vitamîni

Aizsāka nâvîte 

vitamîni
19.10.2004 23:44
Hello, mîlîði! :) Vajag padomu.. Kâdu vitamînu preparâtu ziemas sezonâ jûs ieteiktu jaunai sievietei ar intensîvu garîgu slodzi un nelielu tieksmi uz mazasinîbu?
Re: vitamîni
20.10.2004 00:03
Pirmkaart jau noskaidrot mazasiniibas iemeslus un tad pienjemt kaadus leemumus par vitamiiniem, UB vai zaaleem!
Re: vitamîni
20.10.2004 00:08
Iesaakumam jebkuru multivitamiinu.Vinji visi liidziigi.Es jau labu laiku kaa lietoju Livol multi total.Nav ne vaines.Grindex un veel dazhas firmas razho liidziigus.Patreiz eedu Calcia 800 plus pamiishus ar Livol.Tev dereetu veel kaads ar palielinaatu dzelzs saturu.Vispaar vinjus labaak dazhaadus lietot pamiishus tad lielaaka iespeeja ka savaaksi visu organismam vajadziigo un nevajag aizmirst ka vinjus jaalieto eedienreizees turklaat taadaas kad kaut kas taukains tiek eests jo citaadi neuzsuuksies elljaa shkjiistoshie komponenti.Iznjeemums ir vieniigi daargais Vitiron kapsulaas.
Veelu veiksmi.
Re: vitamîni
20.10.2004 10:38
Mans ieteikums ir pieveerst uzmaniibu FitLine liinijas vitamiiniem. atm ir ljoti daudz iemeslu: efektivitaate, droshiiba, iedarbiibas aatrums, kvalitaate.Bet izveele, protams, ir tava.
Re: vitamîni
20.10.2004 10:55
Galvenais iemesls- pildaas kordijas macinsh :-)
Re: vitamîni
20.10.2004 10:59
Toties Kordija mâcâs tâ tieði vairs neuzbraukt...vçl jau îsti nesanâk. Un mçs jau esam izmâcîti :)))
Re:
20.10.2004 20:41
Paldies par info! ;)

to Dusma:
Var jau bût, ka alojos, bet vai arî vitamînu preparâtu lietoðanas uzsâkðana nebûs veids, kâ pârliecinâties par mazasinîbas iemesliem? Ja nelîdzçs - skaidrs, ka vaina citur. Anyway - paldies par rûpçm.
Re: vitamîni
20.10.2004 21:07
Taa Tu iedziisi slimiibu tikai pagriidee!
Es zinu, shajaa valstii mazasiniibu taa iisti nepeepeeta taalaak,
bet pamataa mazasiniiba ir simptoms kaadai citai slimiibai!
Re: vitamîni
21.10.2004 10:59
Nu man arî neliela mazasinîba bijusi pâris reizes mûþâ. Kad biju stâvoklî un pçc baigâs pârslodzes perioda. Nedçïas laikâ palîdzçja burkânu + bieðu sula un "sievieðu vitamîni ar dzelzi" (tâ palûdzu aptiekâ). Citas slimîbas nebija.
Re: vitamîni
31.03.2005 19:41
vajag baigi,baigi labos vitamînus ,bet nezinu kâdus..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 6?
Ziņa: