anterolistēze

Aizsāka Lll 

anterolistēze
09.03.2016 08:24
Labdien, Velejos zinat skaidrojums kas ir: fiziologiska lordoze taisnota un C3 anterolistēze 2-3mm.
Sads sledziena bija pec rtg uznemumiem pec autoavarijas.
Re: anterolistēze
09.03.2016 09:24
Man ir 28 gadi augums 167 svars 54kg. Uz rtg sutija 1 nedelu pec avarijas del sapem spranda un galva pakausa dala, Neirologs nosutija pie traumotaloga bet tur jabut pec 2 nedelam. Es vienkarsi Velejos zinat skaidrojumu rtg sledzienam.
anonimus
Re: anterolistēze
09.03.2016 09:29
Lordoze ir, kad mugurkauls apakšdaļā izliekts uz priekšu par daudz.
Re: anterolistēze
09.03.2016 09:33
Si lordoze bija kakla dala.
anonimus
Re: anterolistēze
09.03.2016 09:39
http://www.spine-health.com/video/spondylolisthesis-symptoms-and-causes-video
anonimus
Re: anterolistēze
09.03.2016 09:40
Kakla skriemelis uz priekšu nobīdījies un rada spiedienu uz nerviem.
Re: anterolistēze
09.03.2016 09:48
Mīļie. Te jau nav tik šauri speciālisti.Vajag runāt ar savu vetebrologu,ģimenes ārstu. C nozīmē kakla skriemeļi. Th krūšu daļas. L vidukļa daļas.
Antero- uz priekšu. Listēze novirze. Iztaisnota fizioloģiskā lordoze- ka kaklam nav dabīgā (fizioloģiskā) izliekuma.
Jums ir laimējies. Jo varētu pārraut kakla nervus. Tas nozīmētu pilnīgu paralīzi.
Tālāko ieteiks ārsts.
Kala vieglas masāžas. Vingrinājumi,lai izveidotu kakla muskuļu korseti. Mākslīgās korsetes īslaicīgu lietošanu noteiktās situācijās. Nēsāt vienmēr šalli. Ieteiktu izslēgt triecien slodzes.Tas ir lēkāšanu un bezjēdzīgu skriešanu.
Pie stāvokļa pasliktināšanās, līdzēt var tikai operācija. Bet tur ir riski.
Lai veicas.
Keksins
Re: anterolistēze
09.03.2016 10:00
Norādiet, lūdzu, savu anamnēzi, uzturu ..., kā arī dzimumu.

Un vēl, anonimus, beidz ākstīties!



Edited 1 time(s). Last edit at 09.03.2016 11:21 by ku!.
Re: anterolistēze
09.03.2016 10:11
Keksins Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Norādiet, lūdzu, savu anamnēzi, uzturu un
> dzīvesvietu, kā arī dzimumu.
________________________________________
Lii ir sieviete. Dzīves vieta ? Tas ir joks? Tādas lietas publiskos saitos neprasa! Anamnēze-auto avārija.
Tā es sapratu.
Mums te jokojas.
Re: anterolistēze
09.03.2016 13:53
Esmu sieviete parametrus un vecumu jau notadiju kada kur guta trauma ari noradiju. Pie gimenes arsta biju kurs nosutija uz rtg un pie neirologa. Seit vaicaju lai paskaidro rtg sledzienu ta ka es pati nezinaju ko tas nozime. Neirologs mani nosutija pi traumatologa ta ka vinai nepatika kkas ar manu lidzsvaru un orentaciju. Paldies
Re: anterolistēze
09.03.2016 14:38
Anterolistēze ir skriemeļa noslīdēšana no diska. Kā rezultātā mugurkaulā līnijā veidojas tāds kā lauzums. 2...3 milimetri nav daudz, bet potenciāli tā ir bīstama situācija jo progresējot var tikt saspiestas muguras smadzenes vai no viņām atejošie nervi.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: anterolistēze
09.03.2016 18:27
2...3 mm - kakla skriemeļiem nav maz. Diemžēl.
Parējais pareizi.

Tur visdrīzāk taisīs CT vai MR un dakteris skatīs ko var līdzēt. Bilžuku pie daktera ņemt līdzi.
Re: anterolistēze
09.03.2016 18:35
Jātur galvu atliektu, lai šļūc atpakaļ. Ieteiktu pievērsties astronomijai...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: anterolistēze
09.03.2016 18:37
Un guļot sarullētu dvielīti palikt zem sprandas. Lai lordoze atjaunojas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: anterolistēze
17.03.2016 15:15
Labdien, biju pie traumatologa un vina sledziens ir sekojoss: mugurkauls kakla dalas spondiloze spondilozastroze c5 - c6 diska truce.
Vai kads man Varetu to izskaidrot latviski ludzu? Mekleju ne ta bet neko ipasu ne atradu. Nosutija mani talak uz MRI
ieprieks paldies par informaciju.
Re: anterolistēze
17.03.2016 20:56
spondilozastroze nesaguglējāt?
Nesatraucieties, par spondilozi pilns internets. Vrb spondiloartroze domāta?.
Katrā ziņā mans šeit rakstītais piepildījies - Dr sūta precizēt uz MRI ( sk, iepriekš jau minēju par CT/MR). Dakteris precizēs ar papildu izmeklējumu. Tas ir ļoti labi.
c5-c6 diska trūce - diska trūci arī internetā viegli atrast;). Starpskriemeļu diska trūce = starpskriemeļu diska bojājums.
Jebkurā gadījumā īstermiņā aktuālāks izskatās Jūsu pirmajā postā minētais par C3 skriemeli kā arī C5-C6 diska trūce, par kuru rakstāt šodien.
Pēc MRI varēs daudz vairāk redzēt un izlemt kā Jums palīdzēt. Sūdzības kādas Jums šobrīd? Kad būs tas izmeklējums?
Jautājums par sūdzībām precizēts ; vai ir stipras sāpes, tirpšana locekļos, nejūtīguma sajūtas epizodes? Jā/nē? Citas sūdzības ( jebkādas )?
******
Jūs varat reģistrēties forumā izmantojot foruma opcijas;).
******



Edited 2 time(s). Last edit at 17.03.2016 21:51 by smail.
Re: anterolistēze
18.03.2016 11:52
Sudzibu ir biezi reiboni galvassapes pakausi zud lidzsvars sad tad miegainiba. Ja zales nev iedzert as tad sapes neciesamas pakausi un spranda un atbalsojas uz kreiso lapstinu un starp lastinam. MRI un ct jagaida gara rinda.
Re: anterolistēze
19.03.2016 13:03
Kādas konkrēti zāles ?
Re: anterolistēze
19.03.2016 20:48
Mydocalm, diclac, dolmen, lyrica un lucetam lietojusi ka arsti noradija.



Edited 1 time(s). Last edit at 19.03.2016 20:49 by Lll.
Re: anterolistēze
19.03.2016 20:53
Sodien galva pakausa dala ta iedura ka ar adatam neciesami pec kuram iedzeru dolmen un tag sap viss sprands taka velk ar spiedienu un pakausi ar tads ka spiediena veida sapes bet duriena sapes pargaja!
Gandriz piemirsu ka man viens pirksts kreisai rokai peksni palika nejutigs, bet tas pargaja pec kada laika,jo maseju vinu!



Edited 1 time(s). Last edit at 19.03.2016 22:20 by Lll.
Re: anterolistēze
20.03.2016 10:24
Domāju,ka nopietni jādomā par operāciju. Jo stāvoklis nemainīsies. Tā visa ir simptomātiskā ārstēšana.Organiskas izmaiņas bez operācijas nenotiks. Diklofenaku dzert bezgalīgi arī nav iespējams.
Lai spēks un saprāts.
Re: anterolistēze
20.03.2016 10:48
Kāda operācija, ja pat uz MR vēl esot rindā? Ķirurgs vēl pēc Rtg bilžuka operēs? Tur jau jāskatās, vai to C3 arī kas jādara vai tikai C5-C6. Jo OP uz C3 ir cita balle nekā C5-C6.
Jā, protams, ka visdrīzāk lika iet uz MRI tieši precizēšanai ; vajag/nevajag OP, cik tā riskanta, cik ne utt, jo MRI labāk redz kā Rtg bilžā.

Kaut arī...ambulatoro izmeklējumu rindas un kvotas neattiecas uz....saticonētajiem pacientiem. Attiecīgi, ja reiz esot līdzsvara traucējumi, var domāt par stacionēšanas iespēju > slimnīcu.
Kur tad var pataisīt par neatliekamo;). Ja tie līdzsvara traucējumi palieli esot.


Pārējās zālītes , ja reiz neiroloģe skatījusi un traumatologs skatījis, uzskatījuši ka vajag, tad jau kaut ko līdzēs. Kaucik.
N.B - ceru ka to MRI uztaisīs arī galvai, ne tikai skriemeļiem. Kā nekā anamnēzē trauma, ja vēl domā par OP, drošībai galvu labi papētīt.



Edited 3 time(s). Last edit at 20.03.2016 11:13 by smail.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 6?
Ziņa: