Asas sāpes plaušās

Aizsāka Swolebread 

Asas sāpes plaušās
18.12.2015 23:13
Sveiki, man kad es guļu gultā no nekā kreisajā plaušā 2 vietās (pie sirds un plaušas lejasdaļā) uzmetās durstoša sajūta kad mēģinu ieelpot. Es parasti ar maziem elpas vilcieniem ievelku gaisu un tad izelpoju, un sāpes vairs nav. Sāpes ir tādas, ka liekas ka Tev ar adatu dur, ja mēģina ieelpot vai pakustēties tad sāpes palielinās. Tas man ir jau 4. dienu pēc kārtas, visas reizes kad tas notika es atrados gultā, guļas pozīcijā.

Kāds tam varētu būt iemesls?

Vecums - 15
Augums - 184 cm
Svars - 67 kg

Esmu diezan fiziski aktīvs, ja tas ko maina.
Paldies
Re: Asas sāpes plaušās
19.12.2015 10:20
Nervs.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Asas sāpes plaušās
19.12.2015 14:40
Visdriizaak starpribu nervs, padzer Ibumetiinu vai kaadu citu NSPL grupas preperaatu.
Re: Asas sāpes plaušās
19.12.2015 21:12
Pievienojos. Parunā ar vecākiem, lai atnes Paracetamolu vai Ibumetīnu. Aptiekās dod bez receptes. Vēl var pasmērēt ar kādu no pretsāpju ziedēm.Bet bez sildoša efekta. Ja ar pirkstiem paspiedīsi starp ribu rajonā 4-5-6 ribstarpu, tad atradīsi vietu kas sāp.
Nebūtu slikti padzert B gr. vitamīnus. Uz nakti var Tavegyl tableti, ja ārstējošais ārsts nav pret.
Lai veiksme un saprāts.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 21?
Ziņa: