xefo 8mg un alkohols

Aizsāka Veronika 

xefo 8mg un alkohols
23.03.2016 17:53
Tā kā es lietoju xefo 8mg, vai drīkst vēl lietot alkoholu ar šīm zālēm? Man ārsts teica, ka tās nav antibiotikas, bet drošības pēc vēlējos zināt.
Re: xefo 8mg un alkohols
23.03.2016 21:16
Katram cilvēkam ir savas reakcijas. It kā man būtu jāsaka, ka nedrīkst, bet es pati tādas lietas neievēroju, līdz ar to nebūs smuki liekuļot.

Vienīgai jāuzmanās no alus vīna u.c. rūgstošajiem (arī no baltmaizes), ja ir strutaini procesi.
Veronika
Re: xefo 8mg un alkohols
24.03.2016 00:41
Iepriekš kad lietoju furamag 50mg kas laikam skaitās antibiotikas, kopā ar alkoholu nebija nekādas reakcijas.
Tā arī sapratu, ka nekādus rūgstošos dzērienus nedrīkst.
Re: xefo 8mg un alkohols
24.03.2016 11:03
Veronika, kādu reakciju gaidi? Zāles, īpaši antibiotikas var neiedarboties, un ir milzīga slodze aknām. Aknu bojājums uzreiz var neizpausties, visi toksiskie faktori summējas un " izlīdīs" vēlāk.
Re: xefo 8mg un alkohols
24.03.2016 14:04
furamags gan ka iedarbosies 100% , bet varbūt īsāku brīdi kā vajag.
Ar viņu ( furamag ) es alko kopā negribētu nekad.....
Reakcija jau viens sīkums, otrs ; " perevariķ eto ". Tas pirmais minētais tad vēl....tā.
Par kvasu, alu, šampanieti, vīnu arī te pareizi teikts ;).
Re: xefo 8mg un alkohols
24.03.2016 15:17
Antibiotikas ir cits stāsts. Par furamag arī piekrītu smail.

%, manuprāt, var, ja ir kaut kādas senas hroniskas boļačkas tur un šite, kad procesi nav akūti, nav strutaini, visbiežāk "vecuma" vainas.

Ar furamag ārstē kaites, pie kurām nav labi lietot % jebkurā gadījumā, ne jau te tik daudz stāsts par alko un furamag savstarpējām reakcijām.
Re: xefo 8mg un alkohols
24.03.2016 15:30
Jā.



Edited 1 time(s). Last edit at 24.03.2016 15:58 by smail.
Re: xefo 8mg un alkohols
25.03.2016 11:18
Es neieteiktu alkoholu lietot ne pie kādiem medikamentiem. Jo tā ir slodze aknām jebkurā gadījumā. Nesaprotu pat šāda tipa jautājumus. Ir vispār zināms, ka alkohols bojā aknas, kuņģi ,psihi un veselību.
Re: xefo 8mg un alkohols
25.03.2016 16:29
Es nebūtu tik kategoriska, it sevišķi tas attiecas uz cilvēkiem, kas iedzer savu mēru katru dienu. Slimības laikā atņemt % arī ir slodze organismam. Tas pats ar smēķēšanu.

Tā arī ir teikuši vairāki mani skolotāji -- lauku ārsti un feldšeri, kuri padomju laikos bija vistuvāk pie tautas un bieži izvēlējās nestandarta risinājumus.
Re: xefo 8mg un alkohols
26.03.2016 16:24
Nē, jautājumi ir pat ļoti ikdienišķi saprotami. Diemžēl.
Rutīna arī pilsētās.
Viena lieta kad cilvēks pieradis pie alko, otra lieta kad to mēdz izmantot zāļu pretsāpju efekta pastiprināšanai.....

Furamag + alko = nekad. Nē.
Pareizi, mediķi vienmēr iesaka arī veseliem cilvēkiem atturēties no pārmērīgas alko lietošanas utt. Tomēr psihi bojā arī nepietiekama simptomātiska terapija sāpju gadījumā. Ne tikai psihi vien.
Re: xefo 8mg un alkohols
31.03.2016 18:02
Es arī piekrītu, ka lietot alkoholu kopā ar zālēm nav veselīgi. Tāpēc pēdējā laikā esmu no zālēm atteicies.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 12?
Ziņa: