kalendârâ metode

Aizsāka Molly 

Molly
kalendârâ metode
15.10.2004 08:34
Sveiki! Sakiet lûdzu, kâ tieði darbojas kalendârâ metode, lai izsargâtos no grûtniecîbas? Kuras cikla dienas ir droðâkâs, lai mîlçtos? Ðobrîd nedrîkstu palikt stâvoklî, jo veselîba to neïauj. Lietoju arî prezervatîvu, bet ja nu kaut kas atgadâs! Paldies par padomiem!!!
Re: kalendârâ metode
15.10.2004 10:15
Vienîgâ 100 % metode ir to lietu nedarît vispâr.
xxx
Re: kalendârâ metode
15.10.2004 10:51
Otto-malacis:)))
Un cilveekam,kas muusdienaas paljaujas uz kalendaaro metodi,laikam ljoti patiik risks,asas izjuutas,gaidot kaarteejo meeneshreizi..
2 puiku mamma
Re: kalendârâ metode
15.10.2004 11:23
Jâ, vari mçìinât, ja patîk risks - pirmo puiku tieði tâ arî ieòçmu:)
popsie
Re: kalendârâ metode
15.10.2004 12:03
mçìinâts nav zaudçts. Es pus gadu tâ izsargâjos, a pçctam palaidos slinkumâ un sekas tagad ir jau 4, 5 gadu vecas:))
Bet izsargâties var- ir tâda speciâla grâmata par dabîgu aizsargâðanos tur ir aprakstîts kâ dabîgi un droði izsargâties. Tâ lieta prasa ïoti lielu pacietîbu, jo katru dienu jâmçra temperatûra(maksts), jâskatâs maksts izdalîjumi un jâèamda paðu dzemdi, lai noteiktu vai ir auglîgâs dienas vai nç. Nevar païauties tikai uz to ka 14 cikla diena ir auglîga. Turklât visus savus novçrojumus jâpiefiksç speciâlâ tabulâ. Nu es tevi nobiedçju:DDDD
Ja vçl neesi nobijusies tad padod ziòu un pameklçðu grâmatas autora vârdu un precîzu nosaukumu.
Re: kalendârâ metode
15.10.2004 12:16
hmmm jaadara kaa muusu senchi dariijaas, tas ir anaalaa metode :))
Re: kalendârâ metode
15.10.2004 12:25
Khm, Tu nu gan neesi veestures speciaalists!:)
Muusu senchi par kontracepciju izmantoja aitu zarnas un pat bija iemaniijushies siet mezglinjus uz abaam puseem, lai bauda ir abaas zarnas pusees dziivojoshajiem miilniekiem!
Re: kalendârâ metode
15.10.2004 12:39
neesmu gan speciaalists :)), bet nu shais laikos jau zarnas, pie tam aitas, neviens nemeklees, un Molly-jai jau liekas interesee maksimaali dabiigaas metodes :))
Sara
Re: kalendârâ metode
15.10.2004 13:07
Pçdçjâ "Unâ" Dr. Melânija Orleâne apgalvo, ka, katru dienu, mçrot temperetûru -mutç -(nevis bazâlo), ja tâ nepârsniedz kâdus tur grâdus, tâ ir ir droða izsargâðanâs metode. Vai es bûtu ko pârpratusi?
Re: kalendârâ metode
15.10.2004 13:10
Shaada metode nekaadi nevar buut drosha.

Un ja galaa beerns gadiisies shitaa izsargaajities- to Dr. Orleaanai audzinaashanaa varees nodot?
Re: kalendârâ metode
15.10.2004 13:31
Kalendaara metode ir kad starp viiriesha un sievietes dzimumorgaaniem novieto kalendaaru?
Re: ku!
15.10.2004 13:38
Shitaa gan vareetu buut drosha. Ja tik kalendars labi biezs iegaadaats :-)
Molly
Re: kalendârâ metode
15.10.2004 16:16
Es jau nemaz kalendaaro metodi negribu izmantot kaa vieniigo! Man rekomendeeja lietot divas izsargaashanaas metodes no kuraam viena ir prezervatiivs, bet otru nevaru izveeleeties, jo hormonaalaas tabletes man arii dzert aizliedza tieshi aarsteeshanaas noluukos!!! Ceru, ka kaads tomeer vareetu man siikaak par to apstaastiit!
Re: kalendârâ metode
15.10.2004 16:24
A ko to lietu taa sarezhgjiit? Man domaat kombineejot prezervatiivus ar kaadu lokaalo spermiciidu efekts buutu gana droshs.

Un mazaak nervus traumeejoshss nekaa taa dienu skaitiishana.
Re: kalendârâ metode
15.10.2004 16:39
Ar tâm dienâm ir ïoti vienkârði - vienu dienu pçc MR un vienu pirms MR, tad ir diezgan droði.
Re: kalendârâ metode
15.10.2004 16:51
a kâ lai uzmin, kura bûs tâ diena pirms?
Re: kalendârâ metode
16.10.2004 01:54
Ja jums ta gribas zinat par kalendaro metodi, par jautajumiem kurus uzdot sev sieviete, par arstu kludam, stereotipiem. Lasiet seit http://wantbaby.ru/library/books/toni_weschler/
Ta ir elektroniska gramata KRIEVU valoda. Ja, ta rakstita lai palidzetu dabut bebi. Bet, ja visu sagrozit kajam augsa, tad bus jau otradi. Uz prieksu.

kode
Re: kalendârâ metode
16.10.2004 19:19
dienu pçc nekâdâ gadîjumâ tieði tâ arî iekritu,lai cik neticami tas
bûtu
Re: kalendârâ metode
16.10.2004 22:11
Nu tâ dienu pçc nevar, dienu pirms nevar noteikt.
Atliek tikai MR laikâ - man ðíiet diezgan droði.
No Subject
20.10.2004 18:26
Ziòojums rediìçts (05-11-2004 10:21)



Ziòojums rediìçts (05-11-2004 10:22)
,,,
Re: kalendârâ metode
21.10.2004 16:21
Man vienmçr ir bijis regulârs 28-29 dienu menstruâlais cikls. Ar kalendâro metodi izsargâjos apmçram gadu. Un tad vienâ jaukâ dienâ (26.cikla dienâ) paliku stâvoklî... Spriediet paði par ðîs metodes droðumu!
Vai tiesham paliek tikai viena iespeja - tas tabletes ar briesmigam blakusparadibam??? :(
tad jau tiesham labak njemt to sarezhgito variantu - kadas 2 metodes kopaa... ja pievilj viena, otra deres noteikti. Tikai kuras...?
lielmaate
Re: kalendârâ metode
21.10.2004 20:20
miilaa, tu labaak atmet domu par shaadu izsargaashanas veidu , tas nav droshi!! taa varbuut dariija muusu mammas, bet muusdienaas ir skaidri un gaishi pateikts - nav droshi!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 15?
Ziņa: