reimatologs

Aizsāka lietuslāse 

reimatologs
19.10.2015 18:17
sveiki... tā nu ir sanācis, ka jāapmeklē reimatologs Stradiņos... ārsts iedeva divus uzvārdus dr. Zepa un dr. Buliņa... kuru no šīm ārstēm ieteiktu jūs???
Re: reimatologs
19.10.2015 20:32
Mana ĢĀ arī ieteica dr. Buliņu, bet viņa tik pat kā nav satiekama. Es izgūglēju un zvanīju visur, kur viņas vārds sastopams. Abās vietās reģistratūras darbinieki klusē kā partizāni un piedāvā dr. Buliņas vietā citus reimatologus.
Nejauši uzzināju, ka viņa šobrīd strādā DIAMEDā kā locītavu USG speciāliste, bet tikai 2 dienas mēnesī. Septembra beigās, ja gribēja USG par valsts naudiņām tieši pie Buliņas, tad bija pieraksts uz decembri...

Man paveicās dabūt "valsts" vietu uz oktobri pie cita reimatologa. Cik zinu, ari gana laba daktere.

Vispār, reimatologs Latvijā ir otrais deficītākais ārsts- speciālists. Ir jāpriecājas, ja dabū pierakstu vienalga,pie kura reimatologa par 25 Eur pēc 3 mēnešiem...
Re: reimatologs
19.10.2015 20:50
pēcpusdienā zvanīju uz Stradiņiem, lai pierakstītos pie dr. Buliņas, teica, ka jāzvana novembrī, jo šim gadam pieraksts pilns, bet uz nākamo gadu vēl nerakstot... nu neko- gaidīšu... savā pilsētā pie reimatologa biju, tas arī lika, lai pierakstos pie kādas no šīm ārstēm... un vēl piekodināja, ka jārakstoties valsts rindā, jo tikai caur valsts rindu varot dabūt kaut kādas tur cita veida zāles (īsti neiebraucu)...
egle1
Re: reimatologs
19.10.2015 20:56
rindā, jo tikai caur valsts rindu varot dabūt kaut kādas tur cita veida zāles (īsti neiebraucu)...
---------------------------------
kompensējamās, droši vien.
Re: reimatologs
19.10.2015 21:03
kompensējamās jau ir... gāja runa par kaut kādām bioloģiskajām, ja pareizi sapratu...
Re: reimatologs
19.10.2015 22:45
Reimatologs vispār ir tāda pilnīgi beztolcīga specializācija. Neko viņš nedara atšķirīgu no tā ko dara jebkurš parasts ārsts. Bet viņš redz ir īpaši nodalīts...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv



Edited 1 time(s). Last edit at 19.10.2015 22:46 by ku!.
Re: reimatologs
21.10.2015 09:19
Domāju, ku! ka Tev nav taisnība.
Tikko sēdēju rindā pie reimatologa: viena sieviete stāstīja, ka viņai konsīlijs izrakstījis zāles, kas maksā 12.000 gadā. Pati viņa nezin vai to spētu samaksāt? Ar reimatologa parakstu viņai tās kompensē valsts.
Visi roku pirksti viņai izskatījās kā caur zobratiem izlaisti un patstāvīgi saauguši. Laikam, artrīta dēļ? Teica, esot arī citas problēmas- ar acīm, un vēl...
Re: reimatologs
21.10.2015 10:55
Es arī par šito gribēju bilst. Reāli reimatoloģijā ir tādi stāvokļi, kad vajag ļoti dārgas zāles, kas cilvēkam ļauj vispār dzīvot. Un tur tomēr ģimenes ārsts parasti neorientējas.
Re: reimatologs
21.10.2015 17:42
Kaut kur calis.lv bija diskusija starp reimatoīdā artrīta slimniekiem par zālēm. Kompensējamās, biololoģiskās (t.i., jaunas un looti dārgās), un vecās, lētākās, bet arī ap 750 euro izmaksājot. Lai dabūtu labās, bioloģiskās, bija jāiekļūst kaut kādā pētījuma programmā. Pameklē cālī diskusiju, ja interesē.

Šeku reku 16.lpp. vēl viens normāls raksts par reimetoīdā artrīta medikamentiem: http://kauluveseliba.lv/uploads/public/Kaulu_veseliba_2_lv.pdf
Re: reimatologs
21.10.2015 21:09
Man ir trīs ārstu trīs dažādas idejas, ar ko man aizstāt Movalis? Mēģināju saprast, kuru zāli man pirkt?Atradu šo www. Varbūt, vēl kādam noder?
Angļu valodā par dažādiem zāļu veidiem, ko lieto artrīta ārstēšanā:
http://www.drugs.com/arthritis.html



Edited 1 time(s). Last edit at 21.10.2015 21:16 by kachenite.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 22?
Ziņa: