ko varētu nozīmēt, zilumi

Aizsāka tutu 

ko varētu nozīmēt, zilumi
12.03.2016 08:59
Meita pamodās no rīta un ap lūpām pleķi uzradušies kā zilumi.
Re: ko varētu nozīmēt, zilumi
12.03.2016 12:11
Cik tad meitai gadu? 5,10, 30? Citas sūdzības? Cikos aizgāja gulēt? Informācija 0. Vai viņa pati par to uztraucas?
Re: ko varētu nozīmēt, zilumi
12.03.2016 16:20
Meitai 24,ßobrīd citu sudzību nav,bet viņai bieźi galva sàp-ir migrenas galvas sàpes,parējais ok. Novembrī asinsanalīzes un urinanalizesa bija viss normā. Viens zilums mutes kaktiņā,otr balaks zem deguna.
Varbut nav pamats uztraukties gan meitai,gan man.
Mūsu variants,viņa esot vakar vakarā skatijusies filmu guļot uz vedera un galvu turējusi rokās,varbut saspiedusi kaut kā. Smiekligi izklausās,bet citu variantu un izskaidrojuma nav.
Re: ko varētu nozīmēt, zilumi
12.03.2016 18:33
Meita ir pārāk pieaugusi,lai trešā persona uzdotu par viņu jautājumus. Grib uzzināt,lai runā pati.Nav viņa kurlmēma vai tik bezpalīdzīga, ka nevarētu rakstīt internetā pati.
Piedodiet.



Edited 1 time(s). Last edit at 16.03.2016 14:40 by Mazdakteris1.
Re: ko varētu nozīmēt, zilumi
12.03.2016 18:41
Varu piedot, bet bērns vecākam ir vienmēr svarīgs, lai cik pieaudzis, un, ja kas, viņa nedzīvo LV.
Re: ko varētu nozīmēt, zilumi
18.03.2016 18:50
Man ari paradas zilumi tadi palieli, bet ta ka man vienmer ir bijusi zilumu dazadas vietas. Vini pazud nakamie paradas, bet es neuztraucos , jk man vini netrauce. Un ja meitene ir gana liels lai pati rakstitu forums ir pieejams visur kur ir internets Taka nedomaju ka arzemes ir aizbildinajums. Atvainojos. ;)
Tas varētu liecināt par skābekļa trūkumu sirdī jeb sirds mazspēju/nepietiekamību.Un tā kā sirdij šī skābekļa varētu trūkt, tad tas tiek ņemts no galvas, līdz ar to sirdij skābekļa paliek vairāk, bet galvai savukārt rodas deficīts,kas varētu izraisīt šīs galvassāpes.Ieteiktu veikt EKG un pierakstīties uz vizīti pie kardiologa drošības labad. Lai veicas!
Re: ko varētu nozīmēt, zilumi
19.03.2016 12:48
Nu ja buutu sirds mazspeeja, tad buutu arii citi simptomi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 13?
Ziņa: