Kā lai zinu vai ir smadzeņu satricinājums/ viegla formaa?

Aizsāka sleepe 

Vakar braucot pa kalnu, nokritu un atsitos pret lielu akmeni, bet ipasi galvu neatsitu, laikam uztriecos ar citu kermena dalu. Bija minimali slikta dusaha un minimali reiba galva, shodien ari nedaudz galva tada jociga. Bet sadas pasas sajutas ir bijusas ieprieksh bez nekadiem kritieniem, tadel nezinu vai man jauztraucas par smadzenju satricinajumu vai ari viss ir kartibaa. Un kur/kā to var parbaudīt vai ir smadzeņu satricinājums. Šajā gadījumā runa ir tikai par vieglas formas satricinājumu.
Vai varetu pietikt ar to, ja es mierigak padzivosu un vairak pagulesu paris dienas?
Re: Kā lai zinu vai ir smadzeņu satricinājums/ viegla formaa?
22.01.2016 13:19
Ja ir slikta dūša un reiboņi, tas vairs nav minimāls
Re: Kā lai zinu vai ir smadzeņu satricinājums/ viegla formaa?
23.01.2016 11:06
Es aizietu pie ģimenes ārsta vai pazvanītu uz ātrajiem. Neizgulēts smadzeņu satricinājums var atstāt iespaidu uz visu mūžu. Neirologa apskati vajadzētu.
Re: Kā lai zinu vai ir smadzeņu satricinājums/ viegla formaa?
23.01.2016 11:47
Pietiks. Gan jau ka nekas tur nav.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Kā lai zinu vai ir smadzeņu satricinājums/ viegla formaa?
23.01.2016 13:19
Man jau arii liekas ka nekas tur nav. Sleepe pats rakstiija, ka galvu nesasita, taadeel smadzenu satricinaajums ir maz ticams.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 20?
Ziņa: