15.10.2015 21:21
Varētu pastāstīt sīkāk, kā izdzertais šķidruma daudzums palielina nierēm slodzi ?
Varbūt pirms rakstīt šādus domu graudus vajadzētu izlasīt fizioloģijas pamat kursu par nieru darbību
nu kaut vai šajā līmenī - https://lv.wikipedia.org/wiki/Nieres
Re: urīna anal.
17.10.2015 01:38
Es par šķidruma daudzumu neiebilstu. Tikai par mocīšanu ar pārbaudēm...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: urīna anal.
17.10.2015 10:31
Me too :)

Ja nu vienīgi tikai pret tik pastiprinātu megadzeršanu tieši pirms analīzēm, jo tas bojā reālo ainu.
Re: urīna anal.
17.10.2015 11:06
Jap.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 15?
Ziņa: