Sapes urinejot!

Aizsāka Ronijs 

Ronijs
Sapes urinejot!
01.08.2016 00:30
Tatad man ir tada problema ka man visulaiku vajag curat, ir sapes curajot, curas ir loti dzeltenas ar kautkadu baltu piejaukumu un dazreiz pat asins piekrasa. Nezinu ko darit un kur likties. Ta ka dzivoju UK pie arsta neiesu. Ipasi pec referenduma. Kads var ieteikt ko darit? Ko drikst lietot uztura un ko nedrikst? Ko drikst dzert un nedrikst? Un ko ieteicams dzert? Varbut ir noperkamas kautkadas antibiotikas? No ka man tas ir piemeties? STS tas nav jo sekss man nekad muza nav bijis. Mans augums : 1m 77cm, svars : 65kg, vecums : 18 gadi. Ar higenu ari viss ir kartiba. Ludzu palidziet! Man ir bail! Paldies jau ieprieks.
Re: Sapes urinejot!
01.08.2016 13:52
Pamēģini palietot dzērvenes- svaigas, saldētas, ievārījumā, vai īsto dzērveņu sulu. Ja tas ir urīnceļu iekaisums "parastais", tad ir iespēja, ka palīdzēs. Bet es neesmu ārsts- es nezinu, vai tas ir "iekaisums- parastais".
Pa interneta vadiem Tev neviens antibiotikas neieteiks & bez receptes, visticamāk, aptiekā nedabūsi.

Bet labāk ir aiziet pie slikta angļu ārsta, nekā neiet pie ārsta, čurāt asinis un baidīties. Tā baidoties var arī līdz slimnīcai aizbaidīties.

(Varbūt paveicas un moljers Tavu jautājumu šodien pamanīs? Viņš ir urologs. Ja ne- angļu ārsts, kāds nu ir, tāds ir - būs labāks, par nekādu doku vai par Viena Tante Teica padomiem forumā!)



Edited 4 time(s). Last edit at 01.08.2016 14:06 by kachenite.
Re: Sapes urinejot!
01.08.2016 16:13
Šajos gadījumos ir jāiet pie urologa. Diemžēl,vīrietim tas var beigties ļoti nopietni. Pagaidām,kā teica kačenīte. Daudz lietot šķidrumu. Kumelīšu ,dzērveņu, ceļmallapu , klinģerīšu tējas.Calcija glukonāta tabletes "nogludina" urīnceļus.Izslēgt asas, sālītas vielas.
Ir bijis kāds faktors,kas izsaucis iekaisumu. Tas ārstam ir jāzina.
Lai saprāts un veselība.
Ronijs
Re: Sapes urinejot!
01.08.2016 21:33
Paldies. Bet ko man darit ja es saja valsti neko nezinu? Nezinu kur iet, kur zvanit. Esmu seit viens pats. Kur lai nem to arstu?
Re: Sapes urinejot!
01.08.2016 22:55
Esot pie datora Latvijā, mēs nevaram pateikt, kur Tev jāiet pie ārsta Anglijā. Kaut kā taču Tu tajā Anglijā nokļuvi? Ja jau spēji līdz Anglijai nokļūt, spēsi arī ārstu atrast. Strādā? Mācies? Pajautā jebkuram, ar ko ikdienā esi kopā. Baidīšanās šajā situācijā nelīdzēs.

Zinu gadījumu, kad ārzemnieks, kuram Latvijā bija uzņēmums, lūdza sava uzņēmuma darbiniecei atrast viņam urologu, jo viņa vīrieša rīks bija apslimis. Uzņēmējs latviski nemācēja. Kāda nozīme, kam prasīt palīdzību, ja ir patiešām slikti??

P.s. Patiešām EKSTRA situācijās var pazvanīt uz Latvijas Ārlietu ministrijas palīdzības telefonu +37126337711. Pēdējie cipari ir tādi paši, kā Latvijas starptautiskais telefona kods- 371. Var zvanīt tad, ja cilvēks nokļuvis slimnīcā, pazudis bez vēsts, nokļuvis cietumā, vai miris, vai... (Viņi man ļoti palīdzēja, kad mans rads bija nokļuvis Zviedrijas slimnīcā un nemācēja ne angliski, ne zviedriski.)
Ronijs
Re: Sapes urinejot!
02.08.2016 20:29
Nemsu so visu vera. Bet ja man mazak sap, asinis vairs neparadas un uz toleti nevajag tik biezi tad tas varetu nozimet ka pariet? Es dzeru daudz udeni un dzervenu sulu.
Re: Sapes urinejot!
02.08.2016 20:45
Tas varētu nozīmēt, ka dzērvenes palīdz un skalo ārā to mikrobu, kam patīk dzīvot urīnceļos. Ka tas bija urīnceļu iekaisums- "parastais".
Bet skaties pats, kā Tu jūties! Vīriešiem tādas kaites var beigties arī ar to, ka būs grūti kļūt par tēvu.



Edited 2 time(s). Last edit at 02.08.2016 20:47 by kachenite.
Re: Sapes urinejot!
04.08.2016 12:11
Pievienojos Kaķenei. Neiet pie urologa ir tas stulbākais,ko var izdarīt jauns puisis.
Re: Sapes urinejot!
13.08.2016 00:01
Ar cistītu nav uzreiz jāskrien pie urologa-ar to divās minūtēs tiks galā jebkurš GP.
moljers
Re: Sapes urinejot!
13.08.2016 13:43
Sabzira Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ar cistītu nav uzreiz jāskrien pie urologa-ar to
> divās minūtēs tiks galā jebkurš GP.

tikai viens liels bet - vīriešiem nekad nav cistītu !!!!
Re: Sapes urinejot!
13.08.2016 14:51
Ir gan vīriešiem cistīti,tikai tie uzreiz prasa papildus izmeklējumus (atšķirībā no sievietēm) un ilgāku antibiotiķu kursu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 17?
Ziņa: