dzimumloceklis

Aizsāka mestules1990 

dzimumloceklis
18.04.2016 17:30
Sveiki. visu laiku domaju kad man ir mazs dzimumloceklis
erekcijas stavokli ir 15 cm tas ir mazins vai videjs
Re: dzimumloceklis
18.04.2016 17:41
Ak tā...

Un kāds ir jautājums?
Re: dzimumloceklis
18.04.2016 17:43
15 cm ir liels vai mazs dzimumloceklis
moljers
Re: dzimumloceklis
18.04.2016 17:58
gigants, nekad tik lielu neesmu redzējis
tik lieli ir tikai apmēram 3% iedzīvotāju
Re: dzimumloceklis
18.04.2016 18:10
Piekrīt Moljerām . Man jaunībā bija par 1 cm lielāks. Kas par lielu tas par skādi:)))).
Kalvis
Re: dzimumloceklis
19.04.2016 02:56
Vecit tas ir mazs. Man 20 gadi un 14cm loceklis. Esmu nevainigs un domaju ka tads ari paliksu jo man nekad nav bijusi meitene (saubos ari ka bus). Gejs es neesmu vnk negribas ka meitene aizbeg un visiem pastasta par manu izmeru. Palasot forumus kur sievietes apspriez so teemu secinaju ka normali skaitas 18cm garuma un vismaz 15cm apkartmera un tiesi tadus visas sievietes veelas.Un es neesmu ari diezko izskatigs. Bet es personigi esmu ar to samierinajies. Iesaku tev ari samierinaties un viss.
Re: dzimumloceklis
19.04.2016 09:34
Redzi, Kalvis, tāpat kā Tu māci meitenēm neuztraukties par krūšu izmēru, tāpat es Tev ieteiktu neuztraukties par krāna izmēru. Jo ne jau krāna izmērs vīriešos ir galvenais. Bet vai Tu man klausīsi?

Informācijai! Minimālais dzimumlocekļa garums, lai varētu izdarīt dzimumaktu ir 5...6 cm. Tā kā visi kam garāks, var pilnīgi neuztraukties.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: dzimumloceklis
19.04.2016 11:02
Neklausīs.
Ka tiešām interese, internetā ir anatomijas atlanti, daži 3D. Tik jāpameklē. Vāciski ir labu labie, var pārtulkot ar google , kvalitāte gan zema būs. N.B latīniskie teksti visur vienādi.
Es neteiktu ka 14, 15, 18 cm ir liela starpība.
Liela starpība ir tajā, cik Tu rubī no priekšspēles, CIK ilgi TAS " stāv " un cik TU sajēdz no sievietes ( ieskaitot anatomiju un ko vairak).
Re: dzimumloceklis
19.04.2016 14:36
Es parasti izmantoju šo: http://www.healthline.com/human-body-maps/male 3D anatomijas attēlu krājumu.
Manam ne-mediķa interešu līmenim pietiek.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 18?
Ziņa: