Iekšējā (zemādas) asiņošana pēc operācijas

Aizsāka LivaLiva 

Iekšējā (zemādas) asiņošana pēc operācijas
26.01.2016 23:28
Sveiki.
Pirms divām nedēļām man veica ginekoloģisko laparoskopiju, lai izkasītu cistu. Pēc operācijas bija asiņošana no viena no caurumiem, pēc tam, kad tas tika apkopts, daktere teica, ka, operācijas laikā tika bojāts vēdera asinsvads, kuru piekoagulēja, un par kuru varu neraizēties.
Bet, lūk, divas nedēļas pagājušas, un esmu novērojusi svaigus zilumus (tādad zemādas asiņošanu) reģionā ap to pašu rētu. Pati spriežu, ka tas, iespējams, ir tas pats traumētais asinsvads, kurš šķietami nedzīst tik ātri, kā vēlētos.

Vai man ir pamats uztraukties? Ja jā, tad kā šādā gadījumā būtu jārīkojas?

Paldies.
Līva. 20 gadi. Ar mazliet virs normas esošiem eritrocītiem.



Edited 1 time(s). Last edit at 26.01.2016 23:30 by LivaLiva.
Re: Iekšējā (zemādas) asiņošana pēc operācijas
27.01.2016 10:39
Pie lielas asiņošanas būtu jau slimnūicā. Galvas reiboņi,vājums,bālums. Jāpadzer Calcija gluconāta tabletes.Ascorutīns, ja tādu var dabūt.
Ja rodas pamatotas aizdomas, konsultēties pie operjošā daktera.Te drīzāk jāskatās asins recēšanas un tecēšanas rādītāji,kā arī trombocītu skaitu.
Lai cerība un miers.



Edited 1 time(s). Last edit at 27.01.2016 10:40 by Mazdakteris1.
zilums uz ādas var arī parādīties kā sekas pēc asiņošanas pirms 2 ned
sasiņoja muskulatūrā, zemādā

nezinot cik liels, cik izteikts pateikt , ko ar viņu vajag darīt un vai ir pamats uztraukties ir neiespējami !
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 8?
Ziņa: