Aizcieteejums- kaa cinities?

Aizsāka niknabite 

niknabite
Aizcieteejums- kaa cinities?
19.10.2004 10:41
Aapaac! Jau otro dienu mokos ar druumo aizcieteejumu. iisteniibaa nezinu, no kaa tas vareetu buut, jo manupraat uzturs man ir normaals un arii daudz deru shkjidrumu. Ko vareetu ieteikt un no kaa vareetu buut radusies shii probleema?

Re: Aizcieteejums- kaa cinities?
19.10.2004 10:44
Paskaties sadaïâ " Meklçt". Pirms neilga laika forumâ notika jo plaða diskusija (pat vairâkas) , par ðo tçmu.
Taisi klizmu un tûlît pat, bez vilcinâðanâs!

niknabite
Re: Aizcieteejums- kaa cinities?
19.10.2004 10:52
Mjaa, palasiijos, bet man jau lieta taada, ka veeders iziet, bet ar taadaam mociibaam un saapeem, ka gandriiz jaaraud :(
Nu pamokies veel paaris reizes, tad varbuut DZIRDEESI, par jogurta all-in-100 nepiecieshamiibu katraa gjimenee, kur cilveeki mokaas ar caurejaam, aizcieteejumiem, astmu, alergjijaam, imunitaates nostiprinaashanas probleemaam...
Atvaino, bet taa tas ir...
Veelu veiksmi jebkuraa gadiijumaa.
Re: Aizcieteejums- kaa cinities?
19.10.2004 13:36
Atkal kordijai nauda beigusies.

Skaisti skan: "Nu pamokies veel paaris reizes, tad varbuut DZIRDEESI"- tas ir kaa, halucinaacijas saaksies un kordijas viedo balsi dzirdeet saaks?
Vçl jo vairâk tev nepiecieðama klizma!
:))
Re: Aizcieteejums- kaa cinities?
19.10.2004 17:55
Man gribas jogurtu,kas vienlaiciigi pret caureju un aizcieteejumu!!!
Re: Aizcieteejums- kaa cinities?
19.10.2004 19:23
Nu ko?Netiekat bez manis galaa?Es juutos reaals kings shajaa lietaa.Jo man vieniigajam ienaak praataa ka vajag gan klizmu gan jogurtu:)))
qwq
Re: Aizcieteejums- kaa cinities?
20.10.2004 07:55
Hi - kârtçjais klizmotâju pulciòð aktivizçjas


Klau , niekalbîte, varbût Tev tomçr liekas jocîgi, bet aizcietçjumi bez redzama iemesla var bût, bet ne vienmçr


Varbût tomçr ir tâdi vîriòi un sieviòas, kas studç 11 gadus un valkâ baltus paltrakus, pie kuriem ðad un tad domâjoði ïaudis tomçr aiziet arî tad ja bez redzama iemesla neiziet vçders


Protams klizmoties, pumpçt iekðâ jogurtu, iet pia sertificçtiem burvjiem un dziedniekiem u.c. u.tt. tâ it tava izvçle
Re: Aizcieteejums- kaa cinities?
20.10.2004 09:45
qwq.
Patiesiibaa ir taa ka es shamos jautienos esmu izgliitojies tieshi taapeec ka ka labie burvji baltajos halaatos kas 11 gadus maacijushies ne suuda nevar liidzeet pie shaada veida probleemaam.Un taa kaa dirsaa bija kaa maisaa (tieshaa in paarnestaa noziimee:) tad pasham vien naacaas ar meeghinaajumu un kljuudu metodi noskaidrot kas der un kas neder.
Protam ka nepretendeeju uz pilniigu patiesiibu (kam tad taa ir?) bet jautienos ko dariit ar shaadiem veederiem sho to zinu.
Man piemeeram nav saprotams kaapeec buutu jaaatsakaas no klizmas izmantoshanas kad kakas pleesh dibenu.
Re: Aizcieteejums- kaa cinities?
20.10.2004 11:07
to ku!
Pa manam pie klizmas zarnas pierod tieði tâpat, kâ pie caurejas zâlçm un vçlâk paðas vairs strâdât negrib. Arî man gadâs reizçm "cietâ kaka", kuru ilgi gaidu, bet vienmçr pati esmu vainîga (çðana). Kad barojos normâli, vçders strâdâ kâ pulkstenis 1x diennaktî.
Smile
Re: Aizcieteejums- kaa cinities?
20.10.2004 11:28
Nepierod zarnas pie klizmas. Es gan netaisu nekadas verienigas - ja jutu, ka nenaks lauka, ar nelielu baloninu imajas apstaklos izlidzos. Un ta jau vairakus gadus. Nekas nekur nav pieradis - ikdiena veders strada normali, bet, ja gadas aizcietejums, klizma ir ideals lidzeklis. Man esot garas un tievas zarnas un ta ka es pati esmu slaida un sika, zarnam esot gruti mana mazaja vederinaa -ta man skaidroja viens doctors. Bet palidzet reali man nav varejis neviens. Saka tik, ka darzenus daudz jaed un skabpiena produktus, bet manas zarnas tikai ar tiem sapuusas un vel vairak aiztaisas ciet (varbut izpleshas un tik uzkraj un uzkraj sevii,lizd ar to ara neko nestumj, nezinu..)
Klizma rulee:)
niknabite
Re: Aizcieteejums- kaa cinities?
20.10.2004 11:29
Nu jaasaka, ka man shii probleema ir tik reti, ka varetu teikt- taas nekad vispaar nav. Tachu es laikam pietureeshos pie shiis vienkaarshaakaas metodes- klizma un tad jau redzees, ko un kaa taalaak.
Re: Aizcieteejums- kaa cinities?
20.10.2004 11:32
Alstere.
Zinaams iebildums.Nevar jau teikt ka pierashana nav tomeer vinja ir stipri mazaaka nekaa no caurejas zaaleem.Jo klizma neiespaido uudens uzsuukshas mehaanismu un peristaltiku taapeec vinjai nepiemiit svaarsta efekts.Un atkariigs no proceduuras intensitaates.Taapeec labaak vinju taisiit laiciigi nevis gaidiit kad mirstamaa stunda pietuvojaas.Un nevajag paarcensties un vienmeer chetrraapus laist iekshaa 2 litri maksimaali silta uudens un peec tam briiniities kaapeec ir sajuuta ka caur veederu ir karaviiru rota izskreejusi.
Bet dibens nav antikvariaats un nav tur ko glabaat vecas kakas un pacietiigi gaidiit kameer jaunaas izspiediis vinjas laukaa.
Zinoðais
Re: Aizcieteejums- kaa cinities?
20.10.2004 12:20
Nu, vai beidzot iztaisîji klizmu? Kâds rezultâts?
Re: Aizcieteejums- kaa cinities?
20.10.2004 12:58
;)))))
Bet mani ðonakt smaga caureja piemeklçja. Tagad jau atkal labi, tikai tâda apdullusi pçc ðîs naksniòas darbâ sçþu.
niknabite
Re: Aizcieteejums- kaa cinities?
20.10.2004 13:09
Klizma mani gaida shovakar ;)))
Zinoðais
Re: Aizcieteejums- kaa cinities?
20.10.2004 13:12
Vai tad âtrâk nevari iztaisît?
qwq
Re: Aizcieteejums- kaa cinities?
20.10.2004 15:52
nu ko - pilnîgs murgs, iesaku atvçrt jaunu saitu un nodibinât klubiòu
ðitas saits ðíiet jums vairs nav piemçrots
Re: Aizcieteejums- kaa cinities?
20.10.2004 17:28
qwq.
Tu vienkaarshi neesi pieradis.Kad runa iet par klizmaam tad jaareekjinaas ar visaadiem domu gaajieniem.Jo bez slimnieka un divaam opoziicijas grupaam veel piedalaas dazhi kurus diskusijas par klizmaam iedzen galeejaa uzbudinaajumaa.
Nu, kâ tad galu galâ - iztaisîji klizmu vai ne?
niknabite
Re: Aizcieteejums- kaa cinities?
21.10.2004 13:51
Tiku galaa bez ;)
Agri vai vçlu vienalga bûs jâtaisa!
pûka
Re: Aizcieteejums- kaa cinities?
21.10.2004 15:29
Niknabite:

Oi, nelasîju visus komentârus, bet, ja ir problçmas ar vçdera aizcietçjumiem, aptiekâ bez receptes var nopirkt tâdu pulveri ''Mukofalk'' (1 tçjk. atðíaida uz 1 glâzi ûdens), tas ir dabîgs augu valsts preparâts un var lietot ilgtoði, kaut vai visu mûþu :)

To man ieteica gastroenterologs, tâ kâ nav no zila gaisa paíerts :)
niknabite
Re: Aizcieteejums- kaa cinities?
21.10.2004 16:22
Paldiesss visiem visiem liidzjuteejiem :))))))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 14?
Ziņa: