palielināts limfocītu procents

Aizsāka latgalietys 

palielināts limfocītu procents
06.06.2016 18:09
Sveiki, man asins ainā parādijās palielināts limfocītu procents- 52. Neitrofīlie % ir samazināts 33.1. Pašam jau kādu laiku ir vājums, vairak galvā nogurums. Limfmezgli vienmēr ir bijuši, bet šoreiz pie rīkles/ sprandas tā kā spiež. Temperatūra ik pa laikam bija 37, tagad normāla.

Kas liecina par šīm problēmām?
http://www.bildites.lv/images/uw7toqdkp617ve56xt2w.jpg

Vīrietis 75 kg, 189cm, 23 gadi.

Būšu pateicīgs.



Edited 4 time(s). Last edit at 06.06.2016 21:12 by latgalietys.
Re: asins analīžu rezultāti
06.06.2016 19:08
Nogurums ilgst jau vairākas nedēļas, ģimenes ārsts pat neuzskatīja par svarīgu mani pabrīdināt par šiem rezultātiem.



Edited 1 time(s). Last edit at 06.06.2016 20:46 by latgalietys.
Nezinu, kur veiktas analīzes, but Gulbja laboratorija vienmēr savējās norāda, ka "Limfocītu, monocītu, eozinofīlo, bazofīlo, un neitrofīlo leikocītu skaita % izmaiņām nav klīniskas nozīmes, ja to skaits absolūtos skaitļos (10x9/L) ir normas robežās."

Tavā gadījumā gan limfocītie abs., gan neitrofīlie abs. ir normas robežās.

Par pārējām sūdzībām - ar ārstu par to ir runāts? Vitamīns D un B12 asinīs pārbaudīts? Man te paziņu lokā vismaz četriem tādiem hroniski nogurušiem bija kritiski zems D vitamīns.
Re: palielināts limfocītu procents
07.06.2016 19:41
Pārāk maz informācijas par klīniku. Vajag sīkāk asins ainu ar references lielumu. Parasti uzrāda aiz faktiskā rezultāta iekavās.
Vai ir bijusi vakara t* subfebrila. Vai palpējot limfmezglus uz kakla zem žokļa tie ir jūtīgi,palielināti? Tas tomēr, ir jāapspriež ar ģimenes ārstu .Ja ir šaubas jāiet pie infektologa vai hematologa.
Vai ir bijis ērces kodiens. Kaut kādi pleķi,,nesāpīgas čulas uz kādām no gļotādām?
Lai veiksme.
PS. No bildes neko nesapratu. Smaidīgs puisis un nekas vairāk. Joks vai teātris?



Edited 1 time(s). Last edit at 07.06.2016 19:43 by Mazdakteris1.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 16?
Ziņa: