Nieze

Aizsāka Janchuks 

Nieze
09.01.2016 23:40
Sveicināti!
Man ir problēma. Man ir nieze kāju, roku rajonā. Nekur citur tā nav. Kad ir nieze, tad nekas tāds nav niezēšanas zonā. Es pat kasos līdz asinīm. Kašķis tas nav 100%, jo es dzīvoju ar līdzcilvēkiem un viņiem nav sūdzības par niezēšanu. Kā jūs domājat, kas tas varētu būt? Dermatologs man ir tikai 1. februārī, bet man vajag laicīgi noskaidrot. Un tā es pirmo reizi kasos. :((
Help me.
Re: Nieze
10.01.2016 16:36
Ja ir starp roku pirkstiem un uz peņa ādiņas. Ja ir uz apakšdelmiem "aproču " veidā. Ja pumpiņas ir pa pārīšiem. Ja iekrāsojot ar jodu redzamas aliņas.Ja niez vairāk uz vakaru,tad droši var teikt ,ka ir kašķis. Ja citiem nav, tas nav rādītājs. Būs, ja laicīgi neārstēsies.
Visār informācija par mazu.Lasi lūdzu sadaļu :"Pacientu zināšanai".Vēl, vai kādam darbā, skolā ir kašķis? Vai mazgājies kolektīvās dušās bez pirts čībiņām? Vai mazgā rokas pēs sabiedriskā transporta?
Lai saprāts un māka sīkāk dot atbildes.
Re: Nieze
15.01.2016 17:34
Varbūt nātrene vai kaut kas tāds? Jebkurā gadījumā, ir viena facebook lapa, kurā par šo tēmu ir runāts. Un, ja pareizi sparotu, tur var arī uzzināt par speciālistiem. Ieej šeit un cerams, ka atradīsi atbildes uz savu jautājumu https://www.facebook.com/SpontanaNatrene
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 21?
Ziņa: