Hronsiks kakla iekaisums

Aizsāka Jānis no pārdaugavas 

Lieta tāda, ka nu jau 5 nedēļas ir liels kakla apsārtums tieši aizmugurējā daļā pie rīkles. Reizēm ir jūtami saasinājumi, kad itkā trūkst elpas, elpojot sāp sāni un ir itkā kamols iesprūdis pie ādamābola. Cīnijos arī ar temperatūru, kas subefrili turējās 37,2 - 37,8 robežās vairākas nedēļas.
Aizgāju pie ģimenes ārsta, tas pateica "Nu jā, nu tāds viņš tev ir jā..." un viss... Ja nepaliekot labāk, lai nākot vēlāk...
Vienīgais ko šobrīd esmu izdarījis ir uztaisījis pilnu asins ainu ar domu, ka varbūt uzrādīs kādu iekaisumu . Vienīgais kas ārpus normas ir
MCHC-vid. Hb konc. Er 362 ( 315-360) un RDW -Er. sadalījums 11.3 ( 11.5 - 15.5) .
Pēc saviem ieskatiem uztaisīju arī plaušu rentgenu . bet vēl gaidu rezultātus. Ko man vajadzētu darīt, pie kāda speciālista griesties? Vai tas ir kaut kas nopietns?
Līdz šim kad esmu slimojis nekad nēesmu gulējis un ārstējies - varbūt kaut kas ielaists? -
Vēl nepieminēju, ka esmu novērojis mazas , retas , sarkanas pumpiņas uz krūtīm un uz pleciem, bet viņas saskatīt tā baigi nevar, tikai īpaši aplūkojot.

Vīrietis
24gadi
180cm
95kg
Re: Hronsiks kakla iekaisums
26.08.2016 22:22
Varētu būt kuņģa skābes atvilnis.

Vai Tu neesi nervozs?
Re: Hronsiks kakla iekaisums
27.08.2016 09:14
Aizej pie LORa,ja tas ir atvilnis, LORs to redzes. Ja nav-pateiks,ko meklēt tālāk.
Sveiki!
Vēl es novēroju, ka mēles apakšējā daļā man baigi ir izspiedušāš vēnas, un ir tādas kā mazas čūliņas uz viņām... Kas tas var būt?
Re: Hronsiks kakla iekaisums
31.08.2016 14:39
Te jau ir teikts. Pie LOR dakteriem.
Cieņā.
Re: Hronsiks kakla iekaisums
31.08.2016 17:19
Jānis no pārdaugavas Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Lieta tāda, ka nu jau 5 nedēļas ir liels kakla
> apsārtums tieši aizmugurējā daļā pie
> rīkles...


Velns, es Tevi nesaprotu...

Tu jau te vēl raksti savas piecas, sešas dienas.

Kakla apsārtumam ir iemesli, mēli arī pie viena apskatīs.

Nevarēji izkasīties pa šo laiku pie ārsta?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 6?
Ziņa: