Strijas

Aizsāka Jauniete 

Jauniete
Strijas
20.10.2004 08:38
Esmu 22. gruutnieciibas nedeelaa un man ir paraadiijusaas zili/sarkanas striipinas uz kruutiim. Zinu ka taadas paraadoties uz veedera un gurniem, bet uz kruutiim....
Kaadus kreemus vajag lietot? Vai peec ziidiisanas paliek taas?
Jauniete
Re: Strijas
20.10.2004 10:40
Varbuut masaaza paliidzeetu? Es jau labpraat paprasiitu savam ginekologei, bet vina ir atvalinaajumaa.

Re: Strijas
20.10.2004 17:40
Aptiekâ ir ljoti plasha pretstriju kreemu un geelu izveele. Es labaak njemtu geelu, jo tas aatraak iesuucaas aadaa. Jaalieto ir no riita un vakaraa uz kruutiim, veedera un gurniem. Tas samazinaas risku dabuut veel kaadu negliitu striju.
Cik man zinaams ieguutaas strijas ir tik pat kaa nenoveershams aadas defekts, kuras kosmetologjiski var padariit tikai neredzamaakas.
Veelu veiksmes!
Un obligaati nopeerc!
!
Re: Strijas
20.10.2004 22:56

Grûtniecîbas laikâ neieteiktu kaut ko tâpat lietot - jâzina vai tas lîdzeklis nesatur kaitîgas komponentes
Ave
Re: Strijas
20.10.2004 22:59
Jâlieto pretstriju krçmi,gçli,tagad un tûlît,jo pçc dzemdîbâm bûs jau par vçlu.Un krûðturis jânçsâ.
,,,
Re: Strijas
21.10.2004 09:47
Ïoti labi pret strijâm palîdz "Bubchen" zîdaiòu eïïa. Saku pçc pieredzes. Smçrç labi daudz un katru vakaru pçc duðas. Galvenais vçderu, jo tas pçc dzemdîbâm (ja bûs strijas) izskatîsies vistraìiskâk... Bet labâk jau smçrç arî uz gurniem un dibena - gurnus lîdz pat ceïiem. Man paðai pirmajâ grûtniecîbâ strijas parâdîjâs uz krûtîm (jau 1-3 mçnesî) un vçlâk uz gurniem un dibena. Vçders palika smuks... Tagad gaidu otro bçbi (32.ned) un jaunas strijas pagaidâm klât nav nâkuðas vienîgi vecâs palikuðas spilgtâkas tâpçc katru vakaru cîtîgi smçrçju to eïïu. Cena apmçram Ls 2. Îstajâm pretstriju þelejâm apmçram Ls 10 un izsmçrçjas ïoti âtri!!!
pienene
Re: Strijas
21.10.2004 13:36
manuprat ir loti svarigi visu laiku mitrinat adu,kaut vai ar tiem pasiem kermena losjoniem.tad ada pati par sevi bus elatigaka,un nebus sausa.un to vajag darit katru dienu.man no ellas metas pumpas,acimredzot alergija.un strijas patiesiba ir atkarigas ari no iedzimtibas.mans ginekologs saka,ja ir lemts ,tad bus.
Re: Strijas
21.10.2004 14:35
Manuprât, maz ar tiem gçliem var ietekmçt. Protams + - bûs, bet galvenais, diemþçl, ir organisma îpatnîbas.
Man pçc 4 grûtniecîbâm (milzeòi - visi pâri 4 kg) uz vçdera un krûtîm sriju vispâr nav. Mazliet uz gurniem, bet gandrîz nemanâmi. Nav arî ne "noðïukuðu" krûðu, ne vçdera.
Sportoju gan, bet tam ar strijâm maz sakara ;)))
werdy
Re: Strijas
09.01.2006 19:16
luuudzu pasakiet cik maksas nonemt strijas ar lazetrterapiju,tiai nesakiet ka tas bus dargi..bet nu kaut piemeeram,luudzu
werdy
Re: Strijas
09.01.2006 19:19
es tew varu pateikt ka pashi par sevim tie nepazudis, tew vajadzetu atrak rikoties,vai ari vairs no tiem ntiksi vajla
,,,
Re: Strijas
09.01.2006 19:21
Bûs dârgi. Un nekur jau viòas nenoòems. varbût kïûs nemanâmâkas.

Ir dzirdçts, ka atspalvoðana ar lâzeru ir 1 lats par kvadrâtcentimetru.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 24?
Ziņa: