vai ar sirdi problēmas?

Aizsāka tutu 

vai ar sirdi problēmas?
09.04.2016 08:30
Ko tas nozīmē Neliels šķidruma saturs perikarda dobumā bazāli līdz 10 mm? Taisot CT plaušam,tāds teikums ir aprakstā. Dakters ieteica uztaisīt eho sirdij, bet pierakst tuvākais bija tikai uz 16.maiju. Pēc nedeļas lidoju uz nedēļu prom, tādēļ uztrauc,cik ta0s ir nopietni. Iepriekš nav bijušas problēmas ar sirdi.
Re: vai ar sirdi problēmas?
09.04.2016 11:44
Nez vai ar pašu sirdi būs problēmas. Tas vairāk raksturīgs vīrusu infekcijām. Kaut gan no otras puses neviens jau nezin kas īsti regulē to šķidruma daudzumu perikardā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: vai ar sirdi problēmas?
09.04.2016 16:02
Parastā asins analīze ir taisīta, kādi rezultāti? Sūdzības kādas? Asinsspiediens, pulsa frekvence, pildījums? Ja vēl šķidrums tad spiedienu der pamērīt uz abām rokām. Elpošana cik cikli min miera stāvoklī, cik, piem, ejot kādu gabalu? Spiediena, pulsa, elpošanas izmaiņas pēc slodzes?

Cēloņi var būt daudz dažādi.
Šūnu membrānas regulē....virspusēji apgrābstoši izsakoties.



Edited 1 time(s). Last edit at 09.04.2016 16:05 by smail.
Re: vai ar sirdi problēmas?
09.04.2016 17:11
Tutu ,vēl papildus tomēr vajag minēt dzimumu,augumu ,svaru un jaunības gadus. Kāpēc tika nozimēta CT plaušām?
Cieņā.Jo mēs nevaram sākt minēt daudzus iemeslus sirds perikarda dobumā.
Re: vai ar sirdi problēmas?
09.04.2016 21:09
Plaušàm taisija CT ,jo bija pneimotorakss. Apraksts mans ir tēmā DT izmeklejums. Tur viss aprakstīts. Asinsspiediens normāls abās rokās, asinsanalīzes bija viss normas robežās. Varbūt citreiz iedur,bet vai ta ir sirds,nesaprotu.
Kakla un pleca kreisaja puse velk,sajutas kā savilts.
Pie kardiologa neesmu vēl bijusi jo gaidu eho izmeklējumu.
Varbūt pagaidām ir kàdas zāles,vitamīni,ko padzert kamēr tieku pie ozmeklejumiem. Bet iespējams man jau sen tas ir. Kardiogrammu taisīju gadu atpakaļ,viss kārtībā.
Mani satrauc cik tas ir nopietni,jo jalido uz nedēļu ceļojumā.
Re: vai ar sirdi problēmas?
09.04.2016 21:49
Ā, nu ja bija pneimotorakss tad jau visādi brīnumi var būt. Droši vien tas pats kas izraisija pneimotoraksu, tas pats izraisa arī to sirds svīšanu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: vai ar sirdi problēmas?
09.04.2016 21:51
Un tà es netieku skaidrībā,kas to visu izraisa
Re: vai ar sirdi problēmas?
09.04.2016 21:56
Bēdīgi. Es to tulkotu kā ne visai labu zīmi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: vai ar sirdi problēmas?
09.04.2016 22:03
Piemeram, kāds ārsts ir jāapmeklē?
Re: vai ar sirdi problēmas?
09.04.2016 22:06
Kardiologs droši vien...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: vai ar sirdi problēmas?
09.04.2016 22:43
CT man taisīja laikam marta sākumā. Man vēl mēnesis jàgaida līdz eho. Mēģināšu nākamnedēļ tikt pie kardiologa. Āāā,ko darīt...
Re: vai ar sirdi problēmas?
10.04.2016 11:09
Svarīgi ir nestresot. Ja pašsajūta ir laba tad nav ko lieki uztraukties. Tas ir ļoti svarīgi. Jo nervi ir viens no galvenajiem veselības zaudēšanas faktoriem. Tāpēc dzīvnieki ir veselīgāki. Viņi mazāk domā, nelasa internetā un pie ārstiem nestaigā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: vai ar sirdi problēmas?
10.04.2016 11:44
Tas ir prātīgs padoms,jo vairak sāc domāt,jo vairàk sāc just.
Re: vai ar sirdi problēmas?
10.04.2016 12:26
Tieši tā. Ja ir kāds konkrēts sliktums, tad par to var domāt. Bet par atklājumiem izmeklejumos pārāk nevajag uztraukties. Un jāpiebilsts, ka medicīnā joprojām galvenais diagnostiskais rādītājs ir tieši pašsajūta, nevis analīzes vai izmeklējumi.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: vai ar sirdi problēmas?
10.04.2016 13:03
Atvainojos ja kas pārprasts, bet tēmā par CT manuprāt konkrēti perikards nebija minēts;). Varbūt kāds pārpratums.

Par jautājumu par asinsspiedienu man droši vien vajadzēja precizēt. Es Jums atvainojos.
Konkrēti bija domāts nevis normāls/nenormāls asinsspiediens, bet CIK konkrēti.

Atbildes piemērs.
Labā roka 120/80 mm.Hg. Kreisā roka 130/90 mm.Hg.
Pulss 60 /min, ritmisks, bez pārsitieniem, pārtraukumiem. Pildījums spēcīgs.
Dotie tikai piemēram atbildei.
Re: vai ar sirdi problēmas?
10.04.2016 17:13
Kad pèdejo reizi mērīju,tad bija 125/80,nu nekad neesmu iedziļinājusies tajos mērījumos,ja ārsts pasaka ka normāls,tad normāls. Sirds ritms 65 lidz 79,bet kad saejos vai kaut ko fizisku pastrādaju tad 92-100.
Re: vai ar sirdi problēmas?
10.04.2016 17:18
Vai tiešām dzimums,augums,svars un gadi ir tik liels noslēpums?
Tas arī daudz ko izsaka.
Re: vai ar sirdi problēmas?
10.04.2016 17:18
Tiešām nebiju to teikumu ierakstijusi.
Rakstīts: neliels šķidruma saturs perikarda dobumā bazāli lidz 10mm.
Biju pie toralalā ķirurga,viņš tam teikumam īpašu vērību nepievērsa,pati paprasīju,tad arī ieteica uz eho.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 5?
Ziņa: