noslîdçjusi dzemde :(

Aizsāka íeza 

íeza
noslîdçjusi dzemde :(
19.10.2004 15:54
Forumieði, íeza lielâka par lielu :( Man 30 gadu, 1 bçrniòð un pamatîgi noslîdçjusi dzemde :((( Dzemdes kakliòð lien ârâ:( Sâpçt nekas nesâp, mçneðreizes turpinâs, bet dzîves kvalitâte mazliet pamainîjusies :(
Ginekologi îsti nevar saprast, ko ar mani darît - viens saka, ka jâmçìina palikt stâvoklî 2 gadu laikâ ( jo gribçtos jau to otru bçbi, gribçtos), otrs- ka jâveic dzemdes pacelðanas operâcija ( pçc tam veidojas rçtaudi), treðais - ka varu vçl kâdu laiku turpinât tâdâ paðâ garâ. Urîna nesaturçðana neliela.
Mans jautâjums - pastâstiet, lûdzu, par savu pieredzi ( ja tâda ir) ðajâ jautâjumâ. Ko darîjât, lai saglâbtu situâciju, ja kâdai veikta tâda operâcija, pastâstiet, lûdzu, par to un dzîvi pçc tâs ( kas mainîjâs), vai kâda iznçsâjusi bçbi ar tik pamatîgi noslîdçjuðu dzemdi ?
Ïoti gaidîðu.
Re: noslîdçjusi dzemde :(
19.10.2004 19:01
Katru dienu vairaakas stundas staavi uz galvas vai pakarini sevi aiz kaajaam.Situaacija uzlabosies.Ar gruutnieciibu ir taa ka zinaamaa meeraa vinja situaaciju uzlabo.Jo dzemdei palielinoties vinja vairs neizvietojas mazajaa iegurnii un probleema izzuud.Peec dzemdiibaam protams viss atsaakas un ar lielaaku sparu.
Roma
Re: noslîdçjusi dzemde :(
19.10.2004 19:15
sameklee kaadu labu fizioterapeitu - meerkjtieciigi speciaalie vingrojumi paliidzees. Vispirms jau jaatrenee starpenes muskulatuura un tas patiesi ir jaadara sveciitee vai arii guljot uz virsmas ar sliipi uz augshu paceltu kaajgali. pret uriina nesatureeshanu liidzees sfinktera treninjsh vairakkart paartraucot struuklu urinaacijas laikaa.
íeza
Re: noslîdçjusi dzemde :(
19.10.2004 20:58
Paldies, aizstaigâðu pie fizioterapeita.Velns, tâda íeza tik man vçl trûka:(
wumene
Re: noslîdçjusi dzemde :(
20.10.2004 00:06
Manai draudzenei peec 3. beerna [iedzimshanas,bija shiis probleemas.Un daktere teica: Vingroshana,vingroshana,vingroshana.....Ja neliidz,tad tikai operaacija:-((
Peggy
Re:
21.10.2004 21:15
Arii manai mammai taadi pati probleema, vinjai 48... Ginekologje teica no smaga darba ir nosliideejusi dzemde un paplashinaajusies... Aarsti jau momentaa grib suutiit uz operaaciju, lai nekas taalak neveidotos. Gribeetos dzirdeet vairaakus viedokljus un daliishanos pieredzee. Paldies...
Pastâv vairâku veidu operâcijas, lai fiksçtu noslîdçjuðo dzemdi arî jaunâm sievietçm.Tomçr Jûsu gadîjumâ man liekas,ka vaina bûs paðâ dzemdes kaklâ,kurð ir vienkârði elongçts jeb izstiepies garumâ.Arî ðâdu problçmu risina íirurìiski.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 7?
Ziņa: