par kaķi - šūt brūci vai nē

Aizsāka ehhh 

ehhh
par kaķi - šūt brūci vai nē
02.06.2016 00:04
Nezinu, kas tas ir, bet mans kaķis gada laikā jau 3x ir pārplēsis ādu. Ir jau bijušas vairākas šūšanas, narkozes un antibiotiku kursi. Kaķim tikai 1 gads. Un atkal noticis tas pats! Pirmās ārstes neprasmes dēļ, pirmajā gadījumā sanāca šūt 2x, līdz atkal brūce atplīsa un šuvām pie citas ārstes 3o reizi, otrajā reizē pie cita ārsta pietika ar 1x. Negribu viņu pakļaut atkal šūšanai, narkozei un antibiotikām. Savu kaķi ļoti mīlu un lutinu. Es nesaprotu, kas viņam ir ar to ādu! :( Vai šādu brūci var kaut kā sadakterēt bez šūšanas? Bilde šeit http://www.sapforums.lv/index.php?t=103683
Zinu, ja aiznesīšu pie vetārsta, viņš gribēs šūt!
Re: par kaķi - šūt brūci vai nē
02.06.2016 21:52
Šūt ir vienmēr labāk. Jo kaķis nedos nodzīt vilnu līdz plikai ādai. Tad ar plāksteris savilkt.Brūce dzīs ilgāk un saistaudi būs vairāk.Tas nav labi.
Lai veicas.
Re: par kaķi - šūt brūci vai nē
03.06.2016 11:08
Sīkums. Sadzīs.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: par kaķi - šūt brūci vai nē
03.06.2016 16:04
Vai Tavs kaķis ir runcis un iet ārā? Tas nozīmē, ka viņam ar citiem runčiem "meitenes, attiecības un teritorija jāsadala"
. Mans kaķis savulaik pēc tādiem kautiņiem nāca mājās sacaurumots kā siets. (Ko lai dara, ja kopā ar saimnieci 3 reizes mainīja dzīvesvietu un 3 reizes pagalmā vieta bija jāizcīna?) Vienreiz bija tā saplēsts, ka kāja piepampa un pat ārā vairs neprasījās. Tad gan vedu pie veterināra. Tas, kas Tavam runcim tur redzams- tas sīkums!



Edited 1 time(s). Last edit at 03.06.2016 16:05 by kachenite.
Pārplēsta āda bez šūšanas pati nekādi nevar sadzīt? Un pēc tās šūšanas vienmēr obligāti vajag antibiotikas? Kaķis ir kastrēts. Pastaigu trajektorija ir ierobežota! Ar citiem kaķiem netiekas. Kaķis nenormāli streso, kad ielieku būrī, ir gatavs izgrauzt un izplēst metāla restes. Tā gribētos pašai mājās izārstēt.
mans rakstītais vairāk pa komentāru sapā http://www.sapforums.lv/index.php?t=103683
Es ceru, ka tas ir sīkums, viņš laiza to vietu.. nezinu vai tas nav par sliktu...
Re: par kaķi - šūt brūci vai nē
04.06.2016 16:59
Tev tak saka, ka sadzīs...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: par kaķi - šūt brūci vai nē
04.06.2016 17:01
Ja šuj, tad antibiotikas vajag vienmēr, ja nešuj tad var bez.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: par kaķi - šūt brūci vai nē
04.06.2016 17:05
Kas attiecas uz laizīšanu, tad tā ir izveidojusies evolūcijas gaitā un acīm redzot ir labākais variants izdzīvošanai.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: par kaķi - šūt brūci vai nē
05.06.2016 13:00
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kas attiecas uz laizīšanu, tad tā ir
> izveidojusies evolūcijas gaitā un acīm redzot
> ir labākais variants izdzīvošanai.


Sākumā domāju, ka runā par sex. :D Man nez kāpēc saisties ar seksa speciālistu, vismaz praksē. :D
Re: par kaķi - šūt brūci vai nē
05.06.2016 13:18
To var attiecināt arī uz seksu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 4?
Ziņa: