Sāp labais sāns un mugurpusē

Aizsāka runmen 

Sāp labais sāns un mugurpusē
16.05.2016 11:32
Sveiki. Man ir 26 gadi. Esmu izgājis gan datortomogrāfiju gan ultrasonogrāfiju. Neko neuzrāda. Vienīgi steatozi. Arī analīzes labas. Kad paēdu un arī ikdienā, sāp labais sāns un mugura. It īpaši, kad paēd. Vai ir kādi ieteikumi, jo ğimenes ārsts man vairs nevēlās nekur sūtīt, jo visas pārbaudes izietas, bet neko neuzrāda. Bet nu, dzīvot tā arī nevaru...



Edited 1 time(s). Last edit at 16.05.2016 11:56 by runmen.
egle1
Re: Sāp labais sāns un mugurpusē
16.05.2016 11:57
Ej pie hepatologa par maksu. Manuprāt, steatoze, tas ir nopietni. Ko tu ēd - saldumi esot ļoti kaitīgi. Vajag sportot arī.
Re: Sāp labais sāns un mugurpusē
16.05.2016 12:30
Biju pie ğimenes ārsta. Pat nepievērsu uzmanību tai diagnozei. Vienkārši jau 6 gadus mocos ar vēderu un neviens tā īsti nevar palīdzēt un gribās jau pilnvērtīgi dzīvot nevis domāt kad un kā atkal sāpēs.
egle1
Re: Sāp labais sāns un mugurpusē
16.05.2016 12:34
Nu tad neej pie ģimenes ārsta, es tak saku - ej pie hepatologa par maksu. Paņem visus izmeklējumus un aizej uz konsultāciju.
Re: Sāp labais sāns un mugurpusē
17.05.2016 10:15
Ja nav minēts svars/augums, tad piedodiet man. Nav par ko runāt.
Lai veselība un saprāts.
Re: Sāp labais sāns un mugurpusē
18.05.2016 11:06
Svars 64kg
Augums 176cm
Re: Sāp labais sāns un mugurpusē
18.05.2016 18:46
Hepatologa konsultācija. Vai ir pārbaudīts uz C un B hepatītiem? Vai ir bijusi kāda spēcīga saindēšanās?
Nevar būt steatoze un visi rādītāji normā.
Re: Sāp labais sāns un mugurpusē
18.05.2016 22:32
Nupat nodevucasinis uz obligāto veselības pārbaudi. Viss normā. Ar vēderu diezgan ilgi mocos. Kādus gadus 6-7. Sanāca studiju laikos kādus gadus 2 smagi palietot alkoholu. Bet nu jau 2 gadus neesmu ne smēķējis ne dzēris. Uz hokeju iedzēru 2 alus un kā likts jau vairāk kā nedēļu sāp.
Re: Sāp labais sāns un mugurpusē
19.05.2016 10:08
Mīļais cilvē, ar to vajadzēja sākt. Tagad jādomā, kā procesu apstādināt. Diētas ir obligātas. Hepatologa vizīte tāpat. Labāk uzstāties uzskaitē P.Stradiņa slimnīcā. Tā ir vienīgā,kura var uzlikt rindā uz aknu transplantāciju, ja kas.
ne dakteris
Re: Sāp labais sāns un mugurpusē
21.05.2016 18:55
Jāgaida kamēr parādīsies simptomi redzami aparātos. Gan jau kaut kas sācis streikot..
Kaut kur lasīju, ka sāpes mugurā varot būt arī no aizkuņģa dziedzera. Un tavā gadījuma tieši pēc ēšanas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 24?
Ziņa: