Bieža urinēšana

Aizsāka Dachuks 

Bieža urinēšana
19.08.2016 23:12
Man ir tāda lieta, ka ļoti bieži vajag čurāt, nekas nesāp, es šķidrumu praktiski nedzeru, bet čurat ļoti gribas jau divas dienas(bieži). Izsargājos, mēnešreizes bija, dzimumsakaru arī pēc mēnešreizem nav bijuši. Testu uztaisiju drošības pēc arī nekā.
Re: Bieža urinēšana
20.08.2016 08:45
Cistīts--ģimenes ārsts--antibiotikas
Re: Bieža urinēšana
20.08.2016 10:17
Piekrītu.
Bet man nesāp nekas, nečuraju mazos daudzumos. Man neatbilst nekas iekaisumam. Zinu kaa ir, kad kautkas tāds sākas, sāp un nezin kur likties.
Re: Bieža urinēšana
20.08.2016 13:10
Lūdzu lasiet "Pacientu zināšanai." Nevaram nodarboties ar zīlēšanu,neko sīkāk nezinot. Vēl Vakara t* ? Cirkšņu limfmezgli? Vai agrāk kaut kas līdzīgs ir bijis?Nevar pateikt man bieža urinācija. Kas man ir? Ko man darīt?
Cieņā.
Nee, agrak nekas tads nav bijis. Vienigais, kas man notika, ka nokritu n atsitu vederu pirms paris dienaam, varbut tas ir kads iemesls. Skita sakuma, ka eamu stavokli, bet menesreizes bija n nedelu pec menesreizem saakas tikai sii bieza vajadziba urineet.
Mana
Re: Bieža urinēšana
20.08.2016 18:26
Pie ģimenes ārsta, lai uztaisa glikozes līmeni asinīs. Bieža urinēšana ir viens no nekontrolēta diabēta simptomiem.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 7?
Ziņa: