Parazītu ārstēšana un diagnostika v2

Aizsāka Rūdolfs 

Parazītu ārstēšana un diagnostika v2
20.11.2015 00:01
Apmeklēju infektalogu sakarā ar pozitīvām toksokarozes analīzēm, infektalogs norādīja, ka problēmu nav, jo, citēju, pusei no pasaules iedzīvotājiem šīs analīzes ir pozitīvas, tomēr šī atbilde mani nenomierināja.
Domāju, vai var šo problēmu sasaistīt ar gremošanas traucējumiem- izteikta jūtība pret dažādiem pārtikas produktiem (piens un olas), kā arī ar ģeogrāfisko mēli, un džinkstoņu ausīs.
Re: Parazītu ārstēšana un diagnostika v2
20.11.2015 01:13
Ja ir tādas aizdomas, vajadzētu veikt izmeklējumus lai konstatētu Toksokaru kūniņas organismā. Pirmkārt aknās un plaušās. Ja tādu tur nav, tad visticamākais nav arī infekcija.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Parazītu ārstēšana un diagnostika v2
20.11.2015 01:15
Vispār vajadzētu analīžu rezultātus šeit.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Parazītu ārstēšana un diagnostika v2
20.11.2015 13:40
Pareizi ,Ku saka. Vajag redzēt arī analīzes. Jāskatās leikocīti, eizinofili, grimšana. Domāju,ka infektologs to ir darījis.Vai bijuši ilgstoši kontakti ar klejojošiem un neattārpotiem suņiem?
Vai ir iziets profilaktiskos nolūkos pret tārpu medikamenti?
Cieņā.
Re: Parazītu ārstēšana un diagnostika v2
20.11.2015 15:28
Esmu pats no laukiem, suņu tur mums daudz.
Nav veiktas papildus analīzes.
Ir iziets zāļu kurs profilaksei, bet veicot otro reizi analīzes pēc zāļu kursa, tās uzrāda vēl augstāku līmeni uz toksokarozi, interesanti, ka man arī ir paaugstināts bilurubīns, vai tas arī varētu būt saistīts ar parazītiem?

Toxocara canis IgG 15.5 23.10.2015
Toxocara canis IgG 11,6 30.06.2015

Re: Parazītu ārstēšana un diagnostika v2
20.11.2015 16:52
Kāpēc ir pamats neuzticēties infektologam? Ja nav vakara t*. Nav palielināti limfmezgli. Nav sūdzības par klepu. Asinīs nav palielināts leikocītu un eizinofilu skaits. Nav liela EGR (eritrocītu grimšanas reakcija), tad var kādu laiku būt mierīgam.
Aknām ir jāseko. To rādītāju palielināšanās iemesli var būt daudzi.
Cieņā.
Re: Parazītu ārstēšana un diagnostika v2
20.11.2015 17:23
Pēdējo gadu laikā ir parādījušies dažādi dīvaini simptomi, ir veikts daudz analīžu taču bez toxocara canis un paaugstināta bilrubīna neko citu nav atraduši, tāpēc domāju varbūt ka mani simptomi ir saistīti ar parazītiem.

+ nekāda leikocīti, eizinofili, grimšana, man nav veikta un aknu paraugi arī nav ņemti.

Es biju pārsteigts, ka par spīti visiem manis pieminētajiem simptomiem un analīžu rezultātiem mani tik vienkārši aizsūtīja uz māju, pasakot ka ar mani viss kārtībā, un ja netiek galā ar simptomiem jāiet pie PSIHOLOGA???!!!!!!!!

Mazdakteri1 es uzticos ārstiem, un cienu viņu darbu, taču citreiz ir jāuzticās savām sajūtām, kas saka, ka tomēr ar organismu nav viss kārtībā!



Edited 3 time(s). Last edit at 20.11.2015 17:34 by Rūdolfs.
Re: Parazītu ārstēšana un diagnostika v2
20.11.2015 17:37
Jā, man arī reāli izklausās pēc psihologa, lai gan es Tavā vietā neietu, būs beztolcīgi, jo Tev absolūti nav kritikas par saviem veģetatīvajiem traucējumiem, par kuriem Tu jau rakstīji agrāk.
Re: Parazītu ārstēšana un diagnostika v2
20.11.2015 17:46
No foruma man ir priekšstats, ka ir cilvēki, kas meklē slimības un tai pašā laikā dziļi sevī zina, kur problēma.

Tas ir gluhars.

Ir citi, kam vajag pagarāku ceļu līdz risinājumam, tas gan, jo psihologs var izklausīties biedējoši, bet tie, kam beidzot piešķiļas, parasti izkārpās. Mūsdienās ir daudz veidu, kā saprast un iepazīt sevi, savu personību, vājās un stiprās puses.

Da ko tur, Tu esi iedomu slimnieks, un to izbaudi. Un, ja Tev kaut kādu sīkumu atradīs, tad vispār svētki.
Re: Parazītu ārstēšana un diagnostika v2
20.11.2015 18:09
Runcene tu to secināji pēc pāris ierakstiem forumā???
Kur ir problēma, es vienkārši lūdzu padomu, un te uzreiz jau mani nodēvē par iedomu slimnieku!!
Godīgi, Runcene, mani tas patiešām aizskāra.

Par psihologu man ieteica iet tieši tāpēc ka man džinkst labā auss, un tas man pa naktīm traucē iemigt.



Edited 2 time(s). Last edit at 20.11.2015 18:29 by Rūdolfs.
Re: Parazītu ārstēšana un diagnostika v2
20.11.2015 18:10
Tūlīt sekos komentārs, ka visi iedomu slimnieki tieši šādi atbildētu!

Bet katram savs viedoklis, paldies Runcene par Tavu viedokli, noteikti ņemšu vērā, kad došos pie psihologa.



Edited 1 time(s). Last edit at 20.11.2015 18:31 by Rūdolfs.
Re: Parazītu ārstēšana un diagnostika v2
20.11.2015 18:39
Es secinu pēc rakstības, kasīšanās un domāšanas stila. 100% iedomu slimnieki raksta vienādi, un tas ir labi, ka aizskāra.
Re: Parazītu ārstēšana un diagnostika v2
20.11.2015 18:43
Un kāpēc Tev pašam šķiet, ka nosūtījums pie psihologa nav padoms?

Tad uzraksti, ko Tu gribēji dzirdēt...

Turklāt to taču Tev teica ārsti...

Tev šķiet, ka tur iet trakie un Tu neesi traks?

Tu domā, ka iedomu slimība nav slimība? Ir, un labi nopietna. Tikai to neārstē tradicionāli.
Re: Parazītu ārstēšana un diagnostika v2
20.11.2015 18:59
Lieliski ka tevi ir attīstīta šāda veida spēja noteikt cilvēku psiholoģiskās problēmas pēc kasīšanās un domāšanas stila. Bet gan jau pēc taviem secinājumiem par to ka es esmu iedomu slimnieks, es noteikti priecātos par to, ka man arī ir psiholoģiskas problēmas, tāpēc gaidu ar nepacietību psihologa apmeklējumu.

Par trakumu- ir tā ka visi mēs esam mazliet traki, katrs savā veidā, taču lai tas paliek psihologa ziņā to noteikt!

Interesanti, ka tavuprāt tas ir slikti uztraukties par savu veselību, atzīstu esmu sīkumains, taču veselība tikai viena.
Re: Parazītu ārstēšana un diagnostika v2
20.11.2015 19:08
Ja pareizi atminos, tad Tev psihologu ieteica ārsts.

Un ko Tu darītu, ja Tev ārsti būtu ieteikuši psihiatru?

Justos tik aizvainots, ka rakstītu uz Kremli vai Briseli?

Parasti cilvēki apdomā, vai tas uz viņiem attiecas, vai nē, izdara secinājumus, bet tik šausmīgi aizskarti nejūtas, kur nu vēl lai to pasludinātu forumā. Tas patiesībā ir tas traģikomiskais, kas hipohondriķus nodod.

Bet uztraukšanās par veselību kopumā ir bezjēdzīga.



Edited 1 time(s). Last edit at 20.11.2015 19:09 by Runcene.
Re: Parazītu ārstēšana un diagnostika v2
20.11.2015 20:01
Tu esi mani atklājusi, es patiešām izlieku savu žulti forumā, kā arī esmu izteikts hiophondriķis, jo tu tā secināji pēc viena ieraksta, lieliskas analītiskās spējas.

Man jau izskatās ka kāds cits te izliek savu žulti.
Re: Parazītu ārstēšana un diagnostika v2
21.11.2015 00:24
:D

Kas par problēmu atcerēties, ka ārsts Tev ieteica psihologu, tak ar ALL CAPS pats esi uzrakstījis... Aiz ko tur neiebildi?

Es pagaidām ironizēju par situāciju uun "parazītiem".

Un tā ir Tava dzīve, ne mana.
Re: Parazītu ārstēšana un diagnostika v2
21.11.2015 12:57
Man izskatās Runcene ka Tu pārāk sarežģī lietas, manuprāt, normāla cilvēka reakcija, būt mazliet pārsteigtam un neapmierinātam par to ka Tevi sūta pie psihaloga, vienalga, vai nu tu esi tas hipo..., vai nē.


Es saredzu situācijas ironiju tur, ka tu par spīti tam, ka jau esi mani jau vienkārši unikālā veidā ielikusi "noteiktā kastītē"- hipohondriķis, kas pēc mātes googles datiem nozīmē visu ko tu tiko aprakstīji, + to ka ši tipa cilvēki neklausās citos, tātad Tu, kā jau īsta Hipohondriķu speciāliste, ļoti labi apzniādamies faktu par to ka šie cilvēki neklausās citos, vienalaga tērēji savu laiku, piektdienas naktī, lai tomēr pierādītu savu taisnību un paironizētu par situāciju un vēl mazliet pasmīkņātu.

Tad kāpēc tu to dari, Jautājums tev- lielisks veids kā pabarot savu EGO (ALL CAPS)??

Šī saruna ir palikusi pilnīgi neproduktīva, paldies Tev Runcene par izrādīto uzmanību, tas man kā hipohondriķim bija tieši nepieciešams, noteikti ņemšu vērā tavu ieteikumu un došos pie psihologa jau nākamnedēļ.

ar cieņu un mazliet ironizējot,

Rūdis



Edited 1 time(s). Last edit at 21.11.2015 13:05 by Rūdolfs.
Re: Parazītu ārstēšana un diagnostika v2
21.11.2015 13:04
Tas nebija mans ieteikums :)

Laikam 3. reizi rakstu...
Vēlējo zināt vai kāds nevaretu dalītos ar TOXOCARA CANIS ārstēšanas pieredzē dzeru vermox ,bet acis joprojām sarkanas ( man ir vairāk kritis uz acīm ) vai ir kādi citi medikamenti ar ko cīnīties ?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 21?
Ziņa: