ilgstoša slimošana un bezspēks - jaunā māmiņa

Aizsāka Liene444 

Labdien,

esmu mamma 9 mēn mazulim, pēdējos 3 mēnešus vismaz, pavisam nav enerģijas,spēka, grūti pamosties no rīta, pa dienu arī nespēks, vājums. Saķeru katru vīrusus, kas klīst apkārt - pārsvarā iesnas, klepus, aizlikts deguns, sāpošs kakls, kāds vērvīruss un tā uz apli. Šo pēdējo mēnešu laikā labi, ja 1 nedēļu esmu bijusi nosacīti esela. Iepriekš (pirms g''rutniecības) ir bijušas problēmas ar sirdi, tagad it kā viss kārtībā. Ģimenes ārsts nosūtīja uz asisns anlīzēm - nepilna asins aina, pati piemaksāju par TSH - visi rādītāji norma. Arī hemoglobīns - norma.

Jāpiebilst, ka mājaš ir palīgs, no rītiem varu izgulēties, pa dienu arī nav jābūt vienai ar bērnu, tāpēc tikai rūpes par bērnu nevarētu būt pie vainas...vitamīnus dzeru.

Ko vēl darīt?
Re: ilgstoša slimošana un bezspēks - jaunā māmiņa
12.05.2016 20:10
Dzert vairāk vitamīnu... Kādus un kā Tu viņus dzer?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
dzeru Pregnazone, 1 tablete dien'a, pluss Magnija diasporåls, jo sāka krampī kājas raut pa nakti...ir dienas, kad ierauju Gerimax Multienergy šķīstošās tabletes, ar žeņšeņu
Re: ilgstoša slimošana un bezspēks - jaunā māmiņa
13.05.2016 00:20
Pregnazone vai Pregnazon? Iesākumā ieteiktu iegādāties C vitamīnu 400...500 mg tabletēs. Piemeram no Livol.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ilgstoša slimošana un bezspēks - jaunā māmiņa
13.05.2016 03:07




Edited 1 time(s). Last edit at 29.11.2017 23:27 by crucial333.
Re: ilgstoša slimošana un bezspēks - jaunā māmiņa
13.05.2016 11:37
Mammai vajadzētu pateikt pašreizējo svaru/augumu un gadiņus arī. Tā būru skaidrāka tā kopaina. Vai pirmais bērns? Vai barojam ar krūti? Ar šķidrumu lietošanu .Vai pietiekošā daudzumā?



Edited 1 time(s). Last edit at 13.05.2016 11:38 by Mazdakteris1.
Pregnazone

Pirmais bērns, 30 gadi, baroju ar krūti, keizars, svars 90/1.65 m. Svars jau pirms grūtniecības tāds bij. Škidruma patēriñam sekoju līdzi, lai būtu piens.
Re: ilgstoša slimošana un bezspēks - jaunā māmiņa
13.05.2016 20:53
Vairogdziedzera rādītāji ir jāskatās.Ja ģimenes ārsts neko neatrod, tad vajadzētu aiziet pie endokrinologa.
Vai leikocīti un limfocīti norma? Vakara t* ? Vai nav paaugstināta.?
Nereti ir tā saucamā pēcdzemdību depresija.
Lai veselība, cerība un spēks.
Re: ilgstoša slimošana un bezspēks - jaunā māmiņa
14.05.2016 00:29
Diemžēl par vitamīnu Pregnazone nav atrodama nekāda informācija. Es nevaru apgalvot, ka tas ir slikts bet šādā situācijā es to nelietotu jo nav skaidrs, kas tas vispār ir.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ilgstoša slimošana un bezspēks - jaunā māmiņa
14.05.2016 00:33
Cita starpā būtu vēlama informācija par ķeizargrieziena iemesliem. Jo tīri medicīniski nespēja dzemdēt bērnu asociējas ar ļoti nopietniem veselības traucējumiem.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ilgstoša slimošana un bezspēks - jaunā māmiņa
14.05.2016 11:32
Cien Ku. Man liekas, ka pie vainas svars. Te bez endokrinoloģijas jāskatās svara ietekme, VD,un pēc dzemdību depresija.
Lai spēks.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 24?
Ziņa: