Maza sirds

Aizsāka Ieva28 

Maza sirds
05.11.2015 22:02
Man ir novērojams elpas trūkums,tahikardija,sāpes sirdī.Ehokardiogrāfija uzrāda stipri mazāku sirdi(man 28.gadi,augums 1,73m,svars 55kg).
Vai ir iespēja uzlabot manu situāciju?(medikamenti palīdz īslaicīgi un minimāli).
Vai varu pretendēt uz invaliditātes piešķiršanu?
Re: Maza sirds
06.11.2015 15:24
Ja sirds būtu maza, tad sen jau būtu exitus letālis. Vispirms ir jānoskaidro kas vainas sirdij.
Izklausās pēc VD, starpribu n. iekaisuma.
Minēt būtu stulbi.Gala vārds kardiologam.
Lai veselība un miers.
Re: Maza sirds
06.11.2015 19:21
Kaadi medikamenti ir lietoti?
Re: Maza sirds
06.11.2015 21:44
Nu laikam jau pa šo laiku izmēģināti visi iespējamie - Riboksīns,Preductal,Meldonium,Mildronāts,Panangin,Magnerot,Chronocard,Cardiosan.
Re: Maza sirds
06.11.2015 21:45
Vēl tahikardijai katru dienu lietoju 30 mg Betaloc Zok.
Re: Maza sirds
06.11.2015 22:08
Ir dzirdeets par palielinaatu sirdi, bet par samazinaatu...... Ko iisti tev aarsts uzrakstiija ehokardiograafijas aprakstaa, tiesaam samazinaata sirds?
Re: Maza sirds
06.11.2015 22:20
Betaloc 30 mg ir loti neliela deva. Biezi saadas nelielas devas tiek arii izrakstiitas, ja ir aizdomas, ka simptomi ir saistiiti ar vegetatiivaas nervu sisteemas trauceejumiem, iissaak sakot VD.
Re: Maza sirds
06.11.2015 22:32
Ehokardiogrāfijas aprakstā tur kur slēdziens,man stāv divas diagnozes -Maza lieluma sirds,Tahikardija.
Kardioloģe pateica,ka tas ir iedzimts defekts,neko nevar darīt un tāpēc visu mūžu es jūtīšos slikti ar to sirdi.Ieteica formēt invaliditāti.Bet ģimenes ārste pateica,ka šāds teikums "Maza lieluma sirds" nav diagnoze,ka jābūt kaut kādam defekta apzīmējumam,lai varētu nosūtīt uz invaliditāti.Bet tas jau nav tas galvenais,galvenais,lai tā sirds man netraucētu.
Man kādreiz Rīgā viena daktere teica,ka pārāk lielās devās Betaloc nav vēlams lietot,jo tad sirdij no medikamenta izveidojas atkarība un atmest pavisam šīs zāles vairāk nekad nav iespējams.
Re: Maza sirds
06.11.2015 22:35
Un tas Betaloc,ja es katru dienu viņu lietoju pa 30 mg man to tahikardiju bloķē pilnībā,bet tā sirds vienalga jūtas slikti,it īpaši pie slodzes nevelk.
Re: Maza sirds
06.11.2015 23:59
Tev to sirds defektu atklaaja tikai tagad?
Varbuut veerts aiziet pie cita kardiologa lai precizeetu diagnozi.
Re: Maza sirds
07.11.2015 01:55
Es arī gribu teikt, ka "maza sirds" ir visai mistiska diagnoze un lai vainotu sirdi tomēr vajadzētu kādu nopietnāku argumentu. Citādi tas vairāk velk uz VD.

Es kādus pāris gadus lietoju beta blokatoru Emzok, pamatā pa 25 mg. Kad nometu, drusku paskrēja tā sirds bet nepagāja nedēļa kad bija jau nomierinājusies.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 15?
Ziņa: