Haimorīts

Aizsāka latgalietys 

Haimorīts
25.05.2016 13:57
Sveiki, piektdien poliklinikā tika uztaisīts rentgens, vietējais lors teica ka viss kārtībā. Tomēr jutos slikti aizgāju pie infekciju slimnīcas ārsta(tur kādreiz gulēju slimnīcā ar meningītu). Viņš noteica ka ir haimorīts. Tad nu jautājums vai tiešām lors ar lielu pieredzi var tā kļūdīties? Mani simptomi: spiež uz pieri un aci. Noliecot galvu ļoti liels spiediens iet virsū. Acis grozot ir diezgan jūtīgas un pat minimāli sāp. Elpot varu tikai caur vienu nāsi(man ir deguna starpsienas izliekums). Itkā nekādu lielo iesnu nav. Temperatūra ik pa laikam parādās 36.9 bet uzreiz pazūd.Izrakstīja man antibiotikas 5 dienām. Pēc pus kursa iziešanas baigi lielo izmaiņu nav, tikai tas ka galva vairs tik stipri nesāp, bet tomēr spiež un acis sāp. Pirmdien iešu pie cita lora. Cerams norīkos uz datortomogrāfiju un visu pārbaudīs. Ja nepāries, tad vienīgā izeja būs duršana?

Var piebilst ka deguns ciet jau ir gadiem, ir vai nav iesnas. Pat ja iepūš baloniņu nāsī kura ciet, tā tik un tā būs ciet. Apguļoties uz viena sāna vai otra tad mainās aizkritušās nāsis.

Vecums:23
Vīrietis
Svars 77



Edited 2 time(s). Last edit at 25.05.2016 14:09 by latgalietys.
Re: Haimorīts
25.05.2016 20:59
Haimorītam, sinusītam vai kā viņus vēl tur klasificē, mēdz būt vāji izteikta simptomātika un ārsts jau galu galā nevar just to ko jūt slimnieks. Un ja tas haimorīts ir vīrusu izraisīts tad vēl mazāk būs kas redzams pat pie ļoti sliktas pašsajūtas. Bet nu jā, loru vajag labu. Bet labs lors ir gandrīz tik pat deficīts kā labs dermatologs. Ja problēma ir ilgstoša, tad duršana neko neatrisinās, jo no tās nāss vaļā neatnāks.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Haimorīts
26.05.2016 10:13
visprecīzāk noteikt dobumu stāvokli tad ir ar datortomogrāfiju? Tur lors ganjau spēs noteikt cik traki ir?
Re: Haimorīts
26.05.2016 10:26
Cik noprotu,deguna blakus starpsienas izliekums var radīt nepatīkamas sajūtas. Ja tas traucē operāciju vajadzēja jau sen taisīt.
Datortomogrāfiju vajag taisīt visai galvai. Te jāskatās smadzeņu audzējs arī. Trijzaru nerva iekaisums. Ja būtu sinusuīts ,tad rentgena uzņēmumā jau kaut ko redzētu.
Darortomogrāfija. Līdz tam var neirologa un acu ārsta konsultāciju.
Lai veselība un cerība.



Edited 1 time(s). Last edit at 26.05.2016 14:27 by Mazdakteris1.
Re: Haimorīts
26.05.2016 12:05
Man tas izliekums nekad nav īpaši traucējis, jā ir apgrūtināta elpošana, bet nu elpot tāpat tīri labi var. Pēc rentgena otrs ārsts pamanīja ka ir haimorīts. Rīt būs pēdējā antibiotiku diena. Tagad mazliet vēl spiež pieri un ir nogurums, bet nu ir labāk nekā nekā pirms nedēļas. Man ir vēl viens jautājums, man pirms gadiem 3 bija stipra asins tecēšana no deguna, vairāku dienu garumā, tas neko tagad nevar ietekmēt?( kautkādi varbūt sarecējumi utt)

Jebkurā gadījumā pirmdien pie cita lora eju un tad jau prasīšu tomogrāfiju.



Edited 1 time(s). Last edit at 26.05.2016 12:06 by latgalietys.
Re: Haimorīts
26.05.2016 12:23
Visprecīzāk haimorītu var noteikt ar plaukstas pamatni pasitot sev pa pieri. Visi pārējie ir tikai ārsta viedoklis par to, kas tas varētu būt.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Haimorīts
26.05.2016 14:30
Vislielākā kļūda ir biežā ārstu maiņa. Neviens ārsts nav Dievs. Bet mainīt cilvēku,kas jau ir iegājis lietas būtība, nav pareizi.Skatīt iepriekš teikto par neirologu un acu ārstu.
Lai veiksme.
Re: Haimorīts
26.05.2016 15:16
pirmais lors nepamanija, pamanīja slimnīcas ārsts. tāpēc došos pie cita lora
Re: Haimorīts
26.05.2016 15:36
Pēdējais jautājums, vai tagad kad antibiotiku kurss iet uz beigām, joprojām pa retam parādās 37 temperatūra, tas ir normāli?
Re: Haimorīts
26.05.2016 16:29
Nē, temperatūrai nevajadzētu būt. Vispār. Tas ir imunitātes jautājums. Kas attiecas uz to ārsta izvēli, tad es arī gribēju teikt, ka nevajag viņus tik strauji mainīt. Neapšaubāmi tagad katram ir iespēja atrast ārstu, kas ārstē tā kā cilvēkam patīk. Piemēram, Tev patīk ārsts kas haimorītu atklāj, bet daudzi citi labāk izvēlas LORu kas haimorītu nepamana. Tā ir gaumes lieta. Bet pats haimorīts, kā jau teicu, mēdz būt bez īpašam redzamām pazīmēm (vai arī nemaz nebūt) un tāpēc man nav liels pārsteigums par to, ka ārsts to nepamanija.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Haimorīts
26.05.2016 17:11
Bet viens ārsts pēc rentgena tomēr pateica. Nejau pēc simptomiem. Tā temperatūra mani mazliet uztrauc, jo turās uz 36.9 un 37 robežas pa dienu.
Re: Haimorīts
26.05.2016 20:53
Pie hroniskiem procesiem tā mēdz būt.
Galīgo atbildi var sniegt tikai ārstējošais ārst klātienē. Mēs esam tikai virziena norādītāji un vispārējo padomu devēji.
Parasti antibiotikas 5 dienas, tas ir par maz.Jāskatās mikrobu jūtībā uz doto a/b. Brīžiem palīdz tikai drenāža (caurduršana). Lokālā skalošana un a/b ievadīšana dobumā. Ja pie vainas sinusuīts vai haimorīts.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 22?
Ziņa: