kas ar mani notiek?

Aizsāka zuze 

zuze
kas ar mani notiek?
18.10.2004 11:45
Tieshaam nezinu, kas notiek, bet nevaru tam rast izskaidrojumu...
Peedeejaa laikaa ir sajuuta, ka nenormaalos apmeeros pateereeju skaabekli. Kad iekaapju mashiinaa, momentaa aizmiglojas logi (alkoholu nelietoju), arii telpaas aatri vien "izsuucu" visu svaigo gaisu un biezhi naakas veert valjaa logu. Juutos neerti, apkaart tachu arii citi cilveeki, kam vajag elpot. Ko dariit? Kas tas vareetu buut?

ll
Re: kas ar mani notiek?
18.10.2004 17:00
Taa nu ir psihiatra teema.......
zuze
Re: kas ar mani notiek?
18.10.2004 17:32
kaadaa sakariibaa psihologa? Taas jau nav manas iedomas! Apkaarteejie shad tad izmet - vai, kaads te sasmacis gaiss utt.
Deguna gljotaada man arii sausa, briizhiem tieshaam liekas, ka truukst gaisa. Varbuut tas ir kaut kas astmveidiigs?
varbût tâs tikai iedomas ?
Re: kas ar mani notiek?
19.10.2004 09:34
Citçju Zuzi
arii telpaas aatri vien "izsuucu" visu svaigo gaisu un biezhi naakas veert valjaa logu. Juutos neerti, apkaart tachu arii citi cilveeki, kam vajag elpot. Ko dariit? Kas tas vareetu buut?

Arî man liekas, ka problçma ir galvâ.
lo
Re: kas ar mani notiek?
19.10.2004 10:19
Ne jau galvâ problçma. Arî man bieþi gadâs, ka trûkst gaisa un nav ko elpot. Tikai pie ârsta vçl neesmu bijusi.
Re: kas ar mani notiek?
19.10.2004 10:49
to lo
Galvas problçma ir tâ, ka cilvçks iedomâjas, ka patçrç visu skâbekli un citiem nepietiek.
zuze
Re: kas ar mani notiek?
19.10.2004 11:42
ja taa buutu, tad tachu CITI neteiktu, ka nav, ko elpot! Vinji tachu nevareetu zinaat, kas manaa galvaa notiek :)
Re: kas ar mani notiek?
19.10.2004 11:43
Varbuut vienkaarshi telpas vajag biezhaak veedinaat?
Izmeklçjiet vairogdziedzera hormonus , vispâr endokrîno sistçmu !
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 24?
Ziņa: