Vai tā var būt, ka nedarbojas morfijs?

Aizsāka Leilaaa 

Šodien Zviedrijā man veica mākslīgās apaugļošanas procedūru - folikulu izņemšanu. To šeit veic ar medikamentozo atsāpināšanu (starpcitu, kā Latvijā, pilnā narkozē vai nē?) - lokālā anestēzija ar dzemdi + caur katetru morfiju.
Lieta tāda, ka uz mani neiedarbojās, 2x pat iešpricēja, bet nekā... lieki teikt, ka izjutu inkvizīcijas procesu...
Ārsts arī šokā, teica, ka interesēsies, iespējams man organisms neuzņem opiātus.
Kāds var pakomentēt kaut ko sīkāk? Tā var būt, ka man neder opiātu atsāpinātāji? Tas ir labi vai slikti?
Autors nezināms
Re: Vai tā var būt, ka nedarbojas morfijs?
01.06.2016 20:41
Ta ir ka heroinu sprice pa venu...
Re: Vai tā var būt, ka nedarbojas morfijs?
02.06.2016 21:56
Ārstam ir jābūt gatavam uz visu un tūlīt jāatrod alternatīvs risinājums. Pretējā gadījumā var rasties pamatotas aizdomas,ka viņš ir sadists un iegūst seksuālu baudu skatoties uz pacienta mokām. Tas ir nepiedodami. Par to ir jāprasa citiem pacientiem un par to ir jārunā.
Re: Vai tā var būt, ka nedarbojas morfijs?
02.06.2016 22:16
Jā. Varbūt nekāda morfija nemaz nebija.
Re: Vai tā var būt, ka nedarbojas morfijs?
03.06.2016 11:06
Iespējams, ka morfijs vienkārši jau nozagts un tāpēc paņēma ko citu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Vai šeir ir arī kāds kompetents ārsts?
Dr. Bērziņš
Re: Vai tā var būt, ka nedarbojas morfijs?
06.06.2016 21:17
Morfija vietā bija peļu kakas.
Re: Vai tā var būt, ka nedarbojas morfijs?
07.06.2016 19:26
Neviens ārsts, ja viņš šeit arī ir, nevar apstiprināt vai noliegt faktu tikai uz stāstītā pamata. Jo neklātienē runāt par jā vai nē nevar. Tas nav pierādāms. Tikai atkārtojot eksperimentu.
Domāju, ka uz to neviens neies.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 6?
Ziņa: